Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie Karol + Domin
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Widzę, że swoim pytaniem prawe flame'a wywołałem. Prosiłbym was, abyście podrzucili jeszcze linki do wiarygodnych sprzedawców
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No właśnie jestem. Przez całe 15 000 km zazwyczaj musiałem dolewać go mniej niż pół litra, przy ostatnim razie nie musiałem dolewać go nawet ksztyny. Obecnie mam już przejechane jakieś 800 km powyżej 15 000 i gdyby nie świadomość, że to porządny LL, to nie odważyłbym się na przejazd z Austrii do kraju bez jego wymiany po środku tego pięknego alpejskiego kraju "za OJRO". Podjarałem się, że LM 0W40 ma na papierze lepsze parametry. Ale z drugiej strony nie przypisują mu tych bardziej wymagających aprobat. Jak mówią - lepsze jest wrogiem dobrego
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lud pyta to i ja się zapytam Jeździłem do tej pory na Motul Spec 0W30 spełniającym normy (aprobaty) VW 506 01 / 506 00. Myślałem od jakiegoś czasu czy nie przesiąść się na Liqui Moly 0W40 Ale jak poczytałem specyfikację i aprobaty VW (mniej wymagające) tego ostatniego to zacząłem się zastanawiać czy taki manewr miałby sens... Ktoś coś może podpowiedzieć na ten temat? Zostać czy tym konkretnym motulu czy pakować się w LM?
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
owszem. No właśnie. Przyznam szczerze, że nie zależy mi tak bardzo aby "wyglądało", tylko żeby przede wszystkim dobrze świeciło - w nocy na deszczu.
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Taaa, wiem Tu nie chodzi o kombinowanie w niebieski. CBI mają właśnie biały kolor. Temperatura światła 5400 K. Idealnie białe z lekką niebieską poświatą.Stojąc na światłach porównywałem sie z różnymi autami.Wszystkie wydawały sie w żółte, jedynie te montowane w E-Klassie (W-212) lub juz te LEDy w W-207 były podobne. LEDy troche bardziej niebieskie. Tutaj chlopaki na forum testowali urządzeniem natężenie światła różnych żarników. CBI maja 35.300 luxów, najwięcej z tych testowanych.http://www.motor-talk.de/bilder/d3s-brenner-5000-k-mit-zulassung-g69970829/dsc-0839-a-i207958149.html A czy to czasem nie barwa o temperaturze 4300 K jest najbliższa naturalnej dziennej białej?
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Cześć ferajna Padł mi lewy ksenon i muszę wymienić. Który będzie lepszy? Philips czy osram? Czy bez różnicy? Możecie polecić co brać i z jakiego źródła?
-
Spotkania na drodze
Czarny B6 AVANT z klubowymi ramkami z przodu nr WT 5...., widziany na ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie w Warszawie. Pozdrawiam kierownika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chiba nie było fotek
-
Spotkania na drodze
Czarny B6 Avant, rejestracja WN.... z wlepką klubową na klapie, widziany wczoraj w Warszawie, na Grochowie na ul. Osieckiej. Pozdrawiam kierownika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze nie miałem okazji się przekonać, bo dopiero dziś odebrałem furkę z warsztatu i tylko krótki dystans przejechałem. I to tak ostrożnie, bo mam odczucie, że klocki i tarcze nie są jeszcze dotarte i ułożone. Mam wrażenie jakby resztki farby na tarczach jeszcze w niektórych rowkach siedziały. A przy pierwszym hamowaniu poczułem się, jakbym wogóle hamulców nie miał Mało bym w gościa nie wjechał
-
A4 B6 vs BMW E46
... A potem przychodzi zima i zachwyty się kończą I zaczyna się stres , strach , płacz i zgrzytanie zębami. Znałem co najmniej kilka osób, które zafascynowane przesiadały się z na BMW by po pierwszej, najdalej drugiej zimie puścić betę i wrócić do . I nie byli to byle leszcze a ogarnięci kierowcy. Po prostu rozpieszcza i przyzwyczaja do dobrego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Stare diesle zostaną w garażach
Ludzie, czy ktoś z was czytał wogóle te podlinkowane artykuły? O wprowadzeniu stref, rodzaju ich zasięgu będą decydować WŁADZE LOKALNE - SAMORZĄDY tj. prezydenci i rady miast. Natomiast ustawa o określać zasady, na jakich ma się to dziać - jednolite w całym kraju. Tzn. jeśli samorząd Krakowa zdecyduje, że na jakiś obszar ma prawo wjazdu wyłącznie pojazd co najmniej IV klasy i samorząd Szczecina zdecyduje o ograniczeniu wjazdu wyłącznie do samochodów co najmniej IV klasy, to musi to być ta sama klasa w całym kraju. Zasady przyporządkowywania do klas zrzynamy żywcem z Niemców A więc samochody po raz pierwszy zarejestrowane w okresie obowiązywania danej normy EURO są do niej z automatu przypisane. Jeśli ktoś ma pojazd spełniający wyższą normę, robi w odpowiedniej stacji kontroli pojazdów badanie to potwierdzające i z kwitem idzie po "lepszą" nalepkę. BTW - klasę IV spełniają wszystkie silniki w samochodach zarejestrowanych po 1993 roku - pod warunkiem, że nie mają wywalonych katów . Z 1.9 TDI trzeba się będzie przesiąść na 1.8T To dopiero się swapy zaczną . A tak wogóle - to przestańcie się zachowywać jak stado płaczliwych bab, wciągnijcie kciuki z tyłków i coś z tym po prostu zróbcie. Np. zacznijcie zasypywać mailami skrzynki mailowe posłów PO. Podobnie profil na fb, twitterze i tych wszystkich innych psincach pana Zuckneberga. Linki do adresów bez trudu można znaleźć: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/klubposlowie.xsp?klub=PO Trzeba wejść w poszczególnych posłów i na dole pokazać adres. http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/klub.xsp?klub=PO A tutaj adres mailowy klubu. http://www.platforma.org/kontakt A tutaj do Biura Krajowego partii. Jak sądzicie, kiedy jest najlepszy czas na wsłuchiwanie się przez polityków w głos wyborców i wycofywanie z niepopularnych pomysłów jak nie przed wyborami?- Rozrzad
- B6 DIVISION
Im bardziej szeroka opona o niższym profilu, tym bardziej podatna deformacjom przy przepompowaniu. Po prostu wyobla się za bardzo na środku i w skutek jazdy i hamowania bardziej na środku ściera, co skolei powoduje, że na bieżniku robią się "fale", opona zaczyna bić itd. na prawdę nie ma co przesadzać- B6 DIVISION
Flay bój się Boga :strachliwy: Normalne ciśnienie w avancie quattro z silnikiem 2.5 TDI w oponie o szerokości 235/45/17 to 2,3! Ja przy 235/40/18 nigdy nie pompowałem więcej niż 2,4. Spójrz na wlepę u siebie - im opona szersza i niższy profil tym zalecane ciśnienie jest niższe. Przy profilu 205/55/16 masz 2.7 przy 235/45/17 a więc szerszej oponie - już tylko 2,3. Ja bym na Twoim miejscu nie pompował więcej niż 2,4, max 2,5. 2,7 BiT nie powinien być znacząco cięższy w stosunku do 2,5 TDI.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zegarek nic nie pomoże - Esy brak. Klekotem On po prostu nie zdanża Proszę Pana Zdanżam kiedy mogie A Was co tak w tyłek ugryzło, ze jak na komendę się wszyscy zwinęli? Stała miejscówka musi być pod dachem - na wypadek niepogody. Poza tym - jak już dojedziesz do Stadionu to tak, jakbyś prawie dojechał do Promenady- B6 DIVISION
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, motyla noga, a jak ja przyjechałem, to się akurat wszyscy rozjechali- B7 Crew
A w B7 emulator CAN nie jest potrzebny? Sterownik masz na myśli od parktronika? To chyba nie problem, bo z A3 chyba podejdzie, gorzej z tym emulatorem, bo kosztuje chyba 300 euro. Znowu kupa kasy A czasem pełen parktronic (przód i tył) w B6 nie chodzą po CANie? Takie rzeczy kupisz w serwisie aso Gdybym chciał kupić w aso i wywalić kupe kasy to bym się nie pytał. Więc ponawiam pytanie. P.S. Akjam ja szukam drugiej strony Obawiam się, że takie rzeczy tylko w ASO, albo używki na alledrogo. Też pamiętam, że kiedyś szukałem i w zamiennikach znalazłem tylko osłonę silnika/ skrzyni - zresztą w żenującej jakości wykonania- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Fakt. Troszku nie tani sprzęt...- B7 Crew
- B6 DIVISION
do siły fizycznej czy wzmacnia siłę ducha ? W GTA :polew: - Stare diesle zostaną w garażach