Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
masz wskaźnik doładowania zapewne, ile ładuje? rozbierałeś przed tym kawałek dolotu więc tym bardziej będzie nieszczelność
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zrób próbę ciśnieniową, sprawdź wszystkie podciśnienia i czy ezektor jest cały
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest ok, złudzenie przez słabej jakości zdjęcia:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
z końcówkami wydechu nie jest aż tak źle, jak są wyczyszczone to w miarę wyglądają
-
Jaka opona do 18/8 et 30
przy 225/40/18 powinno być na styk, chociaż do felg 8J bardziej pasuje 215, ale z drugiej strony jest chudziutka:kwasny:
-
B6 DIVISION
nissan 200sx S13 ma to samo:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
znaczki pójdą out jak tylko umówię się z Bieńkiem na polerkę całego auta:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Wygląd wydechu akurat ma mniejsze znaczenie, bardziej chodzi o jego funkcjonalność przy okazji wpadła atrapa od Esy
-
B6 DIVISION
z cyklu historia prawdziwa:decayed:
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
oj tam czepiasz się, literówka:wink: BTW: zderzak sprzedany
-
B6 DIVISION
chłopaki, w tym tygodniu będę się przymierzał do montarzu foteli recaro z EVO VIII do swojej B6 ktoś wie czy dużo będzie przy tym zabawy?
-
B6 DIVISION
Rozumiem, że pod 2.7BiT:decayed: Zmieniam na 2.0 ALT :naughty: tylko pamiętaj żeby beczkę oleju wozić w bagażniku:grin:
-
B6 DIVISION
P&P ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- Rozumiem, że pod 2.7BiT:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak masz kasę to lepiej dołożyć do ATP, ale chińskie żeliwo też daje radę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
są dostępne, ceny od 400pln za chinola około 800-900pln za ATP
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
koszt wyspawania kolektora rurowego to 1000-1500pln + trzeba przerobić downpipa lepiej kupić żeliwny kolektor 1.8 20VT pod T3
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
widać nawet że na allegro występuje polski typ trolla internetowego:facepalm:
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
najlepsze klasyki po tyle nie chodzą
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
Kolego, wiochę masz jak doisz krowy, jeden woli ori drugi coś innego
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
wygląda :decayed: ja już dorwałem do siebie górną atrapę S4 za śmieszne pieniądze:wink:
-
B6 DIVISION
nie przeszkadza:wink:
-
B6 DIVISION
myślałem że był w wersji black, tak czy siak kupiłem tego grilla w cenie zykłego:decayed:
-
B6 DIVISION
Pany, czy to jest S4 czy S-line?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pojęcie względne, jeden 1.8t może mieć nalatane 400K i być w lepszym stanie niż ten drugi z przebiegiem 150K
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
to mój bumper jest:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avj-booster-owy-zapierdalacz-1-8tq-s4-look-272338/ kratek nie dostaniesz bo to co ABT do niego daje w zestawie to docięta siatka alu pod wymiar