Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

ale black sk***iel :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

:kox: :kox: :kox: wyglada to :kox: blackmadafakas4byojciec :kox:

Opublikowano

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

Masz cel moskalo.

Tylko nic nie spier...

Ma być jak na focie.

Opublikowano

...no jak tak zrobisz to będzie malynowo :good:

Opublikowano

Tak tak będzie kolejne zdjęcie do tematu agrotuning :polew: :polew:

Opublikowano

ja i tak twierdze ze ori lampy by lepiej wygladaly :naughty:

Opublikowano

zdecydowanie ori lampy

Opublikowano

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

Wydaję mi się że to jest najlepsza opcja i szczerze życzę żeby Ci się to udało bo będzie to jedna z najładniejszych eSek w PL. Tu jeszcze tego nie widać ale delikatna perła, jaką jest Nogro Blue będzie pięknie to wszystko dopełniać.

P.S.

Tylko relingi też zrób w takim graficie jak felgi i lusterka

P.S. 2

Co do lamp to takie też wyglądają ok-Ska ma takie mroczne spojrzenie :naughty:

Opublikowano

no VT dobrze wygląda, i te lampy są dopełnieniem ciemnych dodatków. :good:

Opublikowano

poprawiłem tamtą fotkę (zwłaszcza felgę z tyłu), plus wersja z ori lampami dla porównania

37023849aa.jpg

37023849aaa.jpg

Opublikowano

nie no kozak by było, idź w ten deseń koledzy dobrze radzą :th: co do ori lamp --> :thumbdown:

reszta jak najbardziej :) i moja propozycja to dach również w graficie :hi:

Opublikowano

Zdecydowanie ciemne lampy.

Moskal, jak przeniesiesz ten VT do reala, to będziesz miszcz :naughty:

Opublikowano

na feli jeszcze jaks niebieski napis :kox:

Opublikowano

na feli jeszcze jaks niebieski napis :kox:

senior's ride :decayed: :decayed:

Opublikowano

Moskalisko kiedy lecim bo bryczkę :cool1: wiesz coś już ?

Opublikowano

dalbym delikatnie przydymione szybki do tego i będzie naprawde mega wypas. Idź w tym kierunku zdecydowanie :good:

Opublikowano

No furka jest mega, gratulacje zakupu :good:

Bede sie po Piasecznie rozglądał i wypatrywał tego niebieskiego popierdalacza :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

ja pier.dole :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Moskal, jak przeniesiesz ten VT do reala, to będziesz miszcz :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

senior's ride :decayed: :decayed:

no naprawde kiedyś mu przyjebie , ładnie chłopak maluje ale... :decayed::kox: :kox: :kox:

dalbym delikatnie przydymione szybki do tego

bedzie delikatna ściema :good:

...no jak tak zrobisz to będzie malynowo :good:

świetnie szefie ze sie podoba :kox: :kox:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 06:33_________________________________________________

Wydaję mi się że to jest najlepsza opcja i szczerze życzę żeby Ci się to udało bo będzie to jedna z najładniejszych eSek w PL.

bedzie sie wyróżniać :wink4:

Opublikowano

senior's ride :decayed: :decayed:

no naprawde kiedyś mu przyjebie , ładnie chłopak maluje ale... :decayed::kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

moskal, te vt michala za***iste.. Bierz ta felge z jebaja i bedzie mega :kox:

a dziękuję, dziękuję :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuję, dziękuję :naughty:

ja tez dziekuje , bardzo ładnie ci to wychodzi :good::notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.