Treść opublikowana przez jospethe
-
Co do smarowania/zabezpieczenia zamka ?
U mnie się sprawdza:wink:
-
Filtr paliwa
Ja wymieniam co jakieś 2 lata.
-
proszę o ocenę lampy wyładowczej (xenon)
Na YT jest pełno filmików jak odróżnić ori od podróbki. Xenon D1S Philips Osram jak odróżnić oryginał od podróbki - YouTube
-
Co do smarowania/zabezpieczenia zamka ?
Ja używam K2 SILL jest niby do uszczelek gumowych ale z zamkami też daje rade.
-
Malowanie listew obrysowych chromem
Nie będzie to dobrze wyglądało jak dasz chrom w sprayu.
-
problem z laptopem firmy Samsung
No własnie może to właśnie wina jest w ustawieniach. Też mam samsunga i tam się ustawia w trybach rozjaśnienie. Może jest ustawione jednakowe dla zasilania na baterii i z kabla.
-
Zawieszenie wielowahaczowe
Ja na oryginalnych wahaczach jeżdżę już 5 lat i wymieniłem jedynie górne i to nie wszystkie bo stare jeszcze latają. Też się bałem tego wielowahacza ale nie jest tak źle. Drogi mam koszmarne bo mieszkam poza miastem. Zamienników jest od groma więc można wybierać , montować i testować.
-
Gradobicie
Słyszałem, że niektórzy szpachlują i oklejają folią 3M. Ale skoro całe auto obite to i całe auto trzebaby okleić
-
Twardniejące tylnie zawieszenie
U mnie jest podobnie z tyłu. Z przodu zresztą też. Po kilku bujnięciach robią się twardsze, ale nie aż tak że nie można nimi już bujnąć. Niedawno z tyłu były zmieniane więc chyba tak ma być.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Bogusiowi głupio, że dostaje baty od rodzinnego kombi
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Trochę nie rozumiem podejścia do sprawy policji . Gość nie zatrzymuje się do kontroli ucieka bez prawa jazdy, bez reszty dokumentów i w dodatku z fałszywymi tablicami a gdy już się zatrzymał to policja " dzień dobry poproszę dokumenty". W cywilizowanym kraju dostałby pałką albo gazem po oczach. Następnym razem zastanowiłby się kilka razy czy wsiadać za kierownicę. Tutaj nowa reklama BMW w związku z tym całym zamiesznaniem wokół tego pajaca ;D Reklama BMW by Boguś M3 - YouTube
-
co to za część ?
Tylko, że jemu chyba chodzi o inną część http://obrazki.elektroda.pl/9385017800_1402488242.jpg
-
Kradzione A4 ???
Witam, oceńcie to ogłoszenie czy według Was auto nie pochodzi z kradzieży? Może komuś zaginęło srebrne A4. Wg opisu auta kradzieżą śmierdzi na kilometr.. Audi A4 1800.00 PLN. Bolesławiec - otoMoto.pl
-
Problem z klimą czy norma?
U mnie to samo jest. W dodatku nie przeraź się jak pod samochodem zobaczysz kapiącą wodę.
-
Problem z klimą czy norma?
Wszystko jest ok.
-
A4 B5 osłona pod silnik ?
Niedawno ktoś tu na forum sprzedawał ori używkę osłonę. Ciekawe czy się już sprzedała ?
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Na jego kanale jest 2 filmik jak holuje samochód przy 180 km/ h. Widać też rejestracje białego BMW. " S2 ZYBKI" . Jest na tacy podane ale mimo to policja prosi o pomoc w odnalezieniu go. Na WP piszą, że zatrzymują wszystkie białe sportowe BMW w Warszawie.
-
Gdzie mogę kupić nowy zawias?
Ja kupowałem u siebie i tylko ori można dostać. koszt to 100 zł. za dolny
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Podobno zatrzymał się już na słupie hehe Al. Krakowska: BMW M3 zatrzymało się na słupie :: Informacje :: Informacje :: Start :: TVN Warszawa
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
1 000 000 punktów karnych i 50 tyś mandatu za takie coś.
-
Fiat 126p w Ameryce.
Pewnie nikt nie zwrócił uwagi na to , że maluszek ma dwie rejestracje. Z tyłu amerykańską a z przodu polską. Tutaj odpowiedź
-
Wymiana płynu chłodnicy
Jeśli chcesz to sobie zsuwaj węża i nie cwaniakuj. Każdy robi jak mu lepiej pasuje. a co to da????? Może Ty tu napiszesz bo już kolejny raz pytam i nikt nie odpowie..... na rurce co idzie do nagrzewnicy jest otworek ..zsuwamy delikatnie węża tak aby przez ten otworek wyszło powietrze o ile takowe się znajduje w nagrzewnicy ...to jest całe odpowietrzanie nagrzewnicy ...a ustawienie temperatury na maxa to się robiło w" syrence" gdzie zasada działania ogrzewania działała inaczej niż teraz .....
-
Wymiana płynu chłodnicy
Ja wymieniałem w ten sposób, że ściągałem wąż który jest przy filtrze oleju, czekałem aż wszystko ścieknie, później zalewałem wodą kilka razy żeby przepłukać układ bo miałem strasznie zasyfiony i dopiero po kilku płukaniach zalałem koncentrat czerwony G12 2- 3 butelki potrzeba -- - coś takiego PŁYN DO CHŁODNICY G12 FEBI ZIMOWY KONCENTRAT 1,5L (4240405340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Co do odpowietrzenia to po zalaniu płynu trzeba odpalić silnik aby pochodził jakiś czas z odkręconym zbiorniczkiem wyrównawczym, jednocześnie obserwując i uzupełniając ubytek płynu. Jeszcze wypadałoby włączyć ogrzewanie na max podczas odpowietrzania.
-
Wymiana lusterek na nowe
Będą idealne
-
jaki antywirus dla windows 8.1 ?
Polecam Eset Nod, wg mnie najlepszy. Nie obciąża komputera i chroni go skutecznie