Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Witaj Zachęcam Cię do zagłębienia się w działy techniczne, aby poznać dokładnie wady i zalety danych modeli i wersji silnikowych. Jeśli będziesz chciał spytać o konkretny egzemplarz polecam dział Zakup kontrolowany http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/
  2. Kolega z regionu Łódzkiego do nas przybył :> Witaj serdecznie na forum
  3. Witamy Kolegę w naszych skromnych progach
  4. Witamy Kolegę z Wrocławia :>
  5. Rock to rock Nie ma jak gitarowe rify :> Niestety, (...) rock&roll umarł, rock jest martwy stary (...) http://www.youtube.com/watch?v=sB9AJdndUcM Takie sobie... Poznańskie klimaty PS. Hej Ragga po profilu widzę, że Viagrę sprzedałeś [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Ale inne rzeczy też są spoko A że życie jest słodko - gorzkie http://www.youtube.com/watch?v=Zx3m4e45bTo [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 14:21_________________________________________________A to ostatnio się do mnie na powrót przyplątało http://www.youtube.com/watch?v=0DShF9cWso0 Taaa... nazistowski i dyskryminujący Polaków Yutub nie działa , więc podaję link do strony , gdzie nas nie dyskryminują :!: http://videolog.uol.com.br/video.php?id=334701
  6. Witaj na naszym forum
  7. Cześć Witaj na naszym forum :> W Poznaniu jest całkiem silna ekipa Klubowa Zajrzyj do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie-b93.0/
  8. Cześć A daleko to do Ingolstadt
  9. Cześć Kolego
  10. :polew: no co Ty .... chyba wnuki Baaardzo śmieszne Łapię doła:dziura: :thumbdown: - idę się napić
  11. Żeby Na spota do Poznania po A2 to mnie chyba moje dzieci będą wozić ;( ;(
  12. Ja tam na wioskę po drugiej stronie rzeki staram się nie jeździć jak nie muszę Z Pragi jestem Co do reszty http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1588476,0,,ministerstwo_zrywa_negocjacje_w_sprawie_autostrady_do_lodzi,wiadomosc.html ;( :wallbash: :fool: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :ranting1: :thumbdown:
  13. oczywiście że tak ....z nami jest bezpieczna .... w kręgle mi dała łupnia i nie tylko mi :gwizdanie: :D :> nie ma co się śmiać jak z nią zagrasz to będzie po pupci :gwizdanie: jest naprawdę niezła To jeszcze zależy, o co będziemy grali A jakby coś, zaproponuję debla :gwizdanie:
  14. oczywiście że tak ....z nami jest bezpieczna .... w kręgle mi dała łupnia i nie tylko mi :gwizdanie: :D :>
  15. :good: :kox:
  16. A jak Tetis Cała i zdrowa :?:
  17. Cześć Kolego Kompleksowa informacja z Twojej strony
  18. Niestety, nie dam rady Wciąż nie ma A2 Poza tym ktoś się chyba rozchorował do dobre, bo się do mnie nie odzywa :gwizdanie:
  19. Chytrusy znaczy się :gwizdanie: Co to nałóg z człowieka robi :polew:
  20. :nabijasie: Pomysł PYSZKA :polew:
  21. Może się z nami podzielą :polew:
  22. Spoko Łukasz, młody jest, dorośnie - wyrobi się jeszcze Mariooo - tylko pamietaj, że za skuteczne wystawienie klamotów w dziale adminowi i modom należy się po krówce :gwizdanie:
  23. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dałabyś chłopakowi odetchnąć, odpocząć :decayed:
  24. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    I nawet się wtedy nie odezwiesz, nie poradzisz Chętnie byśmy Ci fachowo i obiektywnie poradzili, w czym Ci do twarzy :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.