Treść opublikowana przez jospethe
-
Gdzie macie gaśnicę?
Ja przykręciłem gaśnicę do boczku w bagażniku.
-
zmiana felg z 15 na 16 cali
Wygląd przede wszystkim. Na 15 samochód dobrze nie wygląda. Sam przechodziłem z 15 na 16 i jestem zadowolony. Lepiej sie prowadzi w zakrętach a zwiększonego spalania jakoś nie zauważyłem.
-
Urwana śruba gdzie kupić jak się nazywa
W sklepach metalowych zazwyczaj nie mają takich śrub. Mają tylko te o niższej twardości. Zależy też jaki sklep
-
Spryskiwacze przednie
Podłączę się pod temat bo też mam problem ze spryskiwaczami. Gdy chcę prysnąć płynem na szybę po dłuższym postoju to ledwo mi leci płyn. Tak jakby nie było ciśnienia. Dopiero po dłuższym trzymaniu manetki od sprysków powoli się rozpędza zwiększając ciśnienie. Czy po objawy siadającej pompki od spryskiwacza?
-
od czego ta zawleczka???
No właśnie o to chodzi. Taka niepewność jest. Trzeba po prostu dobrze określić od czego jest ten drucik. Może ktoś inny się wypowie:wink:
-
od czego ta zawleczka???
Może kiedyś ktoś starą część wymieniał i mu wyleciało z ręki i tak zostało gdzieś zaczepione.
-
od czego ta zawleczka???
To nie jest czasem zawleczka od trójnika ? Może kiedyś ktoś wymieniał i mu wypadło? KRUCIEC AUDI A4 02R 2,0 BENZYNA SEDAN TRÓJNIK WĄŻ (4375542276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Urzad Pracy
No co zrobisz, nic nie zrobisz. Urząd pracy daje prace tylko dla osób tam zatrudnionych i nikomu więcej.
-
Skrzypienie w przednim zawieszeniu
U mnie tak skrzypi jak któryś górny wahacz się kończy. Szczególnie po dłuższej jeździe jak wszystko się rozgrzeje.
-
Urzad Pracy
To dziwne, bo u mnie udało się to załatwić bez zwolnienia lekarskiego. . Napisałem tylko uzasadnianie na piśmie. Pewnie w każdym Urzędzie pracy jest co innego.
-
Urzad Pracy
Rafał napisz później jak to się zakończy i zobaczymy czy faktycznie zwolnienie lekarskie Cię uratuje.
-
Urzad Pracy
Prawdopodobnie na dniach przyjdzie Ci pismo z Urzędu pracy, że zostało wszczęte postępowanie administracyjne przeciwko Tobie bo nie stawiłeś się na wizycie w wyznaczonym dniu i nie uzasadniłeś tego w kolejnych dniach. Jak najszybciej leć do Urzędu pracy i powiedz, że po prostu zapomniałeś przyjść, albo wymyśl coś sensownego, że nie mogłeś się stawić na podpis. Jeśli tego nie zrobisz to dostaniesz decyzję administracyjną w której to dopiero będziesz wyrejestrowany i stracisz status bezrobotnego. Tak wygląda te dobre zakończenie. Jeśli trafisz w urzędzie na "starą pannę" to może tak być że zostaniesz wyrejestrowany na jakiś okres czasu. Najlepiej iść i grzecznie wszystko wyjaśnić. Powodzenia
-
Oględziny auta Łęczyca
Z tego z widzę na zdjęciach to przedni prawy błotnik ma ciemniejszy kolor od reszty budy. Widać to szczególnie na 11 i 12 foto lecąc od góry. No chyba, że mnie oko zawodzi, albo monitor.
-
Szron na szybie
U mnie jest tak, że po deszczu przy włączonej klimie pojawia się szron na zewnętrznej stronie szyby . Gdy wyłączę klimę to zaczyna parować od wewnątrz. Bądź tu mądry.
-
Jak to jest z tym zawieszeniem w A4 B5?
Nie jest tak źle z tym zawieszeniem. Dolne i najdroższe wahacze lecą najrzadziej. Na oryginałach zrobiłem już około 70 tyś + to co za granicą. Wymieniłem tylko kilka górnych i końcówki. I to tyle. Wystarczy po dziurach jeździć delikatniej i z mniejszą prędkością.
-
co tu się poci??
Chcesz jechać z tym do mechanika? Z tego co widzę to przepuszcza opaska. Ja bym ją ściągnął, przeczyścił i założył normalną skręcaną. Może też ten łącznik gumowy pękł gdzieś pod spodem. Samemu możesz to rozebrać. Po co płacić mechanikowi.
-
parują szybki :(
Może odprowadzenie wody z podszybia jest zatkane. Pod akumulatorem jest taka guma, która łatwo sie zapycha liśćmi.
-
Czas na zmianę kompletnego rozrządu,ktoś poleci jakiś konkretny zestaw?
W AFNie pompa wody nie jest na pasku rozrządu więc raczej jej sie nie wymienia razem z rozrządem, ale mogę się mylić.
-
Wybity wahacz.
Wymień cały uszkodzony wahacz i tyle.
-
Nowa pompa wspomagania w A4 B5 wyje jak stara
Jak wymieniali pompę to pewnie też i płyn od wspomagania . U mnie po wymianie płynu od wspomagania pompa wyje jak szalona. Dopiero po jakimś czasie cichnie. Nie wiem od czego to zależy. Pojeździj jeszcze trochę, może też ucichnie.
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
Nawet czujniki parkowania pozaklejał
-
Zawiasy gorne drzwi
W B5 nie są takie same. Myślę ze w b7 będzie podobnie. Ale niech wypowiedzą sie Ci którzy mają B7
-
Sztywne Koło zamiast Dwumasu
U mnie też się powoli już kończy dwumas. Pytałem swojego mechanika co robić. Powiedział, że ludzie wstawiają po regeneracji koła dwumasowe i bardzo ładnie to wszystko chodzi . NA sztywnym niestety są drgania. W jednym większe, w drugim mniejsze ale są. Podsumowując myślę, że lepiej dołożyć te 300- niech już 500 zł i mieć spokój. Nie wymienia sie tego przecież co 60 tyś tak jak rozrządu.
-
Ori klocki vs klocki ceramiczne
Ja mam zamontowane zwykłe klocki firmy Kamoka i odziwo zero pyłu , pisku. Polecam
-
Mocno rozgrzany gorzej się zbiera
U mnie to samo ;/