Treść opublikowana przez Monti
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Ja też swoja sprzedawałem jakiś czas temu i co tydzień wsadzałem coś nowego, a tu grill na czarno, a tu dokładka a tu coś. I w sumie więcej pieniędzy wchodziło w mody niż by się dostało podczas sprzedaży. Koniec końców została i zostanie aż się pomysły skończą
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Liczę na dobrego Mikołaja
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Już wiem, co chce na najbliższe święta.
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Przecież to fake, 5 zapiął a tam 100km/h pokazywało .
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Moja tylko nienawidzi autostrad.. Zaraz ja kur... bierze, zresztą mnie też, ile można na ten asfalt się lampić
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Dobra kolorystyka
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Oj zapomniałem o B6 . Wiadomo, że też śliczna. A jak mocowo to wygląda @HOLMATRO B6 mocno odstaje? Po górskich?
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
A w mordę, dopiero na tym zdjęciu widać jakie to grube auto. Te kształty, ta d*pa. A całości dopełnia mega rolka... Ta ramka tablicy tylko mi nie pasi, ale reszta sztos. I gang V8, musisz mieć już obolałe policzki co? Zazdro chłopie .
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Żonka na powietrzu lata i grubej feldze? .
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
@H4mm3RA coś się dzieje w temacie? Czy cisza w eterze
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
@Tkoczu_Widzę mamy ten sam problem. Wracamy do srebrnych felg. Mi felgi pierwszy sezon w graficie bardzo siadły, jarałem się mega. Jednak przyszedł drugi, potem się skończył i doszedłem do wniosku, że czegoś brakuje. Tak więc moje na sell i srebro wpada
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
ah no faktycznie... zapomnialem
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
@HOLMATROJak to jest, że włącznik auto a CLH nie ma? Takie wersje też wychodziły?
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
@FroS-t Cześć. Czy masz coś godnego polecenia na uszczelki zewnętrzne? Te wokół szyb, żeby nabrały czarnej głębi?
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
A dziękuję bardzo. Działamy dalej, za rok po 1
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Siema. Jeżdzę na nich 1.5 sezonu dopiero ale nic złego się z nimi nie dzieje. Zaliczyły kilka dziur, na których zabolały zęby, ale nic się nie stało. Tak więc polecam, tylko znaczki do wymiany na wejściu... Są okropne.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Cześć wszystkim. Ostatnio w temacie audi dużo się dzieje. - remont silnika(regeneracja głowicy, wymiana dwumasy, nowe panewki, pierscienie, rozrząd). -lakierowanie maski - z wizualnych spraw: dyfuzor oklejony w czarny połysk razem z słupkami, wymiana srebrnych znaczków s-line na czarne. W ostatnim czasie udało się autem zakwalifikować na imprezę WEST HORIZON, organizowaną u nas w Gorzowie, na którym to udało się zdobyć 3 miejsce w kategorii OEM+.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Może to co stukało, już odpadło ?
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Takie bmw e46 gtr tylko w wersji Audi :D. Będzie potwór. Trzymam kciuki.
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Dawaj lotkę, bo tak jakoś pusto u góry :). Auto nietuzinkowe i robione z pomysłem, brawo . Obserwuje z zaciekawieniem.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak myślę, że my chyba coś źle robimy na forum i kiepsko prowadzimy nasze tematy
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
@FroS-tPowiem Ci chłopie, świr jesteś na punkcie detailingu i fotek... Mało kto jest w stanie Ci dorównać w tym co robisz. Wielkie brawa.
-
1bv Avant
Zawias 1bv to to samo co 1be tylko twardsze, czyli to i to jest -20mm. Zakładając eibacha -30 obnizyles jeszcze bardziej ot co.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Ja miałem zwykła dwururke sline w czary połysk i było git . Zawsze to jakiś kontrast.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
@Tkoczu_Wal dokładkę w czarny połysk i będzie sztos. Ja na jesień się szykuję żeby to ogarnąć.