Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Czekam na coś fajnego
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ani z przycisku kierowcy ani danych drzwi? Ani tak ani tak. Ale w dół idzie. Bartek pomożesz w temacie przetwornica :confused4: Niestety nie znam się na przetwornikach - zagadaj do Gwerty albo HiRide. Co do podnośnika - może silniczek padł padł albo wiązka do niego? Jakieś błędy w MK?
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na to wygląda - jak patrzę na boczne przetłoczenie, to wygląda jak wersja B6.
  4. Kurde nie mogę się napatrzeć - jest po prostu cudna.
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ani z przycisku kierowcy ani danych drzwi?
  6. Zamek zacznie dopiero działać w momencie gdy druga strona jest zrobiona - czyli gdy moduł komfortu ma informację o podpięciu drugiego zamka. Zaadoptowałem też podnośniki szyb tak jak mi poradziłeś. Wszystko bangla. Dziękuję i pozdrawiam:wink:. No i super
  7. Grześkowi już odesłałem jego E. Został mi A który u mnie nie zadziałał. Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem. Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik Wygląda na grubszą sprawę zwarcie. Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ? Na bank.
  8. Przeczytaj dokładnie pierwszego posta - przede wszystkim jego końcową część ("uzupełnienie").
  9. Zaadaptuj silniki tylnych drzwi. Opuść na maksa w dół i przytrzymaj - to samo do góry. Wtedy domykanie zacznie działać. Co z zamkiem centralnym? Tył działa już?
  10. On jest z A8 (a to by znaczyło, że masz dokładany zestaw). Mogę Ci wysłać ten, który wytachałem z auta - może u Ciebie zadziała.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dajcie sobie spokój z bucketsami - prezencja i trzymanie to ich najlepsze atuty. Do codziennej jazdy jednak są niewygodne jak cholera... Recaro w A4/S4 oraz Recaro w RS4 to ten sam fotel - różnią się tylko materiałem i kolorem szwów (RS4 miał swoją wersję + kilka gotowców w wariancie exclusive).
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mogę się od jakiegoś czasu skontaktować z Hugo. Czekać.
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak odświeżyłem to też mam tak jak Artur. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- Problem polega na tym, że część z Was zamieściła miniatury na różnych portalach - jak fotka stamtąd zniknie, znika też tu i wszystko się przesuwa (wynika to z formuły zapisu pierwszego posta). Docelowo wrzucę wszystko na swój dysk i problem już się nie powtórzy. ...fotka Dawida poprawiona.
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ??
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Artur82 temat w Audi A4 B6
    Są dostępne jakieś nakładki po 57zł w ASO: 8E0 941 158 B - lewa 8E0 941 159 B - prawa ...ale nie jestem pewien czy to na pewno to.
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Artur82 temat w Audi A4 B6
    Tzn? Dekiel z tyłu reflektora?
  17. Jaki masz dokładnie numer przetwornika? 8E0 907 133 A?
  18. Już wcześniej ktoś to wrzucał - generalnie wszystkie manuale CVT łącznie z serwisowymi traktuję z dużym przymrużeniem oka ponieważ sporo rzeczy się w nich nie zgadza (opisy są niedokładne i zawierają błędne dane). Opisane przeze mnie możliwe usterki są tylko sugestią - nigdy nie wiesz co znajdziesz w środku skrzyni. Bloki pomiarowe są tylko podpowiedzią ale nigdy bezpośrednio nie wskażą uszkodzonego elementu. Uszczelniacze to dobry trop - może się uda.
  19. Nie daliście znać czy fotochrom zewnętrzny działa
  20. Problem nie leży po stronie sprzęgła - skrzynię trzeba wytargać (sprawdzanie oleju możesz sobie podarować).
  21. Napięcie jest za niskie - powinno być takie samo jak to zasilające przetwornik. Rzeczywiście wygląda to na sterownik.
  22. Multitronic nie posiada bagnetu - aby sprawdzić czy poziom jest prawidłowy, potrzebny kanał/podnośnik i komputer do analizy temperatury oleju w skrzni biegów.
  23. nie a6 ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- nie a6 Bartusiu ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- mam welury, a chce taki sam rarytasik Do Audi kurcze dużo droższe graty Nie mam żadnej "samochodówki". NBA 2K12, i wszystkie 3 Gears of War...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.