Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?
-
B6 DIVISION
No i decyzje nie zapadały bo niby kto miał je podjąć? Ale oddaję Ci rację - rzeczywiście, brak reakcji na posty z prośba o przyjęcie mogły wyglądać jak "nie chcemy Cię". Tyle że w tym przypadku nie miało to miejsca. Po prostu nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności - Dywizjon nie ma szefa... Ankieta zamknięta - było dość czasu.
-
B6 DIVISION
Z tą elitą to przesadzasz - nikt się za nikogo nie uważa, nie wiem skąd taki pomysł... Dlatego, że nikt się w Waszej sprawie nie odezwał? A jest ktoś do tego uprawniony....? Nosb? Ankieta nadal podwieszona i żadne decyzje nie zapadły - temat jedynie wzbudził kontrowersje. Szczerze mówiąc nie wiem co dalej (i właśnie z uwagi na takie sytuacje powstał pomysł komisji lub czegoś podobnego - aby była jasność a nie takie "niewiadomoco" jak teraz).[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 19:02_________________________________________________Wygląda na to, że jesteśmy w punkcie wyjścia - zaczynamy dyskusję od początku?
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Musiałbyś odczytać model napędu ze sterownika Twojej bramy. Wcześniej podałem linka do PDF-a w którym jest wykaz aktualnie obsługiwanych marek i ich modeli. Tak, dobrze przeszczepić całą wiązkę - raz, że będzie to wiązka zderzaka a dwa, adapter łączący przedział silnika z wnętrzem auta (czarna kostka 10-pin na zewnątrz i niebieska 10-pin w środku). Co do małych kroczków dot. PDC: - nakładka zderzaka pod PDC (najlepiej w komplecie z czujnikami) - sterownik C lub E (czyli 8-kanałowy) dla B7 - usunięcie szufladki w konsoli środkowej i w to miejsce panel + przycisk i zaślepki + wymagane sygnały na tył auta do sterownika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak się przyjęło, że spotujemy co 2 tygodnie (ew. przesunięcia jeśli w terminie jest mało chętnych).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do odbioru masz kostkę 1J0 973 704 i dwa kabelki (czyli 4 piny) 000 979 131 EA. Razem wyjdzie jakieś 33zł minus rabat...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaa dzięki Teraz churchlam sobie w domowym zaciszu Psik... Madas - jutro potwierdzę Ci jak kostka wjedzie na magazyn (niby o 8:00). Trzeba będzie podjechać do Suchego Lasu. Reszta to już dogadanie się na konkretną godzinę z Vario...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Oj Grzesiu - mam tyle na głowie, że nie wiem czy się wyrobię... Chciałbym mieć tyle czasu wolnego co Ty
-
B6 DIVISION
Nie! Są 2 wersje szuflad - pod manualny fotel i pełną elektrykę. Najpierw sprawdź co to (numer przedniej ściany lub wkładki wnętrza).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dla mnie bomba - np. środa i czwartek mam wolne.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Super - puszczam zamówienie...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ten tydzień mam zawalony tak, że nie dam rady. Umówimy się w przyszłym... BTW - Bartku, Madas potrzebuje wymienić wtyczkę i pin masy w lewej tylnej lampie. Zaoferowałem pomoc ale nie zanosi się na to abym przed przyszłym tygodniem odwiedził Poznań - chłop jeździ bez kierunków. Znajdziesz dla niego chwilę? Zamówiłbym potrzebne graty w ASO...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jeszcze ktoś pomyśli, że to prawda :wallbash:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku - posty w dziale Moja A4 nie dodają się do łącznej liczby wiadomości
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Ustaw miernik w pozycji ikony LED a następnie przyłóż obie końcówki do dwóch pinów w kostce szyby.
-
B6 DIVISION
A jaki papier do swapa na carbon z RS4, no i w którą stronę trzeć
-
B6 DIVISION
Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew: :polew: :polew: Yebłem!!!!
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
A co pokazuje miernik podczas testu ciągłości obwodu?
-
B6 DIVISION
tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie... A w którym miejscu na wlepie będą Nie rozkminiałem wlepy nigdy Drugi wiersz - 1LZ = 280mm, 1LB = 288mm, 1LT = 312mm
-
B6 DIVISION
tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie...
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Problemem jest też koszt szyby (tak jak Grzesiu pisał, niecałe 3200zł bez zniżek). W chwili obecnej dostaniesz ją tylko w ASO - na zamówienie robi je Securit (ja czekałem za swoją 2,5 miesiąca i się nie doczekałem). Miałem szczęście - okazało się, że moja lokalna firma zajmująca się szybami ma ori grzaną szybę na magazynie (wybite OOOO, koszt 720zł). To chyba jedyna możliwość załatwienia nówki w dobrej cenie - pytajcie swoich lokalnych dealerów. W chwili obecnej after market nie istnieje - jedyna możliwość kupienia takiej szyby nowej to ASO (pytałem w firmie, w której znalazłem swoją szybę - nie mają możliwości załatwienia kolejnej ). Ostatnia możliwość to używka (...ale czemu jakoś mnie to nie przekonuje :gwizdanie:).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cena normalna (1000-1500zł). Miejsce DYNOSOFT. Wytrzymałość komponentów na pewno obniżona - powiedzmy interwał generalnego remontu spada z 300 000km do 200 000km. Skrzynia Hammera w 2.0TDI BLB po roku użytkowania na mocniejszym programie wygląda idealnie. mam takie same zdanie ale samo zawieszenie, kurde no masakra ten samochód normalnie skakał, dobra opcja uważam aczkolwiek u mnie zbędna to znacie tą ekipa ? Style są fajne chłopaki. Pepin się z nimi trzyma więc powie więcej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku da się - tylko szkoda skrzyni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Style? tak myślę mówił jaka to firemka i gdzie się znajdują ale mi umkneło namiętnie przekonywał ażebym chipował audike, :gwizdanie: Powiem Pepinowi żeby namiętnie mu sprzedał gonga jak go znów zobaczy... (oczywiście po ustaleniu, który to kolega ze Style ).
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
A podawałeś w ubezpieczalni, że masz grzaną? Chodzi o auto-szybę czy normalnie z ubezpieczenia? Jaki wariant - Ty wybierasz warsztat, czy ubezpieczyciel?