Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slimok

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slimok

  1. ponoć według specyfikacji serwisowych do bodajże 400mbar jest wszystko dobrze z silnikiem. Jeśli będziesz miał między 250-400 jest wszystko dobrze. Miałem rozwaloną odmę i ciśnienie było na sterowniku gazowym(nie mierzyłem wakometrem )430mbar i wszystko też działało.
  2. Jak będziesz to sprawdzał wakuometrem to podaj co Ci wyjdzie.
  3. ja już wiem. Powiedz ile Ci pokazuje ?
  4. na ebayu znalazłem takie coś http://www.ebay.co.uk/itm/Flexipads-1pc-German-Car-Polish-and-Wax-Pro-Applicator-specialist-Detailing/121649626454?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D33841%26meid%3Dd6ee85418d2d49c58e5511a827e40b24%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D261542738204 to , to samo? to samo ale inna firma. Ja niestety nie mam takiego doświadczenia żeby Ci powiedzieć która jest lepsza.
  5. proszę bardzo : http://carok.pl/sklep/towar.629.chemical.guys.aplikator.tricolor.german.aplikator.do.wszelkiego.zastosowania.html
  6. Ale po co kaleczyć auto? Nie lepiej jest Ci zrobić jak wszyscy na klej do szyb ? Tego ciągnikiem nie oderwiesz
  7. Miałem oryginalne podświetlenie. Odnośnie plastików można z powodzeniem dostać w serwisie. Niestety nie pomogę teraz z numerem bo nie mam już etki.
  8. Witamy :a4fan:
  9. Pierwsza sprawa, to porób sobie wszystko żeby auto technicznie było w ''idealnym'' stanie. Później możesz wziąć się za modzenie. ps. Dlaczego robiłeś remont silnika ?
  10. slimok odpowiedział(a) na salque temat w 2.0
    na zdrowie niech się buja jak najdłużej
  11. slimok odpowiedział(a) na salque temat w 2.0
    Pytaj dzika albo aso. części VW to te same części a nie zamienniki. Jak masz dojścia to w aso vw możesz tą samą część taniej wytargać.
  12. slimok odpowiedział(a) na salque temat w 2.0
    prawdopodobnie to jest to : https://www.dropbox.com/s/iwrff1vzvc0i452/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg?dl=0 pozycja 32 jedyne 298zł.
  13. slimok odpowiedział(a) na salque temat w 2.0
    A ja zamontowałem sobie opaskę na zgięciu . O sprężynce wiem ale nic takiego pod ''ręcyma'' nie było.
  14. slimok odpowiedział(a) na salque temat w 2.0
    czego chcesz nazwę ? węża paliwowego ? ja to sobie tak zrobiłem : https://www.dropbox.com/s/dnlqovcizttr0nf/IMG_0348.JPG?dl=0
  15. slimok odpowiedział(a) na salque temat w 2.0
    Da się to zrobić bo ten wąż też mam podmieniony na paliwowy. Musisz pokombinować z długością i troszeczkę inaczej do puścić. Mi się udało to Ty też sobie dasz radę.
  16. tutaj niestety muszę Cię zmartwić - występują
  17. Coś takiego: https://www.google.pl/search?q=W%C4%84%C5%BB+PALIWOWY&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=AnuFVeOoJ6qAzAPxhLLQAQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=943#imgrc=GSAW_mj9aT4PHM%253A%3BFOSB49t8EntdAM%3Bhttp%253A%252F%252Fmotofocus.pl%252Fmedia%252Fimg%252Farticle%252F0%252F0%252F7%252F8%252F6%252F0%252F4eae7a9b9998dBARRICADE_HOSE.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fmotofocus.pl%252Fnowosci%252F7860%252Fekologiczny-i-odporny-przewod-paliwowy-gates%3B990%3B660 w fi środku musi mieć 9-10mm
  18. Kup sobie wąż czarny paliwowy i będziesz miał po problemie , koszt znikomy.
  19. Pod tym linkiem : https://www.dropbox.com/sh/16axev39kor66im/AADTG5tGAIqv1RrOz0_g1kC_a?dl=0 macie panowie rozbebeszoną oryginalną diodę do podświetlania klamki.
  20. slimok odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Witam kolegów "sąsiadów". Ma ktoś z was pomodzony zawias na eibachu ? Chodzi mi o przejechanie się i oblukanie jaki jest komfort. Obecnie nam 1BA i chciałbym troszkę zmienić wysokość auta ale nie kosztem komfortu.
  21. Mi też nie działa spryskiwanie reflektorów ale chyba zdiagnozowałem przyczynę , uwalona jest pompka. Jak mierzyłem czy idzie prąd na pompkę to zauważyłem że prąd dochodzi impulsowo tak 0.5 sek i się kończy. Nie wiem czy tak ma być i czy moja diagnoza jest słuszna.
  22. drzwi strona pasażera
  23. Potrzebuję ori.
  24. To raczej nadaje się do tego działu bo gościa wybitnie poniosło z ceną i opisem. Okazja , super zderzak od s-line przód i tył. S-line to chyba było napisane na listwie drzwiowej i wszystko z tego auta jest s-line tył: http://allegro.pl/zderzak-tylni-tyl-audi-a4-b6-s-line-zapraszam-i4972643739.html przód: http://allegro.pl/zderzak-przedni-audi-a4-b6-s-line-zapraszam-i4972628888.html
  25. Aaa... tak sobie to zrobiłeś. Też fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.