Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no no Padre :naughty: :naughty:

czarne lampki i rury fmica w kratkach, wtedy będzie bandyta :kox:

mam nadzieje ze fmic na wiosne wpadnie :good:

dsc00196pv.jpg

dsc00197h.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nieźle pogniło :thumbdown:

Opublikowano

moskal :shocked:

Opublikowano
  • Autor

od momentu w którym zaczeło pukać zrobiłem +/- 100km , z wyglądu widac ze troche dłuzej to trwało , ale dlaczego nie pukało wcześniej ??? :mysli:

Opublikowano

ten element gnije na potęgę, najgorsze jest to że na allegro nie można tego dostać, jedynie nowe :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no az dziwnie wyglada na tle reszty elementów zawieszenia , jakby był z innej ,kilka lat starszej budy

Opublikowano

Musieli wstawic z cala cwiartka pewnie nie chcialo sie im odkrecac :polew:

Opublikowano

Musieli wstawic z cala cwiartka pewnie nie chcialo sie im odkrecac :polew:

takie drobne pocieszenie dla Moskala :polew:

Opublikowano
  • Autor

Musieli wstawic z cala cwiartka pewnie nie chcialo sie im odkrecac :polew:

:good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za nieodbieranie telefonu masz przy najblizszej okazji po piździe , wiec jakbyś sie wybierał w mazowieckie to zostaw cipke w domu :wink4:

Opublikowano

No niestety nie mam go przyklejonego do dupska :)

Opublikowano
  • Autor

No niestety nie mam go przyklejonego do dupska :)

stare chińskie porzekadło ludowe mówi : "jebie mnie to" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: u nas mowia: "pier...dol sie sam" ale to jak juź kto lubi ...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj sie przemogłem i wstawiłem RECARO do tyłu :decayed:

imgp0044s.jpg

imgp0045c.jpg

imgp0046us.jpg

imgp0047xe.jpg

Opublikowano
:slina: za***iście :slina:
Opublikowano

te niebieskie wstawki sa lekko mówiąc chu....jowe :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

te niebieskie wstawki sa lekko mówiąc chu....jowe :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

kwestia gustu :wink4:

mi sie zawsze podobały niebieskie wstawki w esach , na zywca widziałeś ????

Opublikowano
  • Autor

za***iście :slina:

zazdroszcze :slina: :slina:

stare eskowe juz sa na wylocie wiec ich pewnie nie przygarniesz :thumbdown:

Opublikowano

te niebieskie wstawki sa lekko mówiąc chu....jowe :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

kwestia gustu :wink4:

mi sie zawsze podobały niebieskie wstawki w esach , na zywca widziałeś ????

tak, widziałem

nie pałam do tego jakims szczególnym uczuciem

ale nie zbyt mi sie podoba

Kolega miał takie same i podmienił na czarne

Opublikowano

Teraz mogę Ci okazyjnie sprzedać moje niebieskie plastiki z wnętrza, będziesz miał do kompletu :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj sie przemogłem i wstawiłem RECARO do tyłu :decayed:

imgp0044s.jpg

imgp0045c.jpg

imgp0046us.jpg

imgp0047xe.jpg

Te niebieskie alcantary zawsze mnie kręciły :kox: :kox: :kox:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja wiem co jest c**jowego w tych zdjęciach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.