Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. Lidzbark Warmiński także jest.
  2. Gdyby tak od razu niszczyła się powłoka lakiernicza po kontakcie z benzyną.... Przecież zdarza się, że przy tankowaniu coś sie rozleje, gdzieś poleci po lakierze i nic się nie dzieje przecież. Może na tych nowszych samochodach pomalowanych jakimś ekologicznym lakierem ma to wpływ. Nie wiem więc sie dalej nie wypowiadam.
  3. No właśnie, wygląda na mocno wyeksploatowaną i trochę już zmęczoną. Dlatego taka cena:wink:
  4. Kierownica jakaś bardzo wytarta albo tak na zdjęciu wyszła. . Wg mnie przebieg ma dużo większy niż podaje sprzedawca dlatego też taka niska cena. Nikt dobrego B6 nie odda za cenę dobrej B5
  5. Po co kupować drogie środki jak można to zetrzeć szmatką nasączoną małą ilością benzyny. Ja tak robię i wszystko ładnie schodzi bez niszczenia lakieru.
  6. Kiedyś z przodu też mi pękła przy końcówce. Po kilku miesiącach poleciała druga. Wymieniłem dwie na nowe firmy KAMOKA. Na razie jestem z nich zadowolony. Tobie też radzę wymienić obie na nowe bo sprężyny raczej należy wymieniać parami.
  7. Może i sie nie rozpisał, ale auto ładne. Przydałoby sie więcej fot.
  8. Ja do plastików zewnętrznych używam zwykłego plaka, taki co idzie na deskę rozdzielczą. Efekt jest zadawalający
  9. Kupiłem kiedyś telefon tego typu. Była to podróbka Samsunga. Ogólnie badziewie. Ponosiłem kilka tygodni i wrzuciłem w szufladę. Bateria trzymała ledwo jeden dzień a dopasować i dokupić nie szło żadnej innej baterii. Ekran dotykowy działał koszmarnie. Palce bolały od tego przyciskania. Ten to niby HTC. Ciakwe jakie ma wgrane oprogramowanie bo to jest też ważne. JA bym sobie odpuścił. Dołożyłbym kilka złotych i kupił oryginał.
  10. Ja mam założone opony firmy WANLI 205/55 R 16. Przyznam, że jestem z nich zadowolony. Zrobiłem na nich już kilka sezonów. Bardzo fajnie się na nich jeździ i pokonuje zakręty. Bicia nie ma żadnego. Dużym plusem jest to , że powoli się zużywają. Jak dla mnie nie ma różnicy. Może poprostu trafiłem na dobre egzemplarze. Innych nie testowałem.
  11. Ja bym się tym tak nie przejmował strasznie , ale trzeba jeździć tak aby takich akcji gaszenia było jak najmniej.
  12. Też czasem zdarza mi sie tak go zgasić. Myślę, że nic się nie powinno od razu złego stać, ale na pewno nie wychodzi to na dobre dla dwumasu. Czasem aż serce zaboli po takiej akcji...
  13. Jeśli poleciała jedna to za krótki czas poleci druga końcówka i bedziesz musiał znowu płacić za ustawienie zbieżności . Co do Kamoki to dopiero teraz zacząłem przygodę z tą firmą. Narazie kupiłem klocki hamulcowe i sprężyny na przód i jestem bardzo zadowolony. Miałem klocki boscha to strasznie piszczały na początku a na Kamokach ciche i skuteczne hamowanie. Jednak zrobiłbym tak jak wyżej piszą i wstawił jakieś z górnej półki żeby mieć spokój na kilka lat. Kiedyś wstawiłem końcówki firmy SWAG. Zrobiłem na nich już około 70 tyś km. i narazie ok
  14. Miałem tak samo w swoim, nie wiem czy to miało jakiś związek ze starym płynem hamulcowym. Po mocniejszym hamowaniu pedał hamulca był bardzo twardy a hamowanie bardzo słabe. Wymieniłem płyn hamulcowy i problem sam sie rozwiązał.
  15. Patrzyłem w swoim przed chwilą z ciekawości i są inne mocowania. Z drzwi przednich jest dłuższy w miejscu gdzie przykręca sie go do budy
  16. Miedziany raczej ,chyba że sie myle
  17. Może mało płynu w układzie, albo jest już do wymiany. Miałem podobne skoki gdy układ był zapowietrzony
  18. Wg mnie jest przynitowany
  19. W moim to samo, pod listwą zrobiła sie rdza i bąble wyszły nad listwe, tylko , że u mnie drzwi mogły być malowane. Poszpachlowałem to bo nie chce żeby mi szło dalej do góry. Dodatkowo w miejsce gdzie listwa styka sie z blachą uszczelniłem silikonem żeby woda sie tam nie dostawała.
  20. Prawy przód jak rozumiem, to 13 idą, tylko potrzebne będą dystanse bo inaczej ciężko spasować. Oryginały to wstawione tam są Blaupunkta jak dobrze pamiętam. Gdzieś jest na forum fotostory jak ktoś wstawiał 16. Ja wstawiłem Pioniera 13 i szału nie ma, ale czego można sie spodziewać po 13.
  21. Też montowałem do swojego 16 Hertza w boczki z tyłu ale musiałem dołożyć koniecznie tweetery bo były 2- drożne , a w oryginale były 3-drożne. Wg mnie grają przeciętnie, szału nie ma.
  22. Niemiec pewnie płakał jak sprzedawał . Piękne autko.
  23. Pierwsze słysze o czymś takim, jutro sprawdze u siebie czy mam tak samo
  24. jospethe odpowiedział(a) na piotrek9055 temat w Audi A4 B5
    No jasne że całą
  25. jospethe odpowiedział(a) na piotrek9055 temat w Audi A4 B5
    Może biały by pasował do tego koloru takie odcięcie od ciemnego lakieru budy coś podobnego Bild:LZ5K.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.