Treść opublikowana przez Bilder
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Zakupione talerzyki z b5 , amory 1 be oraz springi czekają na montaż. Zrobione heble siedzą na aucie dużo lepiej to hamuje i szybki ściemnione komfort jazdy też znacznie się poprawił przez to polecam I kilka zdjęć z wyjazdu !!
-
ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
Siema. Wszystko zależy od Ciebie czy chcesz z hamownią czy bez. Bez hamowni bedzie na pewno taniej. Ja osobiscie nie hamowalem swojego po czipie i nie żałuję. Liczą się odczucia i prawidłowe parametry pod komputerem oraz sama roznica w jezdzie. A slupki do szczescia mi potrzebne nie byly. Najlepiej sam napisz do niego i pytaj to Ci powie i doradzi[emoji16]
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
12. Po osiagnieciu temp zadanej. Zasilanie jest wylaczane. Temp spada i zasilanie znow sie wlacza. Oto Ci chodzi? Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
sprawdź czy przejście w macie jest. w temacie jest to opisane. I będziesz wiedział, czy mata przerwana, uszkodzona. można sprawdzić potencjometr przez vaga również i można to wykluczyć. pozdr.
-
A4 b6 zapalają się kontrolki od abs trakcji recznego
To może właśnie tu trzeba szukać przyczyny? Jak choinka się robi przy włączniku świateł. Może podmienić włącznik?
-
A4 b6 zapalają się kontrolki od abs trakcji recznego
65535 - ten wygląda mi na poduszki nie zapala się kontrolka ? Z tego co w necie wyczytałem to prawdopodobnie uwalony sterownik i w tym temacie też o tym mówią Ale w pierwszej kolejności tak jak kolega wyżej pisał, sprawdź działanie pedału sprzęgła i stopu, można by było także sprawdzić czy prędkość kół też mierzy. Gdzieś w blokach pomiarowych da się to sprawdzić.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Dobra tyle to ja wiem i bez podpowiedzi Że nowe to nowe
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie zastanawiam się nad zmianą na 1be chce spróbować , a przynajmniej poszukać sensownego zawiasu. Pomiar na 1BA pełny bak paliwa Lp -68 LT - 66,5 PP - 68,5 PT - 67 Kat wagowe 0JH - klasa wagowa 8 0YH - klasa wagowa 8 zawias z a4 b7 1be kat 8 i 8. Przeglądałem kat wagowe to odpowiednik 1ba dla 1 be ma więcej kg na ten drugi to nie będzie tak, że auto nie siądzie? Bo zawias jest na aucie więc widać, że ładnie nisko jest. Tylko kwestia tego czy szukać niższych klas wagowych czy takich samych czy też masą się kierować? 0JF - klasa wagowa 6 - przy 1BA 795-823 kg - przy 1BE 824-860 kg 0JG - klasa wagowa 7 - przy 1BA 824-853 kg - przy 1BE 861-899 kg 0JH - klasa wagowa 8 - przy 1BA 854-885 kg - przy 1BE 900-940 kg Tył 0YG - klasa wagowa 7 - przy 1BA (Zawieszenie Standard): 473-495 kg - przy 1BE/BV (Zawieszenie Sport): 496-519 kg 0YH - klasa wagowa 8 - przy 1BA (Zawieszenie Standard): 496-519 kg - przy 1BE/BV (Zawieszenie Sport): 520-544 kg Pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zaciski 288 tył Numery tyłu: 3287/A oraz 3288/A. Jeśli tarcza ma mięso i delikatnie ma bicie, możesz spróbować ją liznąć koszt nie wielki i założysz zobaczysz co będzie się dziać jak nie pomoże to wymiana na nowe. A po co toczyć dobrą tarczę? jeśli chodzi Ci o różnicę w grubości to przecie kilka setek będzie.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
I światła działają teraz super mieliście rację;) Warto od razu podłączyć plus po stacyjce, aby nie denerwowały włączające się drl po wyłączeniu mijania lub gaszeniu silnika. Pozdro
-
Zna ktoś tego golfa 5 w tdi z LBN
No nic glebsza lektura mnie czeka jak tak. W kazdym razie dpf tez niechce miec. Wiec propozycje tako. Cos czuje ze jak szukanie igly w stogu siana [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Zna ktoś tego golfa 5 w tdi z LBN
Nie no tak jak przeczytałem temat, to tak, no jak korba bokiem wyskoczy to tylko osprzęt zostaje;/. To może inaczej zapytam;) Co kupić? 4 golfiacza? Zastanawiał się też nad astra h z 1.9 albo 1.7 ... Zawartość dodana 1 minute later Bo też jest opcja golfa 5 z silnikiem 2.0 tdi ale to też na temat tego silnika trzeba poczytać ;/ szlak by to
-
Zna ktoś tego golfa 5 w tdi z LBN
Hej Widzisz, no nie znam;) Bo to nie dla mnie więc się nie dowiadywałem Jak każdy motor ma wady ;/ Na pewno się zapoznam Dzięki
-
ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
To i ja się dopisuję Program jest auto zaczęło w końcu jechać !:D Szacun i jak najbardziej polecam. Szybko i konkretnie.
-
Zna ktoś tego golfa 5 w tdi z LBN
Witam, Od dłuższego czasu szukam czegoś sensownego. Ma ktoś może, albo zna kogoś kto sprzedaje fajną furmakę ?:D 1.9 tdi w hatchbacku wyznacznik a dalej to do ustalenia Pytanie te fury ktoś zna ? https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-1-wlasciciel1-9tdi-90km-bez-dpf-5-dzwi-2kpl-opon-ksiazka-4-5l-100km-ID6yKR7x.html#xtor=SEC-8 https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-v-1-9-tdi-serwisowany-zadbany-CID5-IDjQwNF.html#c35f15f69b https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-golf-v-1-9-tdi-CID5-IDl1QMM.html#c35f15f69b Pozdro
-
Wysyłka foteli
Od siebie mogę dodać ze z epaka trzeba uważać, ja miałem sytuację , że za paletę ponad 160 zł jak przyjechała naliczyli chorą kwotę do dopłaty. A później nie możesz reklamacji składać do przewoźnika, tylko do epaki, a oni jak uznają reklamację za niezasadną to nara, albo tak samo może zrobić przewoźnik u którego wykupiłeś przewóz przez epakę. Ogólnie jak wychodzą dopłaty to idzie włosy z głowy wyrywać. Ale to nie miejsce żeby się rozwodzić nad tematem
-
Tuleje/poduszki kołyski/sanek A4 B6 sedan
]No tak dlatego mowie ze jedna cyfra. Ja zakladalem 866 a tu masz 867
-
Tuleje/poduszki kołyski/sanek A4 B6 sedan
Z tej aukcji tez patrzylem tylko te na tyl roznia sie 1 numerem od tych co Ci podalem wiec nie wiem. Bo te przednie na pewno sa dobre. Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Tuleje/poduszki kołyski/sanek A4 B6 sedan
dwie na przód i dwie na tył, ori lema mam takie numery z paragonu 17703 01 - to jako trawers przód i 25866 01 - a to jako podpora skrzyni czyli te z tyłu. Zawartość dodana 3 minutes later To jest chyba nr ori tych z przodu 8D0399415D
-
Tuleje/poduszki kołyski/sanek A4 B6 sedan
Jak nie. ori lema sa dostepne. Raczej w sklepach nie potrafia szukac. Sam w tym roku wymienialem 4 sztuki. Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Dalej działamy, dziś czyszczenie licznika wygląda teraz super, ale zdjęcia dalej mam robione kalkulatorem;/ Ktoś mi tu mówił, że się nie błyszczy A tutaj zdjęcie z przed kilku dni, myślałem że będzie większa koza, ale tragedii takiej nie ma, bak paliwa jest pełny, jak była połowa równiej stała
-
Polecane opony letnie
Reklamuj. Mi dunlop uznal reklamacje [emoji16] wiec warto. Przeczytaj dokladnie czego chca tzn co opisac w reklamacji. Nie wiem czy ktos to faktycznie czyta [emoji16] ale mi sie udalo po 3 lata uzywania zareklamowalem i z pozytywnym skutkiem [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Kupiłem 215/50/17 Dębice presto uhp2 ( przesiadłem się z 16 205/55/16) na tą chwilę mogę powiedzieć, że opona lapiej się trzyma, uślizgów nie mam żadnych, pewnie w zakrętach, na deszczu nie zrywała trakcji. Co jeszcze na pewną są twardsze w porównaniu z 16, którymi jeździłem wcześniej. Z wyważeniem było tak samo jak z innymi oponami jakie miałem odchyłów nie stwierdziłem. Jedyne na co zwrócił uwagę wulkanizator, że zewnętrzne część bieżnika mają płyciutkie nacięcia jakby estetyczne i mówił, że nie będzie wody odprowadzać. Ale na deszczu nie zaobserwowałem nic niepokojącego. Zobaczymy po dłuższym użytkowaniu. Na razie jestem zadowolony;)
-
Kanapa tył audi a4 b7
Jest temat na forum. Jesli mowa z nie skladanej na skladana. Wyciac grodz. Dokupic uchwyty. Boczne i srodkowy dolny trzeba przyspawac. A gorne sie przykreca. Do tego boczki bagaznika trzeba zmienic. A roznica w kanapie tylnej z avanta do sedana jest taka ze ten pierwszy ma uchwyty do mocowania rolety a w sedanie tego nie ma ale to w niczym nie przeszkadza. Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Nakladka/uchwyt drzwi przednich - wymiana.
W kazdym razie warto sie zaopatrzyc w kilka spinek w razie wu jakby sie polamaly [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka