Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bry - Wojtek, jeszcze mi ciuchy schną
  2. Bartku też muszę się z tym zgodzić...odkąd miałem BMW z porządnym zestawem do wytracania prędkości postanowiłem że postaram się nigdy już nie mieć czegoś "z drewna" jak w b6 i mam nadzieję że nie odbierzesz tego co napisałem że się nabijam lub dogryzam bo nie o to mi chodzi ale przemyśl temat zmiany bo to całkiem inna jazda ... ...oczywiście bez popadania w skrajności jak siemian ale jakieś 312 lub 320 by pasowały Biorąc pod uwagę komentarz Twój i Dev-a oraz sytuację, która przyrafiła mi się na drodze w poniedziałek - jest to mod warty uwagi. Wytracanie prędkości jak do tej pory w moim odczuciu działało bez zarzutu (może dosłowniej - wystarczało mi, ale nie mam porównania z innymi mocniejszymi zestawami). Aż do poniedziałku kiedy to wracałem z Poznania i z naprzeciwka wyjechał mi koleś Corsą (skręcał z przeciwnego pasa w moje prawo). Nie dość, że wyjechał (już zdążyłem nacisnąć hamulec) to jeszcze spękał i zatrzymał się na moim pasie Hamulec na maksa, poślizg i widzę, że nie wyrobię (mimo, że prędkośc nie była zawrotna a i do "celu" dystans był, wydawałoby się, "wystarczający"). Tuż przed Corsą puściłem hamulec skręciłem w lewo i nacisnąłem na hample jeszcze raz... Audika ślizgnęła się w lewo i zatrzymałem się kilka cm obok auto w auto Że nie było gonga to jakiś cud - sam nie wiem jak udało się z tego wyjść... Komentarz z TIRa przejeżdżającego obok mnie tuż po zdarzeniu, bezcenny: "...jaaaa allleee Ciii wyjeeechaaaał...." Reasumując - jeszcze tydzień temu pewnie wdałbym się w polemikę na temat potrzeby wydajniejszego zestawu hamulcowego w moim dupowozie. W chwili obecnej, dzięki Waszym sugestiom (a dokładniej dzięki obiektywnej argumentacji) oraz w/w sytuacji, mam już inne zdanie na ten temat
  3. :polew::polew: Masz rację Dev ale... nie podnoszę mocy więc na co mi większe heble. Tak jak hamuje zupełnie mi wystarcza
  4. Dzięki - cieszę się, że jesteś zadowolony Ogromny szacunek dla Ciebie i Twojej ekipy specjalistów która pomogła zbudować Ci to "monstrum" napisz mi proszę na priva ile Cie to wszystko kosztowało bo mam wersje z zewnętrznym s-line ale w środku prócz pakietu oświetlenia jest bieda O takie rzeczy się nie pyta na tym forum Dajcie spokój - nie mam żadnych tajemnic jeśli chodzi o auto... Pod koniec 2011r. na Waszą prośbę pokusiłem się o małe podsumowanie Od tamtej pory na pokład wlazło jeszcze trochę gratów: 1000zł - DVD i jego osprzęt (tunery, okablowanie itd). 900zł - podłączenie ogrzewania tylnej kanapy i tylnych poduszek airbag 1850zł - kiera S line, MF z łopatkami (+ taśma, moduł i wiązka airbag) 200zł - pakiet bagażnik (siatka i boczki) 700zł - servotronic Czyli dobiłem do 39.000 zł
  5. Daniel - może na Termy (Malta) ? Przy takiej frekwencji może warto przełożyć spota na za tydzień? BTW Magda - mam fotki dla Ciebie
  6. Bardzo dobry kierunek modów - znam temat z JHM (kształciliśmy się na tym samym forum ). Nie ma jakiegoś przedstawicielstwa w Europie
  7. 6k? To jakie sprzęgło chcesz założyć? Komplet ori to 1561zł bez zniżek...
  8. Ja niestety POP w pracy - szkoda
  9. Bogdan - serwis miał wysłać przegub wczoraj, dziś lub jutro powinien do Ciebie dotrzeć. Ja odsyłałem półośkę dziś przed 12:00, priorytetem - dlatego liczę, że też na jutro dojdzie. Daj znać
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak w B6 było lusterko z kompasem - w B7 masz inne lusterko (różnica w konstukcji wynika z zastosowania w nowszym modelu czujnika deszczu zintegrowanego z czujnikiem zmierzchu). Przy czym w tej wersji nie występowało w Europie (pakowano je do aut USA). Numer który podałeś jest nieprawidłowy - to lusterko dla B7. To którego szukasz to 8E0 857 511 B.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdybyś mi podał numer tego czegoś... Tuner TV wygląda tak:
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel - otwórz lewą pokrywkę w bagażniku to się dowiesz W sprawie dywizjonu - cierpliwości, naprawdę chętnie się tym zajmę ale w chwilo obecnej śpię po kilka godzin dziennie a reszta to praca i garaż (i tak dzień w dzień, ja nie mam weekendów wolnych tak jak większość z Was). Więc przestańcie się pieklić
  13. Tak - pomarańczowa kostka 17-pin.
  14. Na chwilę obecną - nie zanosi się wcale. Sprzęt leży i kurzy się Mam za dużo pracy z CVT.
  15. Cena jest zależna od warsztatu do jakiego trafisz. Sterownik można zdemontować - potrzebny będzie kanał lub podnośnik (trzeba spuścić olej ze skrzyni). Ciężko będzie znaleźć sterownik z oprogramowaniem przeznaczonym konkretnie dla Twojej skrzyni - a jeśli nawet to i tak nie wiesz w jakim rzeczywiście jest stanie i czy nie "klęknie" za jakiś czas. Naprawa kosztuje 50% tego co sterownik no i dostajesz gwarancję.
  16. Tak - to też wersja HIGH.
  17. Sterownik skrzyni do naprawy.
  18. Nikt nie ryzykował takiego zakupu - po co wydawać pieniądze w ciemno skoro można kupić sprawdzony moduł ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Nie - AS nie jest modułem HIGH (miałem taki u siebie i nie obsługiwał pakietu oświetleniowego). Dlatego wolę bazować na opisie, który powstał na podstawie danych uzyskanych od użytkowników i ewentualnie na bazie tego co aktualnie znajduje się w omawianym aucie (czyli tj. w tym przypadku - jest szyber, jest HIGH). Trzeba pamiętać jednak o tym, że moduły HIGH również mają podział ze względu na funkcjonalność - chodzi o podnośniki tylnych szyb (wersje są 3: elektryka, korby, elektryka+korby). Dlatego zamiennik do własnego auta trzeba dobierać z uwagą (chociażby pod kątem współpracy z transponderem).
  19. Cena bez rewelacji - jeśli Ci się nie spieszy, czekaj na lepszą ofertę (nie powinno być problemu z kupieniem tego elementu za 50zł).
  20. Tak - jeśli w aucie jest szyberdach to moduł jest w wersji HIGH (czyli posiada dodatkowe funkcjonalonści). Odpowiadając jeszcze raz na Twoje pytanie - tak, obsłuży składanie...
  21. Jeśli masz szyber - to AE powinien obsłużyć składanie lusterek i pamięć.
  22. Zderzak do wymiany - fotki zaraz poprawię.
  23. Jeśli chodzi i sterowniki przednich drzwi to wersje HIGH konczą się na E, F lub G - można je stosować naprzemiennie (np. kierowca ma E a pasażer G - będzie działać). Jeśli chodzi o MK - AE nie został jeszcze w pełni sprawdzony ale moim zdaniem to LOW, czyli też do wymiany. Z tyłu masz elektryczne szyby czy korby? (strzelam, że elektrykę)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.