Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERIOOOO :naughty: zapomniałem, że cycek ma ori xenne extra :wink4:

ja też mam ori to wiem :decayed::bag:

Jedyne co masz oryginalne to klapkę wlewu paliwa :naughty::decayed:

btw fajny koc na prawym siedzeniu.. taki męski :decayed:

pod fotelik dla małej bucu , bedziesz moze mial kiedyś recaro , to bedziesz wiedział ze trzeba dbać :naughty: :naughty: :naughty:

Recaro zostanie o najwyżej w jego marzeniach zaraz obok kłatro i czarnego wnętrza :D

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedyne co masz oryginalne to klapkę wlewu paliwa :naughty::decayed:

akurat co do niej pewności bym nie miał :polew: :polew: :polew::decayed: nie no joke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Recaro zostanie o najwyżej w jego marzeniach zaraz obok kłatro i czarnego wnętrza :D

juz nie chciałem mu tego pisać ..... :decayed:

Opublikowano

moskal, zamelduj jak dojdzie paczka :good:

Opublikowano

Jedyne co masz oryginalne to klapkę wlewu paliwa :naughty::decayed:

akurat co do niej pewności bym nie miał :polew: :polew: :polew::decayed: nie no joke :wink4:

I tam szpachla też jest?? :decayed:

Opublikowano

I tam szpachla też jest?? :decayed:

:good: wszędzie, jedna wielka jeżdżąca szpachla :decayed: 1,56% metalu i tworzyw sztucznych reszta szpachla :wink4: ciężko było wyrezać takie A4 ale daliśmy radę z Heniem zwanym szpachelmistrzem :decayed:

Zeby nie było OT ładne autko moskal :P:decayed:

Opublikowano

moskal masz jeszcze na handel poprzednie fotele??

Opublikowano
  • Autor

moskal masz jeszcze na handel poprzednie fotele??

nie , poszły juz

Opublikowano

to pipa

Opublikowano
  • Autor

to pipa

trzeba bylo brać , 3 miesiące wisiały i nie było chetnego

Opublikowano

Decha i konsola już..jeszcze tunel i podłokietnik :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Decha i konsola już..jeszcze tunel i podłokietnik :przebiegly:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

daj jakies spy foto :notworthy:

Opublikowano

dostałeś paczkę? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dostałeś paczkę? :mysli:

nie , akurat byłem na poczcie. ale kuier jaki debil , zostawił awizo przypiete do tablicy ogłoszeń na klatce , tablica jest zaraz koło skrzynek , nawet chójowi nie chciało sie wrzucić do skrzynki.

w poniedziałek odbiore z osmańskiej , ich siedziba jest zaraz koło cargo :wink4:

Opublikowano

martwiłem się że kurierzy mimo umowy lecą w c**ja :rolleyes:

daj znać jak odbierzesz, bo do nas jeszcze nie doszły te zestawy, przy następnym zamówieniu będzie jakiś solidny gratis :hi:

Opublikowano
  • Autor

martwiłem się że kurierzy mimo umowy lecą w c**ja :rolleyes:

przy następnym zamówieniu będzie jakiś solidny gratis

spoko loko przeciez to nie Twoja wina ze kurier półgłówek :wink4:

Opublikowano

DSC03816.jpg

DSC03818.jpg

Opublikowano

Szybko, tanio i solidnie :decayed:

Opublikowano

Szybko, tanio i solidnie :decayed:

No co Ty.. z Moskala to zedre ile wlizie :D

Opublikowano

Ile takie zabawy ragga? :naughty: Następnym autkiem wpadnę do Ciebie na takie zabawy :naughty: Oczywiście liczę na rabaciki :gwizdanie:

Moskal teraz do eSy w białych rękawiczkach i kapciach :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.