Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i decyzje nie zapadały bo niby kto miał je podjąć? Ale oddaję Ci rację - rzeczywiście, brak reakcji na posty z prośba o przyjęcie mogły wyglądać jak "nie chcemy Cię". Tyle że w tym przypadku nie miało to miejsca. Po prostu nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności - Dywizjon nie ma szefa... Ankieta zamknięta - było dość czasu.
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tą elitą to przesadzasz - nikt się za nikogo nie uważa, nie wiem skąd taki pomysł... Dlatego, że nikt się w Waszej sprawie nie odezwał? A jest ktoś do tego uprawniony....? Nosb? Ankieta nadal podwieszona i żadne decyzje nie zapadły - temat jedynie wzbudził kontrowersje. Szczerze mówiąc nie wiem co dalej (i właśnie z uwagi na takie sytuacje powstał pomysł komisji lub czegoś podobnego - aby była jasność a nie takie "niewiadomoco" jak teraz).[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 19:02_________________________________________________Wygląda na to, że jesteśmy w punkcie wyjścia - zaczynamy dyskusję od początku?
  4. Musiałbyś odczytać model napędu ze sterownika Twojej bramy. Wcześniej podałem linka do PDF-a w którym jest wykaz aktualnie obsługiwanych marek i ich modeli. Tak, dobrze przeszczepić całą wiązkę - raz, że będzie to wiązka zderzaka a dwa, adapter łączący przedział silnika z wnętrzem auta (czarna kostka 10-pin na zewnątrz i niebieska 10-pin w środku). Co do małych kroczków dot. PDC: - nakładka zderzaka pod PDC (najlepiej w komplecie z czujnikami) - sterownik C lub E (czyli 8-kanałowy) dla B7 - usunięcie szufladki w konsoli środkowej i w to miejsce panel + przycisk i zaślepki + wymagane sygnały na tył auta do sterownika
  5. Tak się przyjęło, że spotujemy co 2 tygodnie (ew. przesunięcia jeśli w terminie jest mało chętnych).
  6. Do odbioru masz kostkę 1J0 973 704 i dwa kabelki (czyli 4 piny) 000 979 131 EA. Razem wyjdzie jakieś 33zł minus rabat...
  7. Aaa dzięki Teraz churchlam sobie w domowym zaciszu Psik... Madas - jutro potwierdzę Ci jak kostka wjedzie na magazyn (niby o 8:00). Trzeba będzie podjechać do Suchego Lasu. Reszta to już dogadanie się na konkretną godzinę z Vario...
  8. Oj Grzesiu - mam tyle na głowie, że nie wiem czy się wyrobię... Chciałbym mieć tyle czasu wolnego co Ty
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie! Są 2 wersje szuflad - pod manualny fotel i pełną elektrykę. Najpierw sprawdź co to (numer przedniej ściany lub wkładki wnętrza).
  10. Dla mnie bomba - np. środa i czwartek mam wolne.
  11. Super - puszczam zamówienie...
  12. Ten tydzień mam zawalony tak, że nie dam rady. Umówimy się w przyszłym... BTW - Bartku, Madas potrzebuje wymienić wtyczkę i pin masy w lewej tylnej lampie. Zaoferowałem pomoc ale nie zanosi się na to abym przed przyszłym tygodniem odwiedził Poznań - chłop jeździ bez kierunków. Znajdziesz dla niego chwilę? Zamówiłbym potrzebne graty w ASO...
  13. Jeszcze ktoś pomyśli, że to prawda :wallbash:
  14. Bartku - posty w dziale Moja A4 nie dodają się do łącznej liczby wiadomości
  15. Ustaw miernik w pozycji ikony LED a następnie przyłóż obie końcówki do dwóch pinów w kostce szyby.
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jaki papier do swapa na carbon z RS4, no i w którą stronę trzeć
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew: :polew: :polew: Yebłem!!!!
  18. A co pokazuje miernik podczas testu ciągłości obwodu?
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie... A w którym miejscu na wlepie będą Nie rozkminiałem wlepy nigdy Drugi wiersz - 1LZ = 280mm, 1LB = 288mm, 1LT = 312mm
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzw pipki Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312 Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie...
  21. Problemem jest też koszt szyby (tak jak Grzesiu pisał, niecałe 3200zł bez zniżek). W chwili obecnej dostaniesz ją tylko w ASO - na zamówienie robi je Securit (ja czekałem za swoją 2,5 miesiąca i się nie doczekałem). Miałem szczęście - okazało się, że moja lokalna firma zajmująca się szybami ma ori grzaną szybę na magazynie (wybite OOOO, koszt 720zł). To chyba jedyna możliwość załatwienia nówki w dobrej cenie - pytajcie swoich lokalnych dealerów. W chwili obecnej after market nie istnieje - jedyna możliwość kupienia takiej szyby nowej to ASO (pytałem w firmie, w której znalazłem swoją szybę - nie mają możliwości załatwienia kolejnej ). Ostatnia możliwość to używka (...ale czemu jakoś mnie to nie przekonuje :gwizdanie:).
  22. Cena normalna (1000-1500zł). Miejsce DYNOSOFT. Wytrzymałość komponentów na pewno obniżona - powiedzmy interwał generalnego remontu spada z 300 000km do 200 000km. Skrzynia Hammera w 2.0TDI BLB po roku użytkowania na mocniejszym programie wygląda idealnie. mam takie same zdanie ale samo zawieszenie, kurde no masakra ten samochód normalnie skakał, dobra opcja uważam aczkolwiek u mnie zbędna to znacie tą ekipa ? Style są fajne chłopaki. Pepin się z nimi trzyma więc powie więcej
  23. Bartku da się - tylko szkoda skrzyni.
  24. Style? tak myślę mówił jaka to firemka i gdzie się znajdują ale mi umkneło namiętnie przekonywał ażebym chipował audike, :gwizdanie: Powiem Pepinowi żeby namiętnie mu sprzedał gonga jak go znów zobaczy... (oczywiście po ustaleniu, który to kolega ze Style ).
  25. A podawałeś w ubezpieczalni, że masz grzaną? Chodzi o auto-szybę czy normalnie z ubezpieczenia? Jaki wariant - Ty wybierasz warsztat, czy ubezpieczyciel?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.