Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. @DevNie znasz się, vcds nie wyświetli błędu pierścienia, więc się nie znasz :D. Szok.. Chłop mnie zadziwił w tym momencie.
  2. To roluj nadkola :). Nie ma innej opcji
  3. Siema, gumy spowodują podniesienie zawiasu, Tkoczu natomiast musi obniżyć tył
  4. @SzczepSonBędę miał w niedługim czasie na sprzedaż dokładkę z s4 + końcówki 2x2, ze swojego autka . Wstrzymaj się jeszcze z tydzień czasu i coś ogarniemy
  5. Witam, Panowie czy macie jakiś pomysł jak obniżyć tył tak z 1 cm? Regulacja wyrzucona i dalej jest problem. Tak tak, mogę wrzucić 2 paczki cementu i zatankować do pełna
  6. Akurat w dtm to prosta sprawa, każdy z portali aukcyjnych pasuje
  7. Nic złego na spokojnie, tylko niespodziewane wydatki i trochę budżet szarpnięty został . Imprezy rodzinne, wesela i urlop przymusowy w czerwcu, na który trzeba pojechać . I tutaj będzie miło, bo jadę na dub it, przywitać się w końcu z @K4rol81(jeszcze nick zmienił i zrobił się incognito :D)
  8. Fakt imprezka całkiem udana. Mili ludzie, dobre jedzenie . Przykro mi, że nie mogłem się stawić w sobotę ale cały czas wypadają mi niespodziewane atrakcje. Miałem być na crew meeting... Zlot opłacony i znowu niespodzianka i brak możliwości wyjazdu... Tragedia.
  9. Monti odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Daj rabat po znajomości i jutro jestem
  10. W b7 jest ten sam problem, auto na gwincie. Przód ogarnięty na tip top, a tył bez nakrętek i dalej różnica, ale zalejesz full bak i włożysz koło zapasowe i nagle jest równo
  11. Monti odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    A daj Pan spokój, podejrzewam, że w b7 taki zacisk spowodowałby to, że szyba przednia by się odkleiła .
  12. Monti odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Japie... przy takich heblach to chyba auto staje dęba co? Jak ktoś pasów nie zapnie to szyba droga do dentysty
  13. I tu się zgadzam w 100% i to jeszcze w małych garażach albo stodołach
  14. Co się nie da, ja mam niżej i zrzucam auto do podziemnego a Ty tłumaczysz, ze na podwórko nie wjedziesz . Ściemniać to my a nie nas
  15. blenda usa ?
  16. Siemano, fotki jak zawsze za***iste, nie ma sie do czego przyczepić ale mam pytanie . Czemu zawias z prawej strony lezy nizej niz z lewej?
  17. Wczoraj dostałem od kumpla krótką rolkę z przejazdu na mały spocik charytatywny. W niedzielę, wybieram się na kolejną imprezę więc postaram się ogarnąć coś więcej :D. Chciałbym wstawić jako plik do odtworzenia, jednak coś mi nie wychodzi IMG_1499.MOV
  18. Czarne zaciski będą dobrze współgrać z całą budą.
  19. Dzięki. Do ideału trochę brakuje ale powoli ciśniemy do przodu. Człowiek jeszcze dobrze sezonu nie zaczął a już o 2023 myśli . Twój temat też jest przeglądany na bieżąco i powiem Ci dobrze zaczynasz
  20. Siemanko, temat cały oblukany. Ładnie lecisz, zazdroszczę furki. Jednak co do koloru się nie zgodzę . Według mnie, robiąc projekt od podstaw, wymieniając praktycznie wszystkie podzespoły, grzechem byłoby zostawić oryginalny kolor jeżeli podoba się coś innego. Tak samo jak kolega @Kowi87uważam, że są lepsze odcienie żółtego, które będą lepiej wyglądać na twojej audicy.
  21. Dziękuję bardzo. Miło, że się podoba, długo zastanawiałem się czy wszystko będzie pasować ale chyba się udało Dzięki bardzo za miłe słowa, zdjęcie faktycznie wyszło koledze bardzo dobrze . Przez 3 dni mnie męczy, że sobie tak dobrego nie zrobił jak mi . To jeszcze nie koniec, walczymy dalej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.