Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Nie TRIP tylko Tip czyli skrót od Tiptronic... Gdyby parametry skrzynki były OK - też zaczałbym od przegubów. Ale nie są... dlatego skrzynka na stół. W przypadku gdy winę za nieprawidłowe parametry ponosiłby glikol - wydatki są spore. Nowa chłodnica, nowe sprzęgła, nowe filtry, płukanie skrzyni i całego układu hydraulicznego. Na szczęście to Twojej skrzynki nie dotyczy. Ceny na wyspach są po prostu chore - a jakość usług i wiedza "fachowców" jeszcze gorsza niż w PL. Samo sprzęgło nie jest drogie ale pracy przy nim jest sporo - trzeba wywalić skrzynię i wałek, wykonać pomiary i zgodnie z nimi zamontować nowy zestaw. Przy okazji warto zrobić generalny przegląd. No ale ponad 7 000 PLN i do tego jeszcze VAT to totalna przesada. Rezerwuj bilet na prom i przyjeżdżaj
  2. Zawsze mam ze sobą kompa - zobaczymy co VAG pokaże. Do dokładniejszej diagnostyki przydałby się Musa ale nie wiem czy będzie...
  3. Jak tylko listonosz dostarczy paczkę - od razu biorę się za testy (potrzebuję 2h). Cokolwiek to nie będzie u Ciebie - skrzynię i tak trzeba wyjąć. Moim zdaniem to sprzęgło i/lub łańcuch. Test, który przeprowadzę ma wykluczyć czynnik zewnętrzny... [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 01:08_________________________________________________Olej jest czysty i nie zawiera żadnych niepożądanych substancji - do sprawdzenia sprzęgło i wałek wejściowy (przy okazji sprawdzic także stan dwumasu oraz łańcucha). Najważniejsze, że najgoszy scenariusz mamy zażegnany.
  4. Adaptację trzeba zrobić - potrzebny interfejs.
  5. Tak jak wspomniał Młodzik - w niedzielę jestem
  6. Ale musisz go trzymać czy wystarczy nacisnąć?
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siwy mogę Ci sprzedać moją pompę. Nie będziesz musiał się babrać - podmienisz całość.
  8. Nie masz przycisku pod rączką składania? Zrób i wklej fotkę boku fotela...
  9. Cabrio (podobnie jak auta 3-drzwiowe) ma seryjnie montowany system ułatwiający wsiadanie (tzw. "Easy Entry"). System ten występuje w dwóch wariantach - mechanicznym lub elektrycznym - Zwierzak ma ten drugi wariant ponieważ ma fotele w pełni sterowane elektrycznie. Pod każdym z foteli znajduje się sterownik (bardzo podobny do tego od memo). W momencie wciśnięcia przycisku składającego oparcie - fotel reaguje (składa się) elektrycznie. Błąd, który Ci się wyświetlił najprawdopodobniej wskazuje na brak połączenia z modułem znajdującym się pod fotelem pasażera. Podłącz VAGa i odpal jeszcze raz sterownik Easy Entry (73) - wejdź w bloki pomiarowe (08) i grupa 001. Jakie wartości są tu zapisane (zrób printscreena)? Sprawdź też i podaj wartości z grupy 126.
  10. U Bezdomnego to nie filtr. Jeśli chodzi o kolegę mcmax - czekamy chwilę i robimy nowy komplet logów.
  11. Ale miód Tearaz masz 655mm a ile pokazał pomiar na 1BE?
  12. Miałem to w planach (konsola US). Ostatecznie zdecydowałem się na fabryczny adapter do aktualnie używanego telefonu... Przy czym to temat na "za jakiś czas"
  13. Patryk - uzupełnij profil. B6 manual, automat? Sprawdź poduszki jak radzi Mariusz, ale osobiście celowałbym w przegub wewnętrzny.
  14. Bez VAG-a będzie ciężko - nawet jeśli masz MCE w wersji HIGH to trzeba go będzie zakodować pod czujnik. Inna sprawa, że musisz szukać lusterka z czujnikami światła, fotochromem i deszczu (B7 ma dwie wersje lusterka - zwykłe, które masz u siebie lub wspomniane przed chwilą kombo). Co do przycisków - wklej foto. Zapewne to alarm (pokazany jest w wątku obok - "Moduł komfortu"). Albo coś z wiązką elektryczną albo boczek dokładany...
  15. Jarek - podeślij mi na mejla wszystkie bloki jakie znajdziesz w skrzyni (auto zimne, pracujące na biegu jałowym, lewarek na P).
  16. Masz info w pierwszym poście: Instalacja włącznika A (lub w instalacji LOW (MCE A, C i D): Odpowiadając na kilka pytań, które dostałem na pw – aby założyć włączniki o zwiększonej funkcjonalności czyli ten z końcówką A lub B (auto) w przypadku gdy wcześniej używaliśmy przełącznika standardowego - wymagane będzie przełożenie pinów w kostce włącznika świateł. I tak aby uruchomić światła mijania, postojowe i pozycyjne (plus ze stacyjki) przekładamy pin 4 do 11. Aby podać stałe zasilanie dla świateł postojowych i pozycyjnych – przekładamy pin 16 do 14.
  17. Porównanie skrzyń Tip i Multi nie ma sensu - to zupełnie inna konstrukcja. Czekamy na próbkę...
  18. Alvaro dobrze podpowiada - adres 45 (Inter. Monitor) to czujnik ruchu w panelu podsufitki. Miały go auta wyposażone w pełną opcję alarmu (7AL).
  19. Chętnie wlece na spota - tylko dajcie znać czy jest
  20. Roberto, nie mam pretensji - zdarza sie
  21. Tak. Kabelek naprawiony - ale nadal nie mogę odpalić grzania (możliwe, że to już aku - chociaż prąd niby jest OK). Dziś wyjazd więc potestuję dopiero w przyszłym tygodniu...
  22. ;( możliwe, żeby w serwisie założyli mi zrąbaną szybę?! Wszystko jest możliwe - sprawdź miernikiem ciągłość obwodu szyby. Albo masz zwarcie albo otwarty obwód... [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:22_________________________________________________Diego - niestety Cab nie miał w wyposażeniu grzanej szyby czołowej...
  23. 2.6-2.7 jest OK. Po naprawieniu wiązki zasilania i skasowaniu błędu w sterowniku klimy - error 1593 nie wraca. Szukaj przerwy - już pisałem gdzie. Na początek zajrzyj tam gdzie ja czyli w miejsce łączenia dwóch kabelków zasilania przetwornika i zobacz czy ten mniejszy się nie oderwał. Albo jeszcze prościej - wbij się w niego końcówką miernika i zobacz czy jest prąd. Jeśli tam będzie OK to wyciągnij panel klimy - sprawdzisz czy kabel sygnałowy ma ciągłość (w panelu klimy brązowa wtyczka 16-pin, pin 8 ----> wtyczka 2-pin przy przetworniku napięcia (ta z jednym kabelkiem, biało/żółtym). Fotkę zrobiłem tylko jedną - w zasadzie wszystko z niej wynika
  24. Poduszki są takie same w B6 i B7. Natomiast boczki sedana i avanta różnią się (patrz wykaz boczków w pierwszym poście).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.