Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Huby/Gaj ul. Piękna
  2. Cwiara a gdzie to bedzie? W jakiej czesci wro?
  3. siema:hi:
  4. koleś wyraźnie powiedział że z rs6, nie wiem może co innego ma na aucie. Napisałem tak jak powiedział
  5. Pany jakiś dziwny pic na wodę był ten odcinek, na początku jak klimek podjechał po auto pytał o jakieś mody/przeróbki. Koleś wskazał że tylko tarcze od rs6 i że teściu był w niemcowni u jakiegoś DOBREGO tunera, i to tajemnnica rodzinna. A na hamowni wypluło 340 KM trochę to dziwne
  6. i to na jakie wigry 3 co by miał małe kółeczka
  7. co sądzicie o tym aucie??? AUDI S4 B5 LIFT 2.7 BITURBO 300km/480nm !!! (4125670806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. panorama zacna ale chyba za jakiś czas do aktualizacji, może w końcu dojadę na spota:decayed:
  9. Miło słyszeć że ekipa dopisało, szkoda że nie wyrobiłem z czasem i nie dotarłem, dopiero teraz zjechałem do domu tak wiem że to co napiszę głupio zabrzmi ale tak po ślubie na pewno będę częściej wpadał na spota
  10. Lolek kiedy ślub ? to Ci zrobimy orszak Audi spod kościoła do sali weselnej sie goście zdziwią hehe czemu nie ślub 14 czerwca, tyle że wtedy jakąś cysternę alkoholu musiałbym zamówić właśnie szukam jakiejś fury która mnie zawiezie, bo miał mnie zawieźć koleś merolem swojego ojca ale przypadkowo wypadł z drogi i skasowal macie może jakieś propozycje co do wynajmu auta? Co do auta do ślubu zadzwoń do mnie. Mam kontakty to coś się uruchomi w razie potrzeby szczuraz to daj nr na PW to się jakoś zgadamy
  11. Lolek kiedy ślub ? to Ci zrobimy orszak Audi spod kościoła do sali weselnej sie goście zdziwią hehe czemu nie ślub 14 czerwca, tyle że wtedy jakąś cysternę alkoholu musiałbym zamówić właśnie szukam jakiejś fury która mnie zawiezie, bo miał mnie zawieźć koleś merolem swojego ojca ale przypadkowo wypadł z drogi i skasowal macie może jakieś propozycje co do wynajmu auta?
  12. Siema:hi: szczuraz dobrze Ci goldi radzi, kup inne turbo i wszystko będzie git, skoro już wiesz, że to właśnie turbo wszystko chrzani. Kupisz jakie inne wozidupsko, a i tak może się okazać, że też będziesz musiał ładować kasę. Jak to powiadają starzy górale - lepsze własne sprawdzone zło niż obce co do dzisiejszego spota, możliwe że wpadnę na chwilę ale nie obiecuję, dzisiaj rozwożenia zaproszeń ciąg dalszy:facepalm:
  13. a my serdecznie zapraszamy na spoty do najlepszej ekipy w Polsce takich spotów i wigilli jak nasze, żadna ekipa w polsce ni mo :hi:i nie chodzi o to że ktoś oczekuje zapłaty , tylko bardzo nie lubimy jak ktoś traktuje spoty tylko i wyłącznie do załatwienia swoich interesów a nie liczy się dla niego atmosfera , spotkania z pasjonatami audi... także do zobaczenia no no chopin zabrzmiało to niemal jak inwokacja z Pana Tadeusza
  14. siema wszystkim. Karol pozdrawia Karoli:decayed:
  15. dobry wszystkim, odwołanie złożone do zusu, teraz tylko czekać na odpowiedz, więc Pany trzymać kciuki żeby się udało, bo trzeba robić program i kupić jakieś letnie kapcie
  16. Siemaaaa:hi:
  17. Pany wymieniał któryś z was prawą osłonę drążka kierowniczego? chodzi mi o to jak zdjąć opaskę tą od strony magla. Da radę coś od strony nadkola ściągnąć czy muszę od komory silnika się do niej dostać?
  18. Mój adres chyba znasz :-D Wysłane z monopola 24/7 ten z legnicy nie
  19. Mnie też nie ma, jadę rozwozić zaproszenia
  20. ja wol

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.