Treść opublikowana przez mateusztbg
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Śliczne auto i konkret felga Jakie et? Nie obciera Ci przy większym załadunku?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No czytałem właśnie, że trochę jest krótsza i trzeba naciągać mieszek. No ale efekt końcowy jest warty tej zabawy
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Kuba co tu taki spokój ostatnio ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No i za***iście to wygląda Gałkę samą zmieniałeś czy ten zestaw razem z mieszkiem?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz, co tu taki spokój ostatnio
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Gałka nowa ori od b7? Czy to ta z A3?
-
Wahacze Master Sport opinie znalezione w internecie
Wandej stanął na wysokości zadania i dostałem zwrot pieniędzy za ten wahacz. Także Wandeja polecam z czystym sumieniem, nie raz u niego czy dzika kupowałem części dla siebie i innych i nigdy się nie zawiodłem, oboje mają bardzo profesjonalne podejście do klienta.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Kolego a w dzień to w ogóle coś daje światła? W sensie czy widać to światło w dzień? Żarówki kosztują grosze ale na zdjęciach wygląda jakby ledwo były widoczne Zdjęcia robione telefonem dlatego tak to wygląda. Trochę tego światła dają, porównywalnie ze zwykłymi żarówkami, ale tak jak pisałem ledy w drl kolegi świecą trochę mocniej.
-
Wahacze Master Sport opinie znalezione w internecie
Miałem ( a właściwie moja dziewczyna) dokładnie to samo z prostym dolnym. Patrz posty na stronie 15 i 16. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/316780-jakie-tanie-wahacze-polecacie/page-15 Na 16 stronie dałem fotki jak wyglądał wahacz po roku użytkowania i przejechaniu 11 tys kilometrów. Póki co wahacz już od miesiąca jest na reklamacji, narazie echo.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja mam ten wzór właśnie z et43 i jedynie na tył będę dawał ok 1cm dystans. Szerokość 8.5J + opona 235/35 efekt widać w moim temacie
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Daj do kogoś ogarniętego żeby na 100% potwierdził, że reszta wahaczy jst dobra i wtymień tylko ten zużyty, po co wymieniać dobre np ORI wahacze? Ze średniej półki masz jeszcze RTS'a (dostępne u forumowego Dzika) 3 wahacze tej firmy latają na mojej byłej B5 (teraz już mojej dziewczyny) już ponad 3 lata, przelotu ok 45tys i cisza. Za to jeden master sport ( a kupiłem 2) zesrał się po 11tys (niecały rok po wymianie)
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Kurde taką kierkę bym widział u siebie Mieszek w sumie też
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Norbert ile płaciłeś za te dystanse? Bo chyba taki sam zestaw wyląduje u mnie na zime.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Prześliczna, zrobiona dokładnie z moim gustem. Ten kolorek robi mega robotę
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No elegancko Widział bym taki modzik u siebie
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Tak, kupiłem Dębice Frigo HP2, czekają na wulkanizacji aż podjadę na montaż
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Właśnie to nie ledy, ale efekt bardzo podobny do światła LED 6000k (kolega ma ledy w DRL w B7 i porównywaliśmy) W Porównaniu z ledami kolegi moje żarówki jedynie trochę słabiej świecą w dzień (moc) jednak barwa praktycznie taka sama. To zwykłe żarówki dokładnie te: http://allegro.pl/show_item.php?item=6552211569 Jedynie co to gałkę by się przydało, reszta jest w za***istym stanie A dziękuje bardzo, planów jeszcze sporo do zrealizowania
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No i jak tam prace ?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Dzięki Heh chyba nie zostawił, bo póki co ciesze się wolnością Bier na przyszły sezon dam jeszcze dystanse to będzie lepiej wyglądało ---------------------------------------- Między czasie wpadło parę pierdółek: 1) Nakładka na ręczny perforowana skóra jak RS4 by biggman 2) Żarówki 6000K do DRL 3) Ledy do podświetlenia tablicy rejestracyjnej (Tu jeszcze wrzucę fotki)
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
No postaram się coś pstryknąć, ale aparat z telefonu średnio to obrazuje. Ewentualnie postaram się normalnym aparatem zrobić jak nie zapomnę Dawałem tam linki do co najmniej 3 tematów gdzie chłopaki dobrymi aparatami porobili zdjęcia, jak to wygląda Tu wrzucam z telefonu zdjęcia swojej (na ostatnim zdjęciu zwykła żarówka vs ta z allegro):
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No klasa to siadło Sam muszę kupić dystanse do swojej bo et43 przy 7.5J trochę wciąga alu.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Mam je już wrzucone i naprawdę jak za tą cenę fajnie to świeci. Porównywałem z ledami kolegi i świeci to kolorem praktycznie takim samym (ledy 6000k), jedynie trochę słabiej w dzień jeśli chodzi o ilość światła. Także naprawdę polecam, jak na DRL za 9zł sztuka ciężko o coś lepszego.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Przeglądnij te tematy, były i fotki z wyłączonymi światłami. FroS-t ma też coś takiego w swojej http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343710-simply-clean-wagon-30-tdi-v6-quattro-by-fros-tso-low-so-dope/
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Nic nie było przecinane Poczytaj wcześniejsze komentarze i innych userów z tym samym problemem na tych samych wahaczach.
-
Polecane opony letnie
Ja jeżdżę na 235/35/19 w BRD quattro.