Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. U mnie się sprawdza:wink:
  2. jospethe odpowiedział(a) na Adamo8715 temat w 1.8
    Ja wymieniam co jakieś 2 lata.
  3. Na YT jest pełno filmików jak odróżnić ori od podróbki. Xenon D1S Philips Osram jak odróżnić oryginał od podróbki - YouTube
  4. Ja używam K2 SILL jest niby do uszczelek gumowych ale z zamkami też daje rade.
  5. Nie będzie to dobrze wyglądało jak dasz chrom w sprayu.
  6. No własnie może to właśnie wina jest w ustawieniach. Też mam samsunga i tam się ustawia w trybach rozjaśnienie. Może jest ustawione jednakowe dla zasilania na baterii i z kabla.
  7. Ja na oryginalnych wahaczach jeżdżę już 5 lat i wymieniłem jedynie górne i to nie wszystkie bo stare jeszcze latają. Też się bałem tego wielowahacza ale nie jest tak źle. Drogi mam koszmarne bo mieszkam poza miastem. Zamienników jest od groma więc można wybierać , montować i testować.
  8. jospethe odpowiedział(a) na morak18 temat w Mazowieckie
    Słyszałem, że niektórzy szpachlują i oklejają folią 3M. Ale skoro całe auto obite to i całe auto trzebaby okleić
  9. U mnie jest podobnie z tyłu. Z przodu zresztą też. Po kilku bujnięciach robią się twardsze, ale nie aż tak że nie można nimi już bujnąć. Niedawno z tyłu były zmieniane więc chyba tak ma być.
  10. Bogusiowi głupio, że dostaje baty od rodzinnego kombi
  11. Trochę nie rozumiem podejścia do sprawy policji . Gość nie zatrzymuje się do kontroli ucieka bez prawa jazdy, bez reszty dokumentów i w dodatku z fałszywymi tablicami a gdy już się zatrzymał to policja " dzień dobry poproszę dokumenty". W cywilizowanym kraju dostałby pałką albo gazem po oczach. Następnym razem zastanowiłby się kilka razy czy wsiadać za kierownicę. Tutaj nowa reklama BMW w związku z tym całym zamiesznaniem wokół tego pajaca ;D Reklama BMW by Boguś M3 - YouTube
  12. jospethe odpowiedział(a) na lipo temat w 1.8T
    Tylko, że jemu chyba chodzi o inną część http://obrazki.elektroda.pl/9385017800_1402488242.jpg
  13. Witam, oceńcie to ogłoszenie czy według Was auto nie pochodzi z kradzieży? Może komuś zaginęło srebrne A4. Wg opisu auta kradzieżą śmierdzi na kilometr.. Audi A4 1800.00 PLN. Bolesławiec - otoMoto.pl
  14. U mnie to samo jest. W dodatku nie przeraź się jak pod samochodem zobaczysz kapiącą wodę.
  15. Wszystko jest ok.
  16. Niedawno ktoś tu na forum sprzedawał ori używkę osłonę. Ciekawe czy się już sprzedała ?
  17. Na jego kanale jest 2 filmik jak holuje samochód przy 180 km/ h. Widać też rejestracje białego BMW. " S2 ZYBKI" . Jest na tacy podane ale mimo to policja prosi o pomoc w odnalezieniu go. Na WP piszą, że zatrzymują wszystkie białe sportowe BMW w Warszawie.
  18. Ja kupowałem u siebie i tylko ori można dostać. koszt to 100 zł. za dolny
  19. Podobno zatrzymał się już na słupie hehe Al. Krakowska: BMW M3 zatrzymało się na słupie :: Informacje :: Informacje :: Start :: TVN Warszawa
  20. 1 000 000 punktów karnych i 50 tyś mandatu za takie coś.
  21. Pewnie nikt nie zwrócił uwagi na to , że maluszek ma dwie rejestracje. Z tyłu amerykańską a z przodu polską. Tutaj odpowiedź
  22. Jeśli chcesz to sobie zsuwaj węża i nie cwaniakuj. Każdy robi jak mu lepiej pasuje. a co to da????? Może Ty tu napiszesz bo już kolejny raz pytam i nikt nie odpowie..... na rurce co idzie do nagrzewnicy jest otworek ..zsuwamy delikatnie węża tak aby przez ten otworek wyszło powietrze o ile takowe się znajduje w nagrzewnicy ...to jest całe odpowietrzanie nagrzewnicy ...a ustawienie temperatury na maxa to się robiło w" syrence" gdzie zasada działania ogrzewania działała inaczej niż teraz .....
  23. Ja wymieniałem w ten sposób, że ściągałem wąż który jest przy filtrze oleju, czekałem aż wszystko ścieknie, później zalewałem wodą kilka razy żeby przepłukać układ bo miałem strasznie zasyfiony i dopiero po kilku płukaniach zalałem koncentrat czerwony G12 2- 3 butelki potrzeba -- - coś takiego PŁYN DO CHŁODNICY G12 FEBI ZIMOWY KONCENTRAT 1,5L (4240405340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Co do odpowietrzenia to po zalaniu płynu trzeba odpalić silnik aby pochodził jakiś czas z odkręconym zbiorniczkiem wyrównawczym, jednocześnie obserwując i uzupełniając ubytek płynu. Jeszcze wypadałoby włączyć ogrzewanie na max podczas odpowietrzania.
  24. Będą idealne
  25. Polecam Eset Nod, wg mnie najlepszy. Nie obciąża komputera i chroni go skutecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.