Treść opublikowana przez jospethe
-
Klocki hamulcowe tył- odklejona okładzina.
Dobra, temat do zamknięcia. Klocki już zakupione nowe, w następnym tygodniu będą wymienione.
-
Klocki hamulcowe tył- odklejona okładzina.
Myślałem o tym heh , ale nie mam kropelki w domu ---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- Liczyłem na pomoc a nie wyśmiewanie i cwaniakowanie. Sorry ale nie pisz już nic bo tylko wstyd sobie przynosisz. Wymień natychmiast klocki.
-
Klocki hamulcowe tył- odklejona okładzina.
To prawda, wiem że tak jest. Nie chodzi o kase tylko o całe zamieszanie bo trzeba teraz rozbierać hamulce itp... Porozglądam się chyba w takim razie za nowymi klockami. Czasem się nieźle zap..la więc lepiej żeby sie to nie rozsypało . Dziwne że tak się to się rozkleiło. Klocki Boscha więc nie powinny się dziać takie rzeczy.
-
Klocki hamulcowe tył- odklejona okładzina.
Witam, szukałem na forum ale nie znalazłem potrzebnych informacji ale do rzeczy. Przy wymianie koła z tyłu w moim B5 zobaczyłem, że mam odklejoną okładzinę w jednym klocku . Klocki są jeszcze w dobrym stanie, ale boje się że może wypaść okładzina i strace hamulce. Niby nie lata aż tak bardzo, ale boje się że pęknie i wszystko sie rozsypie gdzieś w trasie.... Czy mogę jeździć dalej czy trzeba to wymienić od razu na nowe.?? Prosze o pomoc
-
Jakiej firmy napinacz paska alternatora kupić ??
Nie polecam napinacza firmy TOPRAN. Rolka poleciała po 7 tyś.
-
Problem z płynem hamulcowym
Polecam filmik. Może sie komuś przyda.
-
Spadek mocy przy około 100kmh
Miałem to samo, na zimnym silniku odłączało sie Turbo i samochód przechodził w tryb awaryjny. Zapiekły sie łopatki w turbinie;/ Za czyszczenie zapłaciłem 250 zł.
-
jakie żarówki stosujecie w przednich lampach
Ja mam założone H7 Osram Night Breaker plus. Niby + 90 %( teraz są juz nawet +110 %) i musze stwierdzić że to są jedyne żarówki w których widzę różnicę w oświetleniu drogi, oczywiście na plus. Wcześniej miałem jakieś chińskie H7 100 W i troche wypaliły mi odbłyśniki. W dodatku gdy padał deszcz to nic nie było widać...Osram NB plus dają ładne jasne światło. Wcześniejsze dawały światło bardziej żółte. Z trwałością także na plus. Aktualnie w dzień włączam H1 przeciwmgielne, które są umieszczone w tych samych reflektorach żeby oszczędzać żarówki od świateł mijania. A lampy są Boscha.
-
Pomoc w wyborze myszki komputerowej
Osobiście polecam myszke firmy A4 Tech. Oczywiście bezprzewodowa i może być używana na każdej powierzchni. Mam takie 2 w domu i jestem bardzo zadowolony. Czasem też gram w gry i naprawdę daje rade... Wygodnie leży w ręce i jest dobrze wyprofilowana, co jest też bardzo ważne.Zasilana jednym paluszkiem , który starcza na długie użytkowanie. Link do przykładowej aukcji: MYSZ A4-TECH NA KAŻDA POWIERZCHNIĘ BEZPRZEWODOWA (3932454399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Nawigacja pomoc przy zakupie
Tylko nie kupuj czasem Manty. Ma taki ekran że jak świeci slońce to nic nie widać bo działa jak lusterko.
-
ori chlapacze w b6
Ja wole mieć upieprzone auto niż założone chlapacze.
-
Co to za część?
Możliwe, w każdej firmie jest inne mocowanie. Tu przykład, pierwsze zdjęcie . Zestaw do przerobienia wycieraczek na AERO ORYG Audi A4 B6 - Cars Dealer - Sklep Internetowy
-
Co to za część?
To nie jest czasem część od wycieraczki szyb?
-
Ktory felunek robi robote?
Osobiście wybrałbym pierwsze
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
A ja chyba wszystkich zaskoczę. Leję do swojego klamota ruski ON, który przywozi mi mój sąsiad za 4.20 zł. Jeżdżę na niej już 3 lata i silnik chodzi tak samo jak na polskim On z Orlenu. Spadku w mocy i osiągach nie ma żadnej. W zimę jedynie wytrąca się trochę parafina przy ujemnych temperaturach, ale dodaje uszlachetniaczy i jest ok. Moim zdaniem paliwa typu diesel gold, vpower diesel itp nie różnią się niczym od zwykłego ON oprócz ceny.
-
Problemy z rozruchem w czasie mrozu
Możesz sprawdzić czy wężyki przelewowe między wtryskiwaczami nie są gdzieś dziurawe. Mogą łapać powietrze, a paliwo moze sie cofać. Być moze to nie jest przyczyną ale warto sprawdzić.
-
Bagnet, jaki powienien być?
Oglądałem przed chwilą swój bagnet z ciekawości w AFN ie i wygląda identycznie.
-
czy zawieszenie w b6 jest wytrzymalsze jak w b5?
U mnie jesli jakis wahacz zacznie pukac to biore igle ze strzykawka i wpuszczam do niego troche oleju. Jezdze juz tak ponad rok na jednym i nawet nie slychac zadnych pukniec. Skoro wahacz i tak do wymiany to mozna go potraktowac olejem zeby jeszcze trochebna nim pojeździć.
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
Jeśli chodzi o ubytek płynu to u mnie też kiedyś był taki problem. Okazało się że pęknięty był plastikowy trójnik przy silniku( podobno często pękają) Powoli się sączyło i parowało gdy silnik był gorący, dlatego nie było widać wycieków. Coś takiego ------>ŁĄCZNIK TRÓJNIK WĘŻÓW WODY AUDI A4 B5 1,9 1.9 TDI (3626345616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Problem z odpaleniem na zimnym w temp. 5-15 st.C
Sprawdź wężyki przelewowe między wtryskiwaczami czy czasem któryś nie jest dziurawy... Mialem podobny problem, który pojawiał się gdy temperatura spadała poniżej 10 stopni. Trzeba było długo kręcić rozrusznikiem żeby odpalić. Pewnie gdzieś łapały powietrza, i cofało się paliwo. Mechanik stwierdził że siada pompa, ale nie chciało mi się w to wierzyć. Pewnego razu przy przeglądzie silnika zobaczyłem że jeden z wężyków jest mokry w oleju napędowym. . Po wymianie wężyków jak ręką odjął.Pozdrawiam