Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Witam, ostatnio zauważyłem dziwne wskazania temperatury na zegarze. Z rana kiedy silnik jest zimny, po przekręceniu zapłonu wskazówka podnosi się do 70st, natomiast po przejechaniu kilku km zamiast 90st wskazuje 100st. Po prostu przesunięcie o 10 st. Na klimatroniku wszystko okej. Dodam, że jakiś czas temu założony nowy czujnik i termostat, ale wszystko był okej, a od dwóch dni taki psikus. Co to może być, ostatnio wyciągałem zegary ale czy podczas takiego zabiegu coś by się przestawiło?
  2. wczoraj wymieniłem u siebie, kup cały komplet uszczelkę i te małe uszczelniacze. po wymianie samej uszczelki może ciec na szpilkach
  3. posprawdzaj grube węże od dolotu, ja miałem tak ostatnio jak czyściłem turbo, słabo zakręciłem opaskę i zsunęło wąż. Też gwizdało i pierdziało
  4. Mnie dzisiaj nie ma. Co lepiej bo turbo pije mi za duzo oleju. Regeneracja czy od awx?
  5. Co tam się staneło ? 70/50 partyzanty jedne. Piratów by lapali a nie pijana wycieczkę do czech ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- szczuraz no przecie w góry się jedzie po to żeby chodzić-spacerować a nie kolejką jeździć To samo miałem napisać, lesery j**ane... :-D Przyszedł tip, będzie rezańsko :kox Wysłane z monopola 24/7 Nową kolejkę pepiki odpalily to chciałem Sie przejechać dobra dobra każdy tak mówi
  6. szczuraz no przecie w góry się jedzie po to żeby chodzić-spacerować a nie kolejką jeździć To samo miałem napisać, lesery j**ane... :-D Przyszedł tip, będzie rezańsko :kox Wysłane z monopola 24/7
  7. szczuraz no przecie w góry się jedzie po to żeby chodzić-spacerować a nie kolejką jeździć
  8. Spoko luz Nelson, ja kupiłem kmpl zestaw i wszystko założyłem, chodziło mi tylko o to co zastałem po mechaniku
  9. masakra jakaś to i ja dodam, wczoraj jedną babcie zabrało pogotowie z podejrzeniem zawału, a dzisiaj drugą z podejrzeniem mikro udaru. ehhh życie.... Ale udało mi się dzisiaj wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, kurw.. wcale się nie dziwię że się lało, ostatnim razem jak mechanik działał mi w silniku przy robieniu głowicy, tak założył uszczelkę pod pokrywą że praktycznie ledwo ledwo trzymała, nie wspominając że była w dwóch miejscach tak dojebana że prawie przecięta. Aaaa i mało tego pod pokrywę przychodzą jeszcze 3 uszczelniacze, których u mnie nie było
  10. odczekaj chwilę ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- okej, dzięki
  11. Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?
  12. haha a to co bajeczki na dobranoc
  13. Lolek odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    auto zacne, widziałem, dotykałem
  14. szczuraz niestety ale lipa. ostatnio jego ojciec porzyczal i upierdol... jakies zaczepy
  15. szczuraz moj koles ma. wieczorem bede sie z nim widzial to zapytam
  16. dzięki goldik, w sumie będę musiał dokręcić z czuciem bo raczej nie mam skąd dorwać klucza
  17. siemanko, Pany mam pytanie bo w weekend planuje wymienic uszczelke pod pokrywa zaworow i moje pytanie brzmi czy wystarczy dokrecic z czuciem czy musze uzyc klucza dynamometrycznego? Jeśli tak czy ktos posiada takowy i jak cos to poratuje?
  18. kolego popraw bo nic się nie odpala
  19. gniady nic się nie martw, toż to nasz szyfr a nie żadne dyrdymaly
  20. a ja chcę już dostać swoje odszkodowanie za wypadek !!!!!!!!!!!!!!
  21. powinieneś zapłacić podwójną cenę Nie strasz nie strasz bo Cie stado gesi obrobi i dopiero bedzie podwojna cena:decayed:
  22. siema pany, już nie bedziecie nabijac się ze mnie wlasnie przyjechalem na myjnie:grin:
  23. No to gitara
  24. i co teraz robimy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.