Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. 5L do wymiany statycznej - koszt 1L to 94zł. Teraz patrze ze ja mam w wlepce JOG ponieważ to jest A6, myslalem ze skrzynia jest przywiazana do silnika JOG ma taka sama pojemnosc jak JBB i KEZ ? Tak. Trudno powiedzieć - nie widzę tego i nie mogę sprawdzić. Na fotce wygląda kiepsko...
  2. Nieciekawie wygląda ale skoro uszkodzenie nie jest wyczuwalne - trochę szkoda nowego łańcucha. Brak przeniesienia napędu to na pewno nie od tego... 5L do wymiany statycznej - koszt 1L to 94zł.
  3. Z tego co widzę, zawsze jak jest fotochrom - jest też grzanie... Jedyna możliwość aby go nie było to najprostrza wersja wkładu posiadająca tylko regulację lub wariant z regulacją + memo (wszystkie pozostałe wariacje mają grzanie).
  4. To ja miałbym prośbę - czy istnieje możliwość abyś odczytał VAGiem numer sterownika w Twojej skrzyni? Nie wiem czy będziesz jeszcze dzwonił do Długołęki ale przydałoby się też dowiedzieć od majstrów czy zmodyfikowano Ci sprzęgło na 7 lamel czy zostawiono zestaw 6 płytek.
  5. Czy w momencie wystąpienia usterki, po naciśnięciu hamulca gaśnie Ci ikonka buta na obudowie wybieraka?
  6. Znalazłem 4-ramienną MF bez łopatek w komplecie z poduszką - idealnie w Twojej tonacji czyli 1VB. Gość chce 1100zł (pewnie do utargowania). No ale takiej nie chcesz... Zanim zdecydujesz się na Kamut (TND) albo Achat (TNC) najpierw zrobiłbym przymiarkę (zdjęcia porównujące odcień albo przymiarka w B7 z takim kolorkiem). Zastanawia mnie jeszcze beż "Piment" UQZ...
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdziłeś poziom płynu?
  8. Mogę się podjąć jak kolega zaopatrzy się w potrzebne części
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kanal 81: wartość 46992
  10. Tak - test na rozgrzanym silniku (temperatura robocza osiągnięta).
  11. Kierownica, którą podał Bula, to nie ten odcień - ale poduszka to chyba jest to... Postarajcie się o numery - zweryfikujemy co to...
  12. Cierpliwości Artur - znajdziemy w końcu... Obecnie nic nie ma - znalazłem tylko 4 ramienną ale niestety ze zmianą biegów:
  13. Wtyczka: 4B0 972 623 - pin do tej wtyczki 000 979 009 (kup 2szt.)
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzę, że większej liczbie osób zaczął przy tych temperaturach świrować układ hamulcowy... Pobawić w sensie zaciągniąć i zwolnić kilka razy - nie wiem, może linka gdzieś przymarza?
  15. Jak będziesz przejeżdżał przez WLKP to podjedź - wgram Ci soft Grześ - po południu lub wieczorem będzie info w sprawie Twojego MK. Jak będzie potrzeba dasz radę podjechać do serwisu? Popchniemy sprawę przez tel...
  16. Kurfa mając taką moc chciałbym wstawać rano i jechać do pracy W 5sek bedzie setke zamykać Zależy od tego ile Nm uda się wyciągnąć do tych 430-460KM - sądzę, że przy tej masie będzie poniżej 5 Flyer - czekam z niecierpliwością
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    -32 i moje stare b5 paliło jak złoto U mnie to samo - podczas trasy do BB... Na zakrętach przy większej prędkości zapalało mi "BRAKE" na DISie - podłączyłem kompa i zero błędów. Też słyszałem, że to płyn ale u mnie problem zniknął gdy pobawiłem się hamulcem ręcznym...
  18. Mam prośbę do posiadaczy AVF z CVT. Możecie podać swoje wyniki dot. spalania w trasie? Interesuje mnie 140km/h z zapiętym tempomatem (tylko bez oszustw - podawajcie realne dane, to bardzo ważne).
  19. Fotele też stanowią troszkę niewiadomą (numery poduszek bocznych w fotelach B6 i B7 różnią się). Przy czym ładunek w obu przypadkach jest jeden co może napawać optymizmem... Poduszki w tylnej kanapie mają te same numery więc tutaj nie powinno być problemu.
  20. Może tak - zdjęcia fury Siemiana absolutnie nie oddają efektu live. Auto prezentuje się świetnie (w myślach już zacząłem rozważać folię ). No i ładne to jego B7 - jak postawiłem moje przy jego to wyszła niezła kupa Bartku - moja mama mieszka w BB, wpadam tu co jakiś czas z odwiedzinami Tak to cały czas te same KIMOTO Ale już niedługo na pokład wchodzi CANBUS (wywalam kable). A widzisz Mystic - mnie już przechodzi buda B6. Powoli chciałbym coś nowszego Dzisiejszy mini-spot dał mi do myślenia
  21. I z tym się totalnie zgadzam - jedyny sposób aby system zadziałał poprawnie to swap całego systemu airbag z B7 (mnóstwo rezania i kosztów - mogę to porównać z wycinaniem dachu pod solar, da się ale środki włożone w ten mod są niewspółmierne do efektow). Andy to nie jest dobry pomysł - jak sam napisałeś, kapsel poduszki B6 i B7 ma inną budowę. Detonacja ładunków na pewno uwzględnia różnice w konstrukcji. Nie ma pewności jak zachowa się obudowa podczas wyzwolenia ładunku.
  22. Serwis tu nie pomoże Trzeba zajrzeć do katalogu detali albo cennika A4 B5...
  23. Kurcze dziwna sprawa... W kodach wyposażenia dla B5 jest podany ale nie mogę odnaleźć tej instalacji w schematach i w podręczniku użytkownika (może jednak nie było tego w B5?).
  24. Nie wiem jak wysterowuje przekaźnik w B5 ale mnie osobiście zasada działania Servotronika nie przeszkadza. Trudno to jednak odnieść do Twojej osoby - każdy ma inne preferencje. Najlepiej poszukaj kogoś kto ma ten system zamontowany w B5, przejedź się i sam oceń...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.