Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AWX] Work in progress...
OK. Jakiej kiery szukamy? 3-ramiennej, pikowanej MF czy 4-ramiennej MF z grzaniem?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Dobra, to teraz wykręć jeszcze poduchę i potwierdź, że Twoja kierownica to 8E0 419 091 AS 1VB.
-
B6 DIVISION
Jak coś to mam tył na dwie rury Jaka cena? ...ma ktoś przedni zderzak do S4 B6 w wariancie pod spryski i PDC?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Kiera od A8 będzie miała dokładnie ten sam odcień co Twój ori. Bartek posprawdzam to co mi podałeś na PW i się coś mam nadzieję poszuka [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________aha no i chciałbym 3-ramienna :gwizdanie: No to jedziesz - usiadłem do kompa więc zaraz będziesz miał podany nr kiery której trzeba szukać
-
[B6 AWX] Work in progress...
Kiera od A8 będzie miała dokładnie ten sam odcień co Twój ori.
-
[B6 AMB] Wymiana modułu komfortu na jaki ?
Transponder jest OK - przeznaczony dla 315MHz. Wg. VIN, który mi podesłałeś na PW, masz rocznik modelowy 2003 - Twój numer nadwozia łapie się na II generację MK czyli rzeczywiście moduł BB jest odpowiedni. Tylko tu jest małe zamieszanie bo... VIN wskazuje, że to auto wyprodukowano w drugiej połowie 2002r. A Ty napisałeś, że pierwsza rejestracja to 1 stycznia 2002 (dlatego podaliśmy Ci informację, że masz nieprawidłowy MK - ta data miała jeszcze montowana I generację).
-
[B6 AWX] Work in progress...
dokładnie trwało to około 4h...montaż w profesjonalnym wykonaniu dziękuję BART`S zdjęcia zrobiłem przed chwilą bo dopiero wróciłem z delegacji... Teraz jeszcze tylko kierę MF z B7 dobrze pod kolor dobrać i będzie komplet tej części modów Swoją drogą - zapadła już decyzja jaka? 4-ramienna? 3-ramienna perforowana?
-
[B6 BFC] Problem z automatem
Skoro wywaliło tryb awaryjny - to raczej coś w skrzyni (dwumas nie jest elektrycznie diagnozowalny ). Jeśli chodzi o ciśnienie sprzęgła to nie chcę Cię martwić ale być może odzywa się hydraulika. Numer błędu pozwolił by na dokładniejszą diagnozę ale już pozamiatane. Daj znać po wszystkim ile kosztowała naprawa i jaki okres gwarancji.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
W opisie AR nie ma podanej obsługi alarmu bo ten moduł go nie obsługuje. Potrzbujesz tego samego modułu lub jeśli masz 4 elektryczne szyby - może być BC (inne nie będą pasować).
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
BH nie obsługuje lampek w podłodze... Lampki w drzwiach odpalisz w każdych drzwiach gdzie jest podnośnik elektryczny (MK przejmuje lampki w tylnych drzwiach gdy są w nich korby).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To kto wpadnie w niedzielę?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie jest to fabryka ale jak najbardziej OK
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Olej jest zimny i nie ma jeszcze prawidłowych parametrów - w takim przypadku, opisany przez Ciebie objaw jest całkowicie normalnym zjawiskiem.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
W swoim poście założyłeś - że nie mogąc ustawić kodowania ECU pod manual - problemem jest wersja sterownika a dokładniej jego podział na manual/automat. A ja poszedłem Twoim tropem Numery sterowników, które podałem - spotkałem w autach z Multitronikiem (dlatego tych numerów i ich zastosowania w CVT bylem pewien). Obecna sytuacja tłumaczy brak podziału wersji tego sterownika w ETCE. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to to, że masz za słaby interfejs aby zmienić kodowanie ECU. Albo aby to wykonać trzeba w pierwszej kolejności odpalić jakiś tryb serwisowy (np. przez Security Access). Aby się upewnić co do teorii Pana z ASO - najlepiej poproś kogoś z forum z silnikiem BFB i manualem, aby podłączył interfejs i odczytał numer ECU (ETKA potrafi czasem pokazywać bzdury - co do rzetelności informacji uzyskanych od pomocników autoryzowanego serwisu, też mam zastrzeżenia - czasem trafisz dobrze a czasem nie ).
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
No to jesteśmy umówieni - zbieraj graty. Może na Twoim przypadku pokusimy się w końcu o fotostory?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony Serwis brzmi poważniej, zaufaj mi - studiowałem Marketing )) OK szefie 4 RINGS SERVICE będzie zgodne z Twoim założeniem
-
[B6 AWX] Work in progress...
A zachodniopomorskim też jest specjalista :polew: To już mam dwie filie
-
[B6 AWX] Work in progress...
U Artura też ok. 4h wyszło. Tyle, że na pokład wlazł jesze BT - i kilka brakujących kabelków w instalacji elektrycznej. No i bez pośpiechu z częstymi przerwami na dymka Teraz jak w kuj-pom ktoś będzie chciał założyć RNSa to wiecie gdzie podjechać
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jutro się tym zajmę jak to nie ma...ma w bagażniku (...) Właśnie Bart, kiedy rezasz piecyk? Bo wątek o rezaniu webasto puchnie od problemów czekających na fachowe rady Andy - kurcze potrzebował bym tak dwa dni wolne a tu niestety się nie zapowiada. W wątku o webasto mnie nie potrzebujecie - doskonale rozgryzacie temat sami (ślędzę na bieżąco ).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Po nocce będę chciał położyć się spać a tu od rana klienci będą się dobijać
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jaaaa pier... Dobrze, że rejestrację zakryłem :polew: Bartek teraz modzi w drugą stronę tzn zrobić jak najuboższe b6 na forum Tjaaaa. Wysprzedam na części i dostanę 2x więcej niż za auto
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ale gdzie tam... Pierwszy raz widzę, aby ktoś wykręcił taki numer... Ciekawe jak wygląda prawdziwy zderzak skoro sprzedający musiał posiłkować się "dodatkowym" foto
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jaaaa pier... Dobrze, że rejestrację zakryłem :polew:
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ostatnia pozycja to lampki w podłogę tak? Masz 4 takie same? Pod fotele potrzebne są inne lampki... Potrzebne dwie wiązki na tył między boczkiem a słupkiem A (allegro). Jedna czerwona lampka dla drzwi pasażera (białych jeśli w/w zdanie jest prawdziwe, masz zapas). Dwa uchwyty pod fotele (ASO). Kostki, piny i przewody. Lampkę podsufitki kupiłbym na allegro (50zł). Gotowiec i nie pierdzielisz się z wierceniem itd.