Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. Ja też swoja sprzedawałem jakiś czas temu i co tydzień wsadzałem coś nowego, a tu grill na czarno, a tu dokładka a tu coś. I w sumie więcej pieniędzy wchodziło w mody niż by się dostało podczas sprzedaży. Koniec końców została i zostanie aż się pomysły skończą
  2. Już wiem, co chce na najbliższe święta.
  3. Przecież to fake, 5 zapiął a tam 100km/h pokazywało .
  4. Moja tylko nienawidzi autostrad.. Zaraz ja kur... bierze, zresztą mnie też, ile można na ten asfalt się lampić
  5. Oj zapomniałem o B6 . Wiadomo, że też śliczna. A jak mocowo to wygląda @HOLMATRO B6 mocno odstaje? Po górskich?
  6. A w mordę, dopiero na tym zdjęciu widać jakie to grube auto. Te kształty, ta d*pa. A całości dopełnia mega rolka... Ta ramka tablicy tylko mi nie pasi, ale reszta sztos. I gang V8, musisz mieć już obolałe policzki co? Zazdro chłopie .
  7. Żonka na powietrzu lata i grubej feldze? .
  8. @H4mm3RA coś się dzieje w temacie? Czy cisza w eterze
  9. @Tkoczu_Widzę mamy ten sam problem. Wracamy do srebrnych felg. Mi felgi pierwszy sezon w graficie bardzo siadły, jarałem się mega. Jednak przyszedł drugi, potem się skończył i doszedłem do wniosku, że czegoś brakuje. Tak więc moje na sell i srebro wpada
  10. ah no faktycznie... zapomnialem
  11. @HOLMATROJak to jest, że włącznik auto a CLH nie ma? Takie wersje też wychodziły?
  12. @FroS-t Cześć. Czy masz coś godnego polecenia na uszczelki zewnętrzne? Te wokół szyb, żeby nabrały czarnej głębi?
  13. A dziękuję bardzo. Działamy dalej, za rok po 1
  14. Siema. Jeżdzę na nich 1.5 sezonu dopiero ale nic złego się z nimi nie dzieje. Zaliczyły kilka dziur, na których zabolały zęby, ale nic się nie stało. Tak więc polecam, tylko znaczki do wymiany na wejściu... Są okropne.
  15. Cześć wszystkim. Ostatnio w temacie audi dużo się dzieje. - remont silnika(regeneracja głowicy, wymiana dwumasy, nowe panewki, pierscienie, rozrząd). -lakierowanie maski - z wizualnych spraw: dyfuzor oklejony w czarny połysk razem z słupkami, wymiana srebrnych znaczków s-line na czarne. W ostatnim czasie udało się autem zakwalifikować na imprezę WEST HORIZON, organizowaną u nas w Gorzowie, na którym to udało się zdobyć 3 miejsce w kategorii OEM+.
  16. Może to co stukało, już odpadło ?
  17. Takie bmw e46 gtr tylko w wersji Audi :D. Będzie potwór. Trzymam kciuki.
  18. Dawaj lotkę, bo tak jakoś pusto u góry :). Auto nietuzinkowe i robione z pomysłem, brawo . Obserwuje z zaciekawieniem.
  19. Tak myślę, że my chyba coś źle robimy na forum i kiepsko prowadzimy nasze tematy
  20. @FroS-tPowiem Ci chłopie, świr jesteś na punkcie detailingu i fotek... Mało kto jest w stanie Ci dorównać w tym co robisz. Wielkie brawa.
  21. Monti odpowiedział(a) na GibonAJL temat w Audi A4 B5
    Zawias 1bv to to samo co 1be tylko twardsze, czyli to i to jest -20mm. Zakładając eibacha -30 obnizyles jeszcze bardziej ot co.
  22. Ja miałem zwykła dwururke sline w czary połysk i było git . Zawsze to jakiś kontrast.
  23. @Tkoczu_Wal dokładkę w czarny połysk i będzie sztos. Ja na jesień się szykuję żeby to ogarnąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.