Treść opublikowana przez mateusztbg
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kolega z miasta właśnie też dopiero co skończył montaż bixów do swojej B7, też wpadły nowe żarniki bo jedna lampa migała. tomastbg z naszego forum jakby co
-
Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
Dobrze siadło Też mam Uniroyal Rainsport 3 na 8.5j w rozmiarze 235/35/19, fotki u mnie w temacie
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Problem jest taki że kasownik(opornik) wydziela dużo ciepła i najlepiej dać to poza lampę bo w niej i tak jest gorąco. Dlatego z canbusem jak już są to padają szybko. Testował ktoś może takie żarówki do dziennych jak to świeci wygląda http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-p21w-6000k-12v-efekt-xenon-i6552211569.html Właśnie dziś dostałem te żarówki, ma je 4 forumowiczów Jutro zamontuje je już u siebie. Rzuć fotki jak zamontujesz - jestem bardzo ciekawy efektu Tu masz zdjęcia tych żarówek u forumowych kolegów: karol1981 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/345421-delfinek-by-karolblb-quattro-2x-s-linecupra-18s-linerns-e/page-3 Norbas http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328792-brb-srebrny-resorak-s-line-rs6-c5-eibach-sportline/
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Tak to niestety jest, Ty się będziesz martwił, kontrolował, często wymieniał różne podzespoły jeszcze "za wczas" i sypnie ci się coś drogiego. Drugi będzie lał ropę na stacjach krzak miał wyj%%ane na diagnostyki, komputery, jakieś postukiwanie/poszarpywanie i będzie jeździł 5 lat nie dokładając ani grosza i jemu się nic nie sypnie.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Zobaczymy jak się MS do tego odniesie, na forum znalazłem już 4 osoby którym stało się dokładnie to samo w dolnych prostych MS'a.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Problem jest taki że kasownik(opornik) wydziela dużo ciepła i najlepiej dać to poza lampę bo w niej i tak jest gorąco. Dlatego z canbusem jak już są to padają szybko. Testował ktoś może takie żarówki do dziennych jak to świeci wygląda http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-p21w-6000k-12v-efekt-xenon-i6552211569.html Właśnie dziś dostałem te żarówki, ma je 4 forumowiczów Jutro zamontuje je już u siebie.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Kolega wyżej chyba napisał o takim samym przypadku prawda? Zresztą pare stron wcześniej też pisał pewien user, że na PROSTYM DOLNYM też pękła guma. Uszkodzenie przy montażu odpada, bo ok 4 miesiące po założeniu wahaczy byłem na przeglądzie i zawsze wchodzę pod spód z diagnostą i oglądaliśmy wahacze i resztę zawieszenia, nie było żadnych śladów na gumie. btw sworzeń lata luźno jak cholera, może miał takie luzy, że ta guma pękła, nie wiem.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Bartez montował mi to mechanik pewniak, od x lat korzystam z jego usług bez problemów, on sam jest ogromnym miłośnikiem koncernu VAG i ma swoje ciekawe projekty. Nie odpowiem na Twoje pytania, musiałbym pytać mechanika, ale ręczę ja i cała nasza spotowa tarnobrzeska grupa za jego umiejętności.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Wychodzi na to, że normalnie jeździć Bo żadnej przygody moja dziewczyna nie miała, padł tak tylko ten jeden wahacz reszta jest ok.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Dokładnie nie pamiętam, musisz dzika pytać. Zamawiałem kilka części do b5 dziewczyny ale sam wahacz dolny prosty ok 130-140zł ------------------------------- Tak wygląda dolny prosty MS'a po przejechaniu 13tys km kupione dokładnie 10.03.2015r. W B5 mojej dziewczyny. Luz + pęknięta osłona. Objaw - było słychać stukanie na dołkach.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Panowie jeśli nie chcę się bujać z lutowaniem kasowników, to co polecicie mi do DRL? Nie powstały na pewno żadne ledy z canbusem do drl do B7?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Już kupiłem Panowie co innego, bo tamte mi sprzątnęli sprzed nosa. Dorwałem w naprawdę dobrej cenie takie jak w ori wychodziły B7
-
Polecane opony letnie
Też polecam Uniroyal Rainsport 3. Użytkuje w rozmiarze 235/35/19. Co prawda u mnie na quattro i użytkowane ok 4 miesiące, zrobione dopiero ok 3.5tys kilometrów, ale w trudnych warunkach są nie do pobicie podczas ulew hamujemy jak na suchym, przyklejone do asfaltu. Co do ścierania szybkiego, u siebie z quattro tego nie zaobserwowałem póki co.
-
Polecane opony zimowe
wg etykiety ue ta Dębica ma klasę B na mokrym, całkiem dobrze jak na oponę tej "klasy"
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ja bym ledy zapakował ale motka z tymi kasownikami, lutowaniem itp, teraz zimno na dworze i nie chce mi się z tym bujać. Aż dziwne, że nie powstały jeszcze żadne ledy od razu z can busem do DRL w B7.
-
Polecane opony zimowe
Ja tez zamówiłem dębice frigo hp2 zobaczymy jak się spiszą na śniegu
-
...
No to taki sam zestaw wyladuje na mojej b7 Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
wymiana wachaczy
W 1.6 benzynie chcesz robić chip? Co do wahaczy, ze średniej półki RTS, użytkownik dzik Ci wszystko skompletuje i da dobrą cenę.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dokładnie te macie w drl? http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-p21w-6000k-12v-efekt-xenon-i6552211569.html
-
...
Te 17" maja et 43? Dawałeś jakieś dystansy?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Robisz napęd pompy oleju (700zł) pompki w BRD zazwyczaj sa po akcji serwisowej wymienione na nowe, więc jakichś specjalnych kosztów nie ma. W 3.0tdi rozrząd 5tys wtryski 6tys więc wydatki spore, no ale wiadomo dźwięk 3.0tdi kultura pracy moc bez porównania z seryjnym 2.0
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Koledzy, umyślało mi się takie coś: Alu z audi a5 17 et28, podejdzie to bez problemów do mojej B7? Tzn na myśli mam głównie ET, bo auto mam na -30 pro kicie i nie chciałbym żeby mi coś tarło na dołkach jak jadę np z 4 osobami.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Kuba jeszcze nie pytałem, zrobię to raczej na wiosnę Miałem dodać foto bez chlapaczy, ale nigdy nie ma czasu popstrykać fotek jak jest wymyta. Dodaje więc jedno zrobione na szybko
-
...
Jak oceniasz te dębice? Jak na obecną pogodę to klei to jakoś?
-
...
Dzieki Bardzo ladnie sie prezentuje Jaki zawias masz w furce? Ja mam 1be plus pro kit -30 i troche sie boje, ze na 17" bede oral zderzakiem wszystko w zime Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka