Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak odczucia po sofcie, lepiej niż u mnie czy podobnie ? :wink4:

Twój chyba lepiej ciągnie , zrobie FMICA i staniemy :wink4:

zobaczymy jak w piz*e dostane :decayed:

Opublikowano

jak odczucia po sofcie, lepiej niż u mnie czy podobnie ? :wink4:

Twój chyba lepiej ciągnie , zrobie FMICA i staniemy :wink4:

zobaczymy jak w piz*e dostane :decayed:

Najpierw bez FMIC'a. Musze mojego paździocha sprawdzić jak idzie z eS po samym sofcie ;)

Później próbę po ICku można zrobić dla porównania :)

Opublikowano

a za niedługo u moskala :decayed:

inredningqw1.jpg

tyle że tunel przedlift

da radę to tak samemu obiciągnąć? :polew:

Opublikowano
  • Autor

a za niedługo u moskala :decayed:

inredningqw1.jpg

tyle że tunel przedlift

da radę to tak samemu obiciągnąć? :polew:

tego sie nie obciąga :wink4:

Opublikowano

moskal zmierz sie z AFRem

kilka zalotych wiecej ale bedziesz mial pelen obraz sytuacji

Opublikowano
  • Autor

moskal zmierz sie z AFRem

kilka zalotych wiecej ale bedziesz mial pelen obraz sytuacji

tak zrobie zią :good:

Opublikowano

moskal to kiedy jedziemy :decayed:

trzeba by jakos to z mini spotem polaczyc

ostatnim rezem nie wyszlo to moze teraz sie uda

Opublikowano
  • Autor

moskal to kiedy jedziemy :decayed:

trzeba by jakos to z mini spotem polaczyc

ostatnim rezem nie wyszlo to moze teraz sie uda

no 27.11. ma być DynoDay to wtedy podjade :good:

Opublikowano

ja tez moze drugi raz sie zmierze... tak z ciekawosci.[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 14:19_________________________________________________a ch... to jest sobota, nie bedzie mnie :disgust:

Opublikowano

moskal to kiedy jedziemy :decayed:

trzeba by jakos to z mini spotem polaczyc

ostatnim rezem nie wyszlo to moze teraz sie uda

no 27.11. ma być DynoDay to wtedy podjade :good:

chodzi mi o konkretna godzine :)

Opublikowano

Gdybym wiedział że Janoskik świętokrzyskiego tuningu jedzie do Ciebie Mokalito to jemu byś podał n75 a tak to poczta leci w chooya i paczki jeszcze nie ma :thumbdown: Byłem dziś na poczcie lypa ani widu ani słychu

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi o konkretna godzine :)

cięzko mi powiedzieć , raczej bede musiał podjechać z majką czyli gdzieś między 9-12

Opublikowano

No ciekawe ile toto wypluje :decayed:

Opublikowano

a jakich ty szukasz 18? czy 19?

Opublikowano

a jakich ty szukasz 18? czy 19?

15" :> i alukołpaków

Opublikowano

Gdzie tam za duża, 20x10j to przecież maleństwo :decayed: Na wiosnę jak znalazł, do Euro byś miał roboty jak lodu gdybyś się zatrudnił jako walec drogowy na tych felach :naughty:

Opublikowano

a jakich ty szukasz 18? czy 19?

15" :> i alukołpaków

Kołpaki mam na handel :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.