Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Zacząłbym od ECU bo to tańsze w naprawie...
  2. Może tak - lepiej, żeby to był ECU Podaj numer błędu.
  3. Zawory nie są dostępne osobno. Jedyna możliwość ich zakupu to cały sterownik hydrauliczny wraz z pompą (ceny w ASO od 3500-5500zł). Firmy trudniące się naprawą skrzyń sprzedają skrzynki zaworów bez pompy za 1400zł (bez gwarancji) lub bliżej ceny w ASO z gwarancją. Co się stało i jaki sterownik jest Ci potrzebny (podaj VIN auta - może być na PW).
  4. a możesz chociaż ogólnie napisać na czym polega taka przeróbka z jego strony?? Jeśli dobrze pamiętam to: - podmiana licznika - kodowanie sterownika zegarów i adaptacje - zakodowanie nowego immo w instalacji auta
  5. Pięknie świecą - równomiernie na tablicę (w B6/B7 po podmianie na LED widać dwie osobne wiązki światła ).
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszytkiego naj up David - pytasz o to co ostanio? 170KM TFSI ale ten 200KM to FSI bez turbo.
  7. Pewnymi zastępnikami dla AQ są: AD, AG, AJ, AL lub AM.
  8. Nie musisz rozgrzewać.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4B0 886 373 01C
  10. Chłopaki nie rozumiemy się kurde... Nie czepiam się argumentów - ponieważ je podzielam! Jeśli komuś się wydaje, że po udanych testach rzucę hasło "spoko, mozna instalować poduchę" to się myli. Celem mojego testu jest dokładniejsze poznanie systemu i tego jak działa - bez względu na wynik (nie chodzi mi o to aby za wszelką cenę uruchomić tę cholerną poduszkę w B6). Natomiast bardzo zraziła mnie forma waszej wypowiedzi - ponieważ do testu momentami odnosiliście się obaj w kpiący sposób, chcą czy nie chcąc bojkotując tym samym projekt, który zaproponowałem. Spójrzcie na to jak na kolejny eskperyment w celach naukowych - chcemy dowiedzieć się czegoś więcej. Cholera nie wiem, czy dziś mam po prosty zły dzień - niech mnie ktoś uszczypnie ale tak właśnie odebrałem Wasze posty...
  11. Ile czasu i km minęło od Twoich napraw?
  12. Musa i Łukasz, narobiliście bałaganu a nawet nie wiecie co mam zamiar zrobić. Zamiast tego bawicie się w spekulacje dokładając do tego jakieś crash testy, 1000 poduszek i 'Barta z kolegami'. Dziękuję... Nie miałem szansy wyjaśnić o co chodzi przez zapierdziel, który teraz mam. Poduchy są mi potrzebne do dokładnego porównania B6 i B7 (interesuje mnie przede wszystkim detonator i sygnał na jaki reaguje). Czy test się powiedzie czy nie, nie mam zamiaru nikogo do swapa przekonywać (tu chodzi o bezpieczeństwo, jednak jesteśmy dorośli i każdy podejmie decyzję sam). W chwili obecnej przewaga jest po stronie 'nie odpali' i tak już pewnie zostanie (więc w czym problem? Po prostu się co do tego faktu upewniamy).
  13. Sorki, dopiero wróciłem z Poznania... Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Cool506 - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 44,16zł
  14. Prawidłowa diagnoza koła dwumasowego niestety tylko po wyjęciu skrzyni... Dzięki Mariusz
  15. Kiedy ostatni raz został wymieniony olej w skrzyni? Przydałyby się także nr sterownika i wersja oprogramowania... Możesz też skasować błąd i po jakimś czasie sprawdzić czy wraca...
  16. Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Cool506 - Letallec - Madbar - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 58,88zł
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mamy nowego fioleta
  18. Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Madbar - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 75,71zł
  19. Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Madbar - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 88,3zł
  20. Nie widzę problemu. Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Madbar - wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 106zł
  21. Razem zd mną są 4 osoby. Poduszka dla B6 to 100zł. Letallec dostał pw ale nie odpisuje.
  22. Póki co tylko poduszki... A później się zobaczy [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 15:39_________________________________________________Na chwilę obecną mam ofertę 530zł za zdrowe poduszki B6 i B7 oraz wystrzeloną B7. Do zrzuty zapisały się jak narazie 3 osoby
  23. jak mi powiesz gdzie w kuj-pom mi to ogarną to założę wiesz, do Wrześni daleko nie jest - a ja wiem kto jest tam bardzo ogarnięty przełożenie to ja bym sobie sam zrobił...ale przeba kości jakieś w liczniku zczytać i wgrać do nowego...a BARTS tego chyba nie robi Tak, liczników nie ogarniam. Uderz do Adamooo po detale...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.