Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty go montowałeś? GPS podłączasz w pojedyncze zielone gniazdo antenowe na tylnej ściance navi. Po tym kabelku jedź dalej i szukaj usterki...
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wtyczka przy navi raczej się nie wypnie - to już bardziej druga strona adaptera albo sam GPS wleciał w jakieś kiepsko dostępne miejsce (gdzie go zamocowałeś?)
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz rację - nie spojrzałem na Twój rocznik Zanim zaczniesz rozbierać auto - podłącz kompa (jeśli wtyczka anteny GPS się wypięła, będzie błąd w buforze radia/navi).
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy w navi zapisały się jakieś błędy? Jutro może od siostry laptopa wytargam to sprawdzę... Który to blok w ogóle jest? Nie blok - klikasz przycisk "37 - navigation" lub "56 - radio" i w nim "Fault Codes". RNS dokładany czy fabryczny?
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy w navi zapisały się jakieś błędy?
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o to jestem spokojny:wink: Też mi się tak wydaje bo najdłużej i najmocniej walczy o ten wątek ale nie chciałbyłm wszystkiego na niego zwalać...
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie wybraliśmy osoby odpowiedzialnej - spokojnie z tymi zgłoszeniami. Dopiero co ruszył temat - dajcie się zorganizować najpierw
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może niech zacznie od stickerów ...już kiedyś była akcja z zamówieniami i ucichł temat. Arturowi dać władze to wszystko ogarnie Moderacja w trakcie załatwiania - musicie jeszcze chwilkę poczekać (jak dobrze pójdzie to Daro dziś to wbije).
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak to z nimi jest - są gotowe do masowej produkcji? Artur wrzuć foto.
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może niech zacznie od stickerów ...już kiedyś była akcja z zamówieniami i ucichł temat.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak to sprawdzić? Ukryte menu jakieś? Jeśli dobrze pamiętam to w trybie navi klikasz przycisk INFO.
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK, jak się powtórzy to wejdź w opcje i zobacz z iloma satkami masz połączenie...
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...może wjechałeś w jakiś obszar gdzie były silne zakłócenia i navi zgłupiała. Na odpalonym radiu miałbyś potwierdzenie bo prawdopodobnie odbiór też by się pogorszył. Generalnie nie przejmuj się tym jednym razem - jak zacznie się powtarzać, daj znać.
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zresetuj navi - niech się sat skalibrują od nowa. A dlaczego takie cyrki z tymi GPSem dzisiaj mi robiła? Wcale tras nie mogła znaleźć chociaż w centrum Szczecina byłem Jeszcze lepszy numer był jak 1km od domu byłem, to pokazywało, że 66 km do domu mam To trochę "z d*py" pytanie Kamilu bo nikt nie jest jasnowidzem Tak naprawdę nie przejmowałbym się tym dopóki problem nie zacznie się powtarzać. Ale spróbujmy dojść przyczyny... Gdy wystąpiła usterka słuchałeś muzyki? Jeśli tak to z z radia czy CD?
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Młody_drog?
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dajcie 5 osób - niech będzie nieparzyście.
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zresetuj navi - niech się sat skalibrują od nowa.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nasz dywizjon znowu zostanie nie tkniety Też już mi się nie chce czekać... Wybierzcie kilka osób które będą decydować i możemy ruszyć z tematem już dziś. ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- ...jedyna sugestia co do wybierania - szukałbym osób które udzielają się w tym dziale
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No chyba, że olejemy temat ankiety - wymyślcie jak to obejść aby miało ręce i nogi a ja lub Nosb będziemy podwieszać i tyle...
  21. Jest tyle pracy, że nie było szans wjechać moją na kanał - może dziś się uda. Chociaż z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej od razu wlecieć na pompę i miec pewność, że jest OK. Co myślisz?
  22. Chciałem spuścić płyn hamulcowy i dopiero zalać nowy (bez przelewania). Zeszło tylko ze zbiorniczka ale to najprawdopodobniej wystarczyło aby zapowietrzył się blok ABS (choć pewności nie mam bo efekt jest po prostu taki, że nie za bardzo czuję różnicę w porównaniu do seryjnego zestawu). Wydaje mi się, że pedał hamulca pracuje minimalnie bardziej miękko ale tragedii nie ma - auto hamuje normalnie.
  23. Może tak - czujnik w B7 zadziała w B6 ale wygląda inaczej i ma inne oznaczenie (7H0919275D).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.