Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaa tak to tak :kox:

kox jak c.uj :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no fotele juz zaklepane , bede miał ori esowe na sprzedaż jakby ktoś reflektował :gwizdanie:

ef7ecfe1570aa586med.jpg

76a0dfc4539d820dmed.jpg

6463f0d8da74696amed.jpg

9770c2dc9d55e250med.jpg

Opublikowano

tylna kanapa o wiele lepiej sie prezentuje na żywo tym bardziej że siedzenia zostały przeprane tydzień temu

Opublikowano

bede miał ori esowe na sprzedaż jakby ktoś reflektował :gwizdanie:

słyszałeś Dawidek? wreszcie masz możliwość zrobić coś z tym swoim wnętrzem :naughty:

Opublikowano

bede miał ori esowe na sprzedaż jakby ktoś reflektował :gwizdanie:

słyszałeś Dawidek? wreszcie masz możliwość zrobić coś z tym swoim wnętrzem :naughty:

tylko dawidek o desce i boczkach pamiętaj :kox:

:polew:

Opublikowano

bede miał ori esowe na sprzedaż jakby ktoś reflektował :gwizdanie:

słyszałeś Dawidek? wreszcie masz możliwość zrobić coś z tym swoim wnętrzem :naughty:

pier***e te fotele esowe :decayed: Nie mam kasy :gwizdanie:

Zrobilem w alcantarze ten plastik koło zmiany biegow tak na stale juz i jest gitarka :) nigdzie sie nie pozawijalo i jest cacy :gwizdanie:

mmmm bosko.. poka foto :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bede miał ori esowe na sprzedaż jakby ktoś reflektował :gwizdanie:

słyszałeś Dawidek? wreszcie masz możliwość zrobić coś z tym swoim wnętrzem :naughty:

pier***e te fotele esowe :decayed: Nie mam kasy :gwizdanie:

Zrobilem w alcantarze ten plastik koło zmiany biegow tak na stale juz i jest gitarka :) nigdzie sie nie pozawijalo i jest cacy :gwizdanie:

mmmm bosko.. poka foto :naughty:

az sie boje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zara zejde do auta i cykne.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 12:16_________________________________________________20100920067.th.jpg

20100920069.th.jpg

20100920070.th.jpg

20100920071.th.jpg

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 12:26_________________________________________________foty kalkulatorem, ale widac na nich wszystko. Tzn tak mi sie wydaje :decayed:

no , w końcu czegoś nie spierdoliłeś :decayed:

do tego idealnie pasowałyby fotele eskowe , dawaj 1300 i bierz

Opublikowano
  • Autor

dajesz w pompe do grudnia to biore :decayed:

mów do mnie po polsku a nie napier.dalasz jakimś południowym dialektem

Opublikowano

dajesz fotele teraz place w grudni :decayed:

siusiaku na mikołaja liczysz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dajesz fotele teraz place w grudni :decayed:

a jaka mam gwarancje ze zapłacisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W końcu męskie auto nie popierdółka 1.8t.

Opublikowano

W końcu męskie auto nie popierdółka 1.8t.

pochwal sie swoim :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No więc wyciągnąłem przy okazji przewozu parówki w miejsce spoczynku stare czarne lampy DEPO.

Jedna ocalała w nienaruszonym stanie , rozkleje ją i spróbuje wsadzić soczewke bixenonową , jeśli sie zmieści to bedzie pieknie.

Praktycznie juz do mnie lecą VALEO ori pod xenon bez osprzętu (żarnik/przetwornica) i plan jest taki zeby zrezać w tych Valeo bixa , bo skoro zmieściły sie do Depo to powinny zmieścic sie do Valeo i maznąć na czarno.

Opublikowano

W końcu męskie auto nie popierdółka 1.8t.

iskierka pojednania? :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 14:45_________________________________________________

No więc wyciągnąłem przy okazji przewozu parówki w miejsce spoczynku stare czarne lampy DEPO.

Jedna ocalała w nienaruszonym stanie , rozkleje ją i spróbuje wsadzić soczewke bixenonową , jeśli sie zmieści to bedzie pieknie.

Praktycznie juz do mnie lecą VALEO ori pod xenon bez osprzętu (żarnik/przetwornica) i plan jest taki zeby zrezać w tych Valeo bixa , bo skoro zmieściły sie do Depo to powinny zmieścic sie do Valeo i maznąć na czarno.

no nie wiem czy czarne beda psic... ja bym zostawil ori

Opublikowano

W końcu męskie auto nie popierdółka 1.8t.

iskierka pojednania? :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 14:45_________________________________________________

No więc wyciągnąłem przy okazji przewozu parówki w miejsce spoczynku stare czarne lampy DEPO.

Jedna ocalała w nienaruszonym stanie , rozkleje ją i spróbuje wsadzić soczewke bixenonową , jeśli sie zmieści to bedzie pieknie.

Praktycznie juz do mnie lecą VALEO ori pod xenon bez osprzętu (żarnik/przetwornica) i plan jest taki zeby zrezać w tych Valeo bixa , bo skoro zmieściły sie do Depo to powinny zmieścic sie do Valeo i maznąć na czarno.

no nie wiem czy czarne beda psic... ja bym zostawil ori

nie sluchaj innowiercy, rob black madafaka :naughty:

Opublikowano

jakiego innowiercy? :decayed:

Opublikowano

bedzie c**jowka na black :) Ja sam mam zamiar zrobic chrom teraz bo mi sie juz znudzily czarne :)

Opublikowano

Moim zdaniem tez najlepsze beda ori valeo.

Widzialem to co bylo na parowie... i tak sobie to wygladalo :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

W końcu męskie auto nie popierdółka 1.8t.

iskierka pojednania? :przebiegly:

:sex:

no nie wiem czy czarne beda psic...

a ja wiem ze będą , do parowy tez nie miały pasić a pasiły jak c**j.

do tego bedzie grill na czarno i czarna fela

zrobi mi ktoś VT z felgami z tych aukcji , kolor czarny , czarne lampy , czarna obwódka grilla i gleba -60

http://moto.allegro.pl/rota-g-force-concave-18x9-white-gm-promocja-i1239480490.html

http://moto.allegro.pl/rota-boost-18x9-et30-gold-nissan-evo-promocja-i1240631767.html

http://moto.allegro.pl/felgi-rota-p45r-8x18-5x114-3-i1240122641.html

37023849.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.