Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Bracie Przynajmniej Ty jeden mi tutaj od staruchów nie wyjeżdzasz
  2. Ostatnio własnie jakiś taki wypicowany nissan GT cośtam dmuchnął mnie na połowę długości na Puławskiej - skrewiłem sprawę, bo na początku nie podszedłem do tego jak Pan Bóg przy kresce przykazał :gwizdanie: i poźniej już go nie mogłem dojść Tyle, że z tyłu na złożonych siedzeniach wiozłem ciężką szafę dębową i reszte bambetli
  3. I to jest cena promocyjna :gwizdanie: - po świętach będzie 159 + VAT
  4. Dokładnie Kasiu - gdyby nie Promka i apteka - to bysmy sie nie spotkali Dlatego ja zdecydowanie opowiadam się za Promenadą czy z tego powdu wiciąż zaliczam się do rookich Poziu
  5. Ja brałem serię przewidzianą dla eSy - różnica tylko w dwóch whaczach Tyłu puki co jeszcze ruszać nie muszę Co ciekawe - oryginalnie wszystkie wahacze, które były z niego wyciągane - były TRW ze znaczkami całej grupy (Audi, VW, Seat, Skoda)
  6. Ja też od niego wszystkie wahacze brałem :>
  7. Górne :?: Tylko przednie dolne są wzmacniane i się delikatnie różnią Pozostałe są dokładnie te same - przynajmniej w przypadku Lema
  8. I to jest najfajniejsze - niepozorny rodzinny avant :polew:
  9. Owszem, daje ale nie jak ma 200k i nie wiem nawet, czy od nowości było wymieniane :gwizdanie:
  10. Intercoolery mam seryjne - tylko, że je porządnie przeczyściłem Programik już miałem robić - ale zorientowałem się, że na tym sprzęgiełku to to wszystko nie poleci A więc sprzęgło się powoli kończy :gwizdanie: Myślę, że do wakacji się skończy (a jak nie to się mu pomoże ) to się je zmieni, :gwizdanie: a po tym i softa się zmieni Nic na siłę, przecież po coś są te przeglądy [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________W każdym razie pomysł zamiany znaczków eSy na A4 1.6 , który pojawił mi się na samym początku - ostatecznie porzuciłem.
  11. Taaa... a skończy na przerabianiu do standardu "ulepszonego" RSa ja tam sobie powiedziałem, że poza programem (mapy wtrysku i kąt wyprzedzenia) mającym na celu poprawę ekonomiki i lekkim podciągnięciem osiągów nie robię nic :gwizdanie:
  12. Najlepszego Ragguś STO lat :kox: Dla Ciebie Hornecik też
  13. A mnie właśnie wyszło 12,2/100 - głównie trasa i kawałek miasta :> Co prawda było sporo mniej takiego pałowania jak w drodze do Bukowiny, ale i 2 paczki na ekspresówce czasami też bywało
  14. Nie bangla
  15. a tego to nie wiem , zawsze moze sie przytrafić wypadek na budowie śmiertelny wypadek [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 12:01_________________________________________________zarejestrowałem sie wiecie gdzie i dziś wrzuce moją padaczke do dział "moja A4" , ciekawe jaka bedzie reakcja bo jest cała w "naszych" logach :> Jakieś zakłady - ile czasu upłynie od Twojej wrzuty do zabanowania :?: :polew: Obstawiam pół godziny
  16. ochrona obiektu jest w zakresie wykonawcy ty urzędasie , podstaw nie znasz !!!! :polew: Ale mnie chodziło o tę nieprzejętą do końca działkę z ludkiem, który wciąż tam pomieszkuje :polew: :polew:
  17. Tylko cuś lekko nieaktualna ta mapa :polew: Nie ma już drogi 777 - w tym przebiegu idzie DK 79, na IV Obwodnicy Autostradowej brak całego odcinka od węzła Zakopiańska do węzła Wielicka :laghing2: No i II obwodnicy też coś brakuje , że o III nie wspomnę
  18. Bejurokracja , wykonawca nie może wejsć na robote przed przekazaniem przez inwestora (w tym wypadku U.M. st Wawy) placu budowy A zabezpieczenie złożyli Miasto teren przekaże Wam lada chwila - tyle, że z domkiem i jednym panem co się w nim chowa :polew: Oj tam, mam w tym tylko swój niewielki udział :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________ A ja - Cytrynka :polew:
  19. Dajcie spokój A ja się zastanawiałem, skąd Krzyniek to zdjęcie wyczesał Moja strona od jakiś dwóch lat nie była aktualizowana - kumpel, na którego serwerze stoi strona zgubił hasło administratora Przymierzałem się parę razy do zrobienia nowej, ale jakoś nigdy nie mieliśmy czasu, żeby się zebrać nad tym, usiąść i zrobić... gdyż z reguły sił starczało na podsumowanie etapu koncepcyjnego Skarbnikiem w SISKOM-ie już nie jestem, choć się wciąż tam aktywnie udzielam. Zainteresowanym problematyką inwestycji drogowych w Warszawie i okolicach polecam www.siskom.waw.pl Ragguś, w kwestii Mostu Północnego to w zadek trzebaby kopnąć Moskala - bo to jego firma ma kontrakt na budowę :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Ze trzydzieści osób oglądało ten baner w trakcie konstruowania i wieszania, kilka, jeśli nie kilkanaście tysięcy później - i nikt nie zwrócił na to uwagi :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: Tomek - jesteś miszcz [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 23:46_________________________________________________ Dzięks Adaś Jedna z tych blondyneczek była, że paluszki lizać i nie tylko :naughty: :gwizdanie: Masz jakiś nr telefonu do niej
  20. Ale kurna macie ekipę :gwizdanie:
  21. Preferuję naturalne A na spota nie dotrarłem przez sprawy urzędowe Poprawka Moskal - miałem Cię eSą przewieźć
  22. aładnie to tak Dyrektora nie ma
  23. Bo mi sie nie chce iść z pismem do Dyrektora Więc sobie zaległości na forum nadrabiam
  24. Ragguś Włatco postuff , pochwal się lepiej gdzie wyhaczyłeś taki avatarek :naughty:
  25. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Madas - toż to pod paragraf podpada :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.