Treść opublikowana przez Monti
-
Modyfikacja wydechu A4 B7 3.0TDI
Żeby to miało ręce i nogi to trzeba to zrobić w przemyślany sposób. Chcesz mieć głośno to wstaw gołą rurę zamiast końcowych tłumików ale to będzie urywało łeb w trasie i szybko z tego zrezygnujesz. Nie bez powodu dobre wydechy kosztują kilka tysięcy złoty... Wycięcie dpf nie zmienia jakoś bardzo charakterystyki dźwięku.
-
Jaki układ dolotowy do A4 B7 2.0TDI?
Po co chcesz zmienić układ dolotowy ? Jest to zbędny zabieg i nie da Ci nic. Chyba, że mówimy o intercoolerze to fmic.
-
Błędy P0135 i P0144 w A4 B8 2.0TDI
Jak zrobisz peły skan to masz tam wszystkie potrzebne informacje od kodów błędów po kodowania i numery części. Można powiedzieć, że znajduje się tam wszystko.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Pewnie, może mi się trafiło bo działa to ładnie i lakier nie schodzi. Muszę w lotto zagrać?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Ja kupiłem na allegro zamiennik i działa już odpukać kilka dobrych lat, nie ma z nim żadnych problemów.
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
ja brałem plastikowe wyjmaki do tapicerek i wyciągałem od dołu. Udało się włożyć między panel klimy a RNSE.
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
To raczej b8 a nie b6 czy b7. I wychodzi, że połamałeś
-
Bagażnik dachowy do sedana A4 B7
Śruba to śruba zgadzam się. Z tego co widziałem na forum mustanga to jeździ tego dosyć sporo, coś będę musiał kiedyś przetestować
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Ja mam z USA, może tu jest różnica w czułości? Sprawdzę dam znać.
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Dzięki ogarnę to sobie. Jeszcze jedno pytanko. Widzę, że można wykodować sensor deszczu, czy zmierzchu wtedy będzie działał?
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Jest tam możliwość ustawienia czułości czujnika? Trochę mnie denerwuje, że wjadę do delikatnego cienia i już mi się zapalają xenony. Widzę, że jest jakaś czułośc.
-
Bagażnik dachowy do sedana A4 B7
-
Problem z lampą Passat 2017 rok
Właśnie miałem pisać czy jest to możliwe. Przełożyłem i zgasła więc 99% uszkodzona lampa. Bardzo dziękuję za pomoc.
-
Problem z lampą Passat 2017 rok
Jest kuzwa tak.. wlaczysz na pozycju 0 i po uruchomieniu silnika gasnie led. Na pozycji 0 wlaczysz kierunek prawo lewo i sie led zalaczy i dziala do nastnego zgaszenia silnika.. Jak go odpalisz na wlaczonych mijania to sie nie uruchomi. Bledow zero...
-
Problem z lampą Passat 2017 rok
Zamieniłem sterowniki i sytuacja taka sama. W dalszym ciągu ta sama lampa. pelny skan po skasowaniu bledow passat po zmianie.txt
-
Problem z lampą Passat 2017 rok
-
Problem z lampą Passat 2017 rok
Cześć, Passat 2017 rok lampy jak na zdjęciu, autko ma problem z lampą od strony pasażera. Przy włączonym zapłonie wszystko jest w porządku, cuda dzieją się po odpaleniu silnika. Gaśnie led od świateł dziennych i sporadycznie przy włączeniu kierunkowskazu gaśnie cała lampa. @Muskel1 wrzuciłem cały skan, może uda Ci się pomóc. Wrzucam zdjęcie lampy i jego modułu. Dziękuję. passat.txt
-
Brak oświetlenia bagażnika w Audi A4 B6
Żarówki, wiązka, lampka, stycznik drzwi.
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
A fajne i zadbane a8 w dalszym ciągu jest w cenie, więc można dostać fajny pieniążek
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
Jestem tego samego zdania, mega fajny i komfortowy samochód. Jak finanse faktycznie nie są problemem to jak najbardziej jestem za ?
-
Piktogramy na przyciskach w Audi
@P.Wiśnia Ten Twój kolega ogarnia może wypukłe elementy? Potrzebuję odnowić dekor gałki zmiany biegów w s4, możesz zapytać czy się podejmie? Trzeba by lekko wyrównać ubytek, polakierować i poprawić grawerem napisy
-
Regeneracja gałki zmiany biegów w Audi A4 B7
Cześć, potrzebuję namiary na magika, który ogarnie mi ,,dekor gałki zmiany biegów". Ma on trochę rysek i mały odprysk. Znacie kogoś takiego? Gałka ze zdjęcia
-
Kradzieże Audi A4
Nie chodzi mi o uszkodzenie pojazdu przez zmianę pinów tylko o interfejs złodzieja. Znam przypadek, gdzie coś takiego miało miejsce... Ze środka mało co zostało. Wszystko pocięte, powybijane szyby itp itd.. Po co stawiać na większe ryzyko? Dobra blokada jest wystarczająca + oczywiście dobre AC.
-
k
Czekaj czekaj napisałeś, że masz drugi BCM a nagle piszesz, że chcesz rozpiskę bo go jednak nie masz i nie wiesz czy ten na pewno kupić ?. No nieźle.
-
Zakup Audi S4 B6
@dev Wszystko fajnie ale czy w 3.0 tfsi nie zmieniasz rozrządu? Nie ma wariatorów? Jest narażona tak samo na wytarcie cylindrów jak BBK. Koszty napraw będą podobne i też mogą się pojawić chwile po kupnie. Pewnie, że będzie mocniejsze, szybsze nie można temu zaprzeczyć ale czy to jest najważniejsze? Nie dajmy się zwariować, tego nie kupuj, tego nie jedz, tam nie idź bo się potkniesz. Wiem, że posiadasz obszerną wiedzę na temat tych silników bo je posiadałeś, potem miałeś 2.7 biturbo a teraz 3.0 tfsi. Należysz do tych osób na forum, które naprawdę chcą pomagać i wiedzą jak to robić. Silniki audi są skomplikowane to fakt, za 50-60k można kupić mustanga 3.7 z v6, który będzie mniej awaryjny ale mocno odbiega jakością wykonania.. V8 zaczynają się od kwoty rzędu 80 ale to dalej miernie prowadzące się auto, nie wspominając już o komforcie jazdy.. Koszty czy to amerykańskiej v6 czy v8 są o niebo niższe od europejskich ale coś za coś.