Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No co na 19" jest ok to i na 20" by dało radę hehe
  2. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W sumie masz racje ze sam sobie odpowiedziałem ale bez obniżania to i et15 na 12j by weszło. Chodziło mi o założenie tego i normalnej jeździe. 20"/9,5j ET 36.
  3. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale tu jest 9,5 i a te na fotach kaja chyba 9j na innym ET Mam u siebie 8,5j i ET 35 i już prawie równo z rantami
  4. Ja mam felgi o tej specyfika u siebie
  5. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-5x112-q5-a6-a8-20-okazja-i6022710511.html Pytanie do znawców. Wejdzie do do b7? I czy może ktoś dać foto auta na felach o podobnej specyfikacji.
  6. No powiem Ci ze 6 tłok i jakaś np 360mm tarcza to minimum moim zdaniem. Taki sed od RS powinien dać radę. Te co masz to jak seria z avj b6 przy hybrydzie k03 . Chipsy sie robią.
  7. A n ma małe ryski inne większe. I kolor już nie ten. Będzie malowana calutka łącznie z dachem.
  8. A ja myślałem ze 1.6 w b7 to tylko opcja i nikt tego nie kupował. Bez urazy ale jestem naprawdę zaskoczony
  9. Zadzwoń do TurboSpec. Wsio załatwiasz wysyłkowo i maja sprawdzone produkty.
  10. Moja wina macie racje 51mm sorka
  11. Wyjście z turbo ma 40mm a przepustnica 65 ale 63 wchodzi. Musisz spawać to oczywiste.
  12. kup sobie kolana habsburskie i rury proste. Łączniki potrzebne to na przykładzie u mnie. Turbo rura do icka z 40mm na 63 redukcja prosta Rura icek łącznik prosty 63mm Icek rura łącznik prosty 63mm Rura przepustnica łącznik prosty tupu humb ( nie jest to konieczne) 63mm Do tego około 2m rury 63mm ( jasne ze sporo zostanie ale lepiej mieć mały zapas I około 6 kolanek
  13. No Marcin twierdził ze dobre zrobię strokera wciągnie napewno ponad 20000 Turbo Sprzęgło Tłoki Wał Obróbka Składanie Korby Wtryski Sprzęgło Chłodnica oleju Dolot Wydech TIP Oleje Sprawdzenie o zrobienie głowicy Wskaźniki Chip Panewki Uszczelki Śruby No i nie powiesz ze to na dobrych gratach nie wyjdzie koło 20
  14. Koło świat leci cała do malowania
  15. davidlive odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety tylko k03H niestety
  16. Nie chula mi ten link
  17. O jakiej rurce piszesz.ndaj foto
  18. Zmieniły sie to prawda. Dzieje sie ile może. Wpadł nowy wydech TIP i fmic. Nadspodziewanie dużo z tym pracy. Do tego założyłem dokładkę od cupry. Kupiłem wtryski 525cc i pare innych pier**l. Co najlepsze TIP jest od początku do końca 3" i niektórzy mówili ze nie wejdzie. Wynik na logach przed modami to 130g/s czyli około 163 ps (tak jak ori bfb) obecnie 141 g/s czyli okolice 175ps i bardzo fajna reakcja na gaz i zupełnie inna dynamika.
  19. W dziele problemów technicznych można o tym dyskutować. Ja rozumiem takie dywagacje np po montażu chłodnicy oleju itp.
  20. A co wasze wywody o łapaniu temp wnosi do tematu modyfikacji 1.8t bo nie bardzo widzę zależność.
  21. No nic o Twoich planach nie wiedziałem. Wleci słaby setup może kos na k03H i to wszystko.
  22. Ciekawi mnie temat rozwiązania tipa bo tez to turbo mam
  23. To nie chodzi o to ze zacisk od s4 jest super. Wiadomo ze znajda sie lepsze heble ale w tej cenie zacisku i serwisu tego zestawu nie ma lepszej alternatywy. Klocki takie jak w b5 288 ( wiadomo jest jedna blaszka więcej ale powierzchnia identyczna) tarcze względnie tanie i nie wymagające modyfikacji. No i sama ewentualna regeneracja zacisku jest tania.
  24. Domyślam sie ze tuner widział temp. w dolocie i zalecił by większe ic. Moim zdaniem przy tego typu projektach zmiana ic to nie kłopot.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.