Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. OK. Jakiej kiery szukamy? 3-ramiennej, pikowanej MF czy 4-ramiennej MF z grzaniem?
  2. Dobra, to teraz wykręć jeszcze poduchę i potwierdź, że Twoja kierownica to 8E0 419 091 AS 1VB.
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak coś to mam tył na dwie rury Jaka cena? ...ma ktoś przedni zderzak do S4 B6 w wariancie pod spryski i PDC?
  4. Kiera od A8 będzie miała dokładnie ten sam odcień co Twój ori. Bartek posprawdzam to co mi podałeś na PW i się coś mam nadzieję poszuka [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________aha no i chciałbym 3-ramienna :gwizdanie: No to jedziesz - usiadłem do kompa więc zaraz będziesz miał podany nr kiery której trzeba szukać
  5. Kiera od A8 będzie miała dokładnie ten sam odcień co Twój ori.
  6. Transponder jest OK - przeznaczony dla 315MHz. Wg. VIN, który mi podesłałeś na PW, masz rocznik modelowy 2003 - Twój numer nadwozia łapie się na II generację MK czyli rzeczywiście moduł BB jest odpowiedni. Tylko tu jest małe zamieszanie bo... VIN wskazuje, że to auto wyprodukowano w drugiej połowie 2002r. A Ty napisałeś, że pierwsza rejestracja to 1 stycznia 2002 (dlatego podaliśmy Ci informację, że masz nieprawidłowy MK - ta data miała jeszcze montowana I generację).
  7. dokładnie trwało to około 4h...montaż w profesjonalnym wykonaniu dziękuję BART`S zdjęcia zrobiłem przed chwilą bo dopiero wróciłem z delegacji... Teraz jeszcze tylko kierę MF z B7 dobrze pod kolor dobrać i będzie komplet tej części modów Swoją drogą - zapadła już decyzja jaka? 4-ramienna? 3-ramienna perforowana?
  8. Skoro wywaliło tryb awaryjny - to raczej coś w skrzyni (dwumas nie jest elektrycznie diagnozowalny ). Jeśli chodzi o ciśnienie sprzęgła to nie chcę Cię martwić ale być może odzywa się hydraulika. Numer błędu pozwolił by na dokładniejszą diagnozę ale już pozamiatane. Daj znać po wszystkim ile kosztowała naprawa i jaki okres gwarancji.
  9. W opisie AR nie ma podanej obsługi alarmu bo ten moduł go nie obsługuje. Potrzbujesz tego samego modułu lub jeśli masz 4 elektryczne szyby - może być BC (inne nie będą pasować).
  10. BH nie obsługuje lampek w podłodze... Lampki w drzwiach odpalisz w każdych drzwiach gdzie jest podnośnik elektryczny (MK przejmuje lampki w tylnych drzwiach gdy są w nich korby).
  11. To kto wpadnie w niedzielę?
  12. Nie jest to fabryka ale jak najbardziej OK
  13. Olej jest zimny i nie ma jeszcze prawidłowych parametrów - w takim przypadku, opisany przez Ciebie objaw jest całkowicie normalnym zjawiskiem.
  14. W swoim poście założyłeś - że nie mogąc ustawić kodowania ECU pod manual - problemem jest wersja sterownika a dokładniej jego podział na manual/automat. A ja poszedłem Twoim tropem Numery sterowników, które podałem - spotkałem w autach z Multitronikiem (dlatego tych numerów i ich zastosowania w CVT bylem pewien). Obecna sytuacja tłumaczy brak podziału wersji tego sterownika w ETCE. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to to, że masz za słaby interfejs aby zmienić kodowanie ECU. Albo aby to wykonać trzeba w pierwszej kolejności odpalić jakiś tryb serwisowy (np. przez Security Access). Aby się upewnić co do teorii Pana z ASO - najlepiej poproś kogoś z forum z silnikiem BFB i manualem, aby podłączył interfejs i odczytał numer ECU (ETKA potrafi czasem pokazywać bzdury - co do rzetelności informacji uzyskanych od pomocników autoryzowanego serwisu, też mam zastrzeżenia - czasem trafisz dobrze a czasem nie ).
  15. No to jesteśmy umówieni - zbieraj graty. Może na Twoim przypadku pokusimy się w końcu o fotostory?
  16. Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony Serwis brzmi poważniej, zaufaj mi - studiowałem Marketing )) OK szefie 4 RINGS SERVICE będzie zgodne z Twoim założeniem
  17. A zachodniopomorskim też jest specjalista :polew: To już mam dwie filie
  18. U Artura też ok. 4h wyszło. Tyle, że na pokład wlazł jesze BT - i kilka brakujących kabelków w instalacji elektrycznej. No i bez pośpiechu z częstymi przerwami na dymka Teraz jak w kuj-pom ktoś będzie chciał założyć RNSa to wiecie gdzie podjechać
  19. Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony
  20. Jutro się tym zajmę jak to nie ma...ma w bagażniku (...) Właśnie Bart, kiedy rezasz piecyk? Bo wątek o rezaniu webasto puchnie od problemów czekających na fachowe rady Andy - kurcze potrzebował bym tak dwa dni wolne a tu niestety się nie zapowiada. W wątku o webasto mnie nie potrzebujecie - doskonale rozgryzacie temat sami (ślędzę na bieżąco ).
  21. Po nocce będę chciał położyć się spać a tu od rana klienci będą się dobijać
  22. Jaaaa pier... Dobrze, że rejestrację zakryłem :polew: Bartek teraz modzi w drugą stronę tzn zrobić jak najuboższe b6 na forum Tjaaaa. Wysprzedam na części i dostanę 2x więcej niż za auto
  23. Ale gdzie tam... Pierwszy raz widzę, aby ktoś wykręcił taki numer... Ciekawe jak wygląda prawdziwy zderzak skoro sprzedający musiał posiłkować się "dodatkowym" foto
  24. Jaaaa pier... Dobrze, że rejestrację zakryłem :polew:
  25. Ostatnia pozycja to lampki w podłogę tak? Masz 4 takie same? Pod fotele potrzebne są inne lampki... Potrzebne dwie wiązki na tył między boczkiem a słupkiem A (allegro). Jedna czerwona lampka dla drzwi pasażera (białych jeśli w/w zdanie jest prawdziwe, masz zapas). Dwa uchwyty pod fotele (ASO). Kostki, piny i przewody. Lampkę podsufitki kupiłbym na allegro (50zł). Gotowiec i nie pierdzielisz się z wierceniem itd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.