Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. S4? a Suli ma S4 myślałem że on poldajem cały czas jeździ on na swoim maluchu nakleił znaczek S4 a z przodu BMW Jak zwał tak zwał , na kreskę Twojemu AFN - owi wklepie nawet z lodówka w bagażniku
  2. S4? To będzie wersja stealth - wtapia się w tło :polew:
  3. Ja po kilku bezsensownych próbach podjąłem postanowienie - umyję jak się zima skończy no to ciekawe jakim autem do Poznania wpadniesz po ..... :gwizdanie: no ciekawe Też się zastanawiam :gwizdanie: mialem czysty ostatnio, limit na pol roku wykorzystany za jakiś czas znowu nie będę wiedział jaki masz kolor dzisiaj przyjechałem po kuzynkę i pochodzimy do auta od tyłu, a ona mi mówi: Maciej Ty auto zmieniłeś czy przemalowałeś na czarny? :polew: :nabijasie: :nabijasie:
  4. Ja po kilku bezsensownych próbach podjąłem postanowienie - umyję jak się zima skończy
  5. No, to Sobieszewa już raczej nie powtórzysz :polew:
  6. Ale rozumiem, że lepiej jechać na zimówkach
  7. Tylko uważaj, cobyś zdążył wyhamować :gwizdanie: :polew: w razie czego będę celował w S4 Norbi - słyszałeś :gwizdanie:
  8. Tylko uważaj, cobyś zdążył wyhamować :gwizdanie: :polew:
  9. :naughty: :kox: :naughty:
  10. A potem pedałowanko :nabijasie: Na dynamie :gwizdanie: :polew:
  11. panie kryzys jest ,jak daja za darmo to trza napier*alać, a nie pytać się :nabijasie: :nabijasie: [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:53_________________________________________________PS. Wróciłem z drinkiem :gwizdanie: :>
  12. Panowie i Panie Poproszę o przerwę, gdyż idę sobie zrobić drinka
  13. To na Żyletę się nie załapie, bo ją burzą :polew: :polew:
  14. Koledzy Bo będzie po prasku :polew:
  15. Dziś koło 1 i koło 17 :?:
  16. Myśmy też tak gnali do 2000 Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :polew: _________________________________________________ Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem
  17. Jak to się mówi - kobieta łagodzi obyczaje człowieka :gwizdanie: :polew:
  18. True , true
  19. Mnie się wino skończyło - została whisky
  20. ato taki ekwiwalent IQ? Musashi nie bądźmy Pewexami, nie mieszajmy dwóch systemów walutowych :polew:
  21. A ja nic nie widzę :gwizdanie: BTW http://www.joemonster.org/filmy/13542/Show_them_to_me_piosenka_o_piersiach Koledzy z Radomia w innym wątku podrzucili :naughty: :polew: :polew:
  22. Te by chyba nie miały aż takiego powodzenia miałem na myśli oczywiście zdjęcia panów nie Twoje :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:46_________________________________________________ Naaas :shocked: Przeciez daliśmy mu to, co najlepsze :polew:
  23. Solidaryzuję się z wami koledzy Widzę, że Sławeq się włóczył :gwizdanie: a do nas to nawet nie zajrzy
  24. Noo Widzę, że chłopacy gust hmmm całkiem, całkiem maja :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.