Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Gdyby to był ALT-ek, podejrzewałbym przegub (fabryczny error) ale z uwagi na to, że jest to 1.8T - nie wiem...
  2. No dzień nam zejdzie - ale jak zaczniemy przed południem to wieczorem wyjedziesz.
  3. Zagoogluj sobie na mapie miejscowość Września
  4. Tak jest także i w tym przypadku W tym konkretnym przypadku, tak.
  5. Jaki auto i silnik ma kolega?
  6. Sumując cenę auta i wykonanych modyfikacji dobijam do 100 000 PLN (nie liczę kosztów eksploatacji ). 50 tysięcy w chwili obecnej nikt za to auto nie zapłaci (może 40k). Generalnie, totalnie nie opłaca się sprzedawać - podejrzewam, że jeśli kiedyś dojdzie do zakupu nowego auta to obecnym będzie jeździć Gośka (oczywiście po powrocie do jakiegoś komfortowego zawieszenia). Wrócę wtedy najprawdopodobniej do 1BE i auto zostanie na 17" (19" RS style będą na sprzedaż). Może być sprzęgło - generalnie każde wyje, zależnie od zużycia. Jeśli jesteś pewien, że to nie łożysko... Wrzuć wsteczny - na tym biegu słychać wyraźniej pracę sprzęgła. Jeśli to ten sam hałas o którym napisałeś - to tak, może to być sprzęgło.
  7. Julo - tak jak Yoghurt napisał. Boczki masz w komplecie z wiązką elektryczną więc po stronie drzwi instalacja jest gotowa - brakuje tylko tej części którą łączysz drzwi ze słupiem B na zewnątrz (koszt takiej wiązki na allegro to 50zł). Pozostaje zatem przeciągnąć przewody od słupka B do poszczególnych komponentów (CAN, MK i zasilanie). Jak chcesz to wpadaj - zamontujemy
  8. Kilka modeli, które podałeś nie są przeznaczone dla silnika BFB (np. AQ, AC czy RX). 8E0 909 518 AA i AL oraz 8E0 909 528 X i EX to sterowniki dla aut ze skrzynią Multitronic. Próbowałbym szczęścia z 8E0 909 528 AX, FX, NX oraz ich starszymi wersjami czyli 8E0 909 518 AC, AM i BA (chociaż gwarancji nie daję, bo rozpiski dla tych driverów nigdzie nie ma).
  9. MK sobie odpuść bo nie ma nic wspólnego z tym włącznikiem - za przycisk awaryjnych odpowiada MCE.
  10. Dzięki Marku. Projekt już prawie ukończony więc za jakiś czas trzeba będzie się przesiąść na coś innego Czekam na prezentację Twojego auta
  11. Wyciągnij włącznik świateł awaryjnych - rozłącz jego wtyczkę i sprawdź czy między pinem 2 i 6 w w/w wtyczce nie ma czasem zwarcia...
  12. Sprawdziłeś czy bezpiecznik nr 22 jest OK?
  13. U Ciebie jest gitara - szybka reakcja i skrzynia nie ucierpiała (poza łożyskiem). Teraz tylko jeszcze upgrade hydrauliki i na 150 000km masz spokój (oczywiście poza obowiązkową, regularną wymianą ATF).
  14. Affirmative
  15. Każdą usterkę dwumasu od razu weryfikujcie i usuwajcie. Luz sieje spustoszenie w skrzyni i to nie tylko w kontekście sterownika.
  16. Ja nie dam rady - praca.
  17. Jak uzbroisz alarm (trzeba odczekać chwilę po zamknięciu auta), idź na tył i zacznij bujać autem - czujnik przechyłu powinien zadziałać i aktywować alarm. Nawet jeśli syrena (a raczej pikające coś ) nie działa to po kierunkowskazach poznasz, że alarm zadziałał. Można też zamknąć się w aucie i poczekać na uzbrojenie alarmu - ten sprawdzian będzie skuteczny jednak tylko wtedy, jeśli Twój alarm to wersja z czujnikiem ruchu. Co do błędu - raczej wątpię aby uszkodzona była wiązka. Pewnie moduł syreny padł - masz ją pod prawą tylną lampą (trzeba ściągnąć boczek bagażnika).
  18. Dave - jeśli mocno Ci zależy, to spróbuj ugadać się z Mario. Ja najwcześniej ruszę z tematem w lutym. ...no i masz rację. Tej zimy ogrzewanie postojowe raczej się nie przyda
  19. oki dzieki, dawno nie jechalem przez Łódz ale swego czasu jezdzilismy co miesiąc w str Torunia i miło tego nie wspominam..:):)jechalem i jechalem i jechalem i czas jakoś tam szybciej leciał:) No chyba że z Śląska ktoś jedzi do Bartka inna trasą która nie trwa 7 godzin :) To chętnie czekam na podpowiedzi :gwizdanie: :gwizdanie: Z Bielska lecę zawsze przez Katowice i Częstochowę na Łódź. Potem prosto autostradą do Wrześni... 4,5h. Jeśli ominiesz Łódź to pewnie jeszcze szybciej.
  20. Póki co mam wysyp skrzyń - roboty mam do końca stycznia
  21. Wlano Ci oryginalny olej czy też taki, który ma na naklejce oznaczenie fabryczne? Tego dokładnie nie wiem, gdyż nie uczestniczyłem przy wymianie oleju, a na fakturze nie ma wzmianki o jego oznaczeniach. Jednak po wymianie, z czystej ciekawości spytałem jaki ATF stosują? Stwierdzili, że G 052 180 A2. Ile L jest na FV?
  22. Wlano Ci oryginalny olej czy też taki, który ma na naklejce oznaczenie fabryczne?
  23. Zawsze zapraszam Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka
  24. Obejrzyj sobie auto Grześka wrclaguny
  25. Na święta i nowy rok chyba pół forum zjechało z zagranicy - każdy w czasie swojej wizyty w PL chce mieć zrobione auto Czy to skrzynię czy coś innego... Nie miejcie mi za złe, że w tym czasie - rzadziej się udzielam i odpowiadam na Wasze zapytania. Po prostu nie mam kiedy (no ale za kilka/kilkanaście dni ta burza minie ). Robert - ten piątek niestety nie dam już rady ale jeśli Tobie pasuje to zapraszam za tydzień.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.