Treść opublikowana przez KUBAS2012
-
Piłka nożna
Robak skopał tyłeczek Lechowi. Kto oglądał ? Szkoda że nie wybrałem się na mecz
-
Strefa Śmiechu
Taki swego rodzaju automat :polew: To ciekawe jak silnik wygląda w środku Znam to z autopsji 100 po autostradzie na 4 biegu ale nie będę ujawniaj tej ambitnej osoby
-
Strefa Śmiechu
Może po prostu lepiej mu się to zgrywało
-
Strefa Śmiechu
Chyba że znajdzie się dwóch ''chamów'' którzy go zastawią aby dziad nie mógł wsiąść
-
12.01.2014 NEXT SPOT SPONTAN/CHOCIWELSKA Fotorelacja By MartineZ
Miejmy nadzieję
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
Hmmm to nie ciekawie A u nas w Szczecinie krawężniki nie zbyt niskie
-
12.01.2014 NEXT SPOT SPONTAN/CHOCIWELSKA Fotorelacja By MartineZ
Kiedyś się śmialiśmy z chłopakami jak robiliśmy spoty Alfy Romeo, przyjechało 5-8 aut -- ale lipa Ale tutaj nie widzę lepszej frekwencji Może następnym razem jak czas i okoliczności pozwolą to zawitam... w sumie z Dąbia mam rzut beretem
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
Fajny bajer... może u siebie zamontuje tylko żonie musiał bym cholernie pilnować Akurat buda granat dół bez koloru więc fajnie by się zgrało
-
Woda od kierowcy i szum wiatru A4 B5
Komp na podszybiu... jeśli w twoim roczniku też była na podszybiu, miałem ten sam problem (i nie tylko ja) Jedna ze śrub dokręcających obudowę był całkowicie luźna i woda dostawała się kablami z pod kompa do wnętrza auta
-
Muzyka w naszych autkach
Zawsze jak tego słucham mam dreszczyki
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Dobry pomysł... Tylko przypuszczam że i tak mają to głęboko w du... Jak tam byłem to co chwilę ktoś przychodził i coś oddawał...
-
Siłownia
- ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Hej Dzięki za propozycję Nastawiłem się na Intercars bo szwagier ma zniżki... Ale co to dało skoro mam tyle męczarni- ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Noi hu... bombki strzelil Co się okazało odwiedziny Intercarsu 4 razy w celu zakupienia prawidłowych tarcz to za mało ... Okazauje się że te które dobrali według nr VIN okazały się o 8 mm za małe a klocki coś koło 4 cm ... Mówimy o przodzie . Jakieś paproki pracują w tym Intercarsie, kiedyś kupowałem tarcze do Seata, odbieram z magazynu a tu tarcze na 5 śrub ... W ogóle z częściami do tych aut to jest jakiś kosmos... jeden egzemplarz a milion różnych rodzajów części ...- Jaki płyn do układu wspomagania ?
To dobrze wiedzieć... U mnie też płyn syfiasty... nie był chyba wymieniany od nowości A przy szybszych ruchach kierownicą, zwłaszcza na parkingu czuć lekkie blokowania... mam nadzieję że płukanka i nowy płyn pomoże- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Tego kut... co to tą beemką zapierd... i skosił 6 osób to bym mu dowalił 15 lat ale razy 6 za wszystkich którzy tam zginęli Jak bym zobaczył tą sytuację na własne oczy to bym go hu... wyciągnął z tego szrota i tak najeb... że go rodzona matka by nie poznała 15 lat za zabicie 6 osób w dodatku pod wpływem alkoholu... przecież to jakieś przegięcie A tak w ogóle to beemkami powinni zabronić kierować takim debilom i osobom które nie skończyły 40 roku życia, co chwilę słychać o wypadkach z udziałem z tymi autami. U nas na ul Gdańskiej co chwilę latarnie są ścinane przez te szroty ...- ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Dziś dokonałem zakupu Przód Tarcze Ferrodo + klocki TRW Tył Tarcze i klocki Ferrodo Mam nadzieję że zestawik da radę i podziała dłuższy czas- ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Sączę piwko i wertuje neta i allegro i szukam i szukam... A co jest nie tak z tymi zestawami ferrodo ? A bosch lepszy ? Na TRW mnie zbytnio nie stać Gdybym kupował na sam przód to jeszcze bym przebolał, lecz muszę wymienić przód i tył- ATE czy TRW ( tacze + klocki )
To w moim audi nie wymieniano tarcz i klocków chyba od nowości Są tak zajechane że jak bym wziął jakiś młot i w nie mocniej pier to by się chyba posypały Z tyłu kawałki już się sypią Dlatego kurna mam podobny dylemat bo muszę zakupić PILNIE cały przód i tył. Najgorzej jest z przodem... w dodatku poleciałem dziś przed zamknięciem Intercarsa na Słonku i mówie że potrzebuje klocki i tarcze, a ten mi jaka średnica .... to ja mam wiedzieć ?//// Mówie podam nr nadwozia.... a kolo że nie ma pracownika który ma program VW... normalnie przegięcie... Teraz wertuje allegro ale też nic sensownego nie mogę znaleźć... Kurna miałem Alfę i nie miałem takich problemów z częściami co w Audi A ferrodo klocki i tarcze ?- podświetlanie tablicy problem z ledami
Ahha no to w sumie nie wiedziałem Człowiek całe życie się uczy jutro rozbiorę i sprawdzę- podświetlanie tablicy problem z ledami
Witam Mam zapytanie, Przepaliła mi się jedna żarówka od podświetlania tablicy, stwierdziłem skoro rozbieram jedną to i wymienię drugą na ledowe Zakupiłem w markecie 2 sztuki z oznaczeniami SV8,5 12V 5 W, zamontowałem prawą - świeci, zamontowałem lewą - nie świeci... mówię ku... mać jakaś trefna, ale przełożyłem ją na prawą stronę i świeci... Co może być nie tak że te żarówki nie chcą świecić po lewej stronie a po prawej świecą, dodam że zwykłe żarówki świecą normalnie Audi a4 b5 2000 rok kombi Przeglądałem parę podobnych tematów ale nie znalazłem zbytnio odpowiedzi na mój problem- Oswietlenie tablicy
Witam Mam zapytanie, Przepaliła mi się jedna żarówka od podświetlania tablicy, stwierdziłem skoro rozbieram jedną to i wymienię drugą na ledowe Zakupiłem w markecie 2 sztuki z oznaczeniami SV8,5 12V 5 W, zamontowałem prawą - świeci, zamontowałem lewą - nie świeci... mówię ku... mać jakaś trefna, ale przełożyłem ją na prawą stronę i świeci... Co może być nie tak że te żarówki nie chcą świecić po lewej stronie a po prawej świecą, dodam że zwykłe żarówki świecą normalnie- Siłownia
No przecież nie będę się głodził a 5 kilo można szybko spuścić obecnie ważę prawie 100 kg a chcę jakieś 94 -95 no jakby się udało to z 92 ale tak jak pisałem liczę też na jakiś wygląd a nie tylko zrzucenie kilogramów- Siłownia
ha ha tylko żonka za dobrze gotuje aby oprzeć się pysznym obiadkom itp No ale coś za coś jakoś trzeba się zebrać do ćwiczeń i z 5 kilo zrzucić przed wiosną a przy okazji nabrać sylwetki- Siłownia
Ale ja nie wpierdzielam żadnych odżywek czy tym podobnych wynalazków... Ręce i klatę mogę ćwiczyć bez większych problemów, ale zrzucanie kilogramów z brzucha i "profilowanie" go to już dla mnie męka Jedyna partia mięśni której nie cierpię ćwiczyć... zresztą chyba nie tylko ja - ATE czy TRW ( tacze + klocki )