Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział :cool1:

Na żywo nie widziałem, ale według moich wybrażań, to we flocku zrobiłbym tylko deskę + górę boczków.

Tunel itd. zostawił serię.

Ale jak może kiedyś oblookam na żywo, to ...

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział :cool1:

Na żywo nie widziałem

Panowie , na żywo to jest :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: uwierzcie mi :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział :cool1:

Na żywo nie widziałem

Panowie , na żywo to jest :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: uwierzcie mi :naughty: :naughty: :naughty:

Ja Ci wierzę :naughty: :naughty: :naughty:

W BT obczaję na żywca, ale nie spodziewam się rozczarowania :D

Opublikowano

no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział :cool1:

Na żywo nie widziałem

Panowie , na żywo to jest :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: uwierzcie mi :naughty: :naughty: :naughty:

to ja zrobie sobie ręczny w floku :kox:

Opublikowano
  • Autor

to ja zrobie sobie ręczny w floku :kox:

tego materiału raczej chyba nie dotykać , tak mi sie wydaje ale nie jestem pewien :mysli:

Opublikowano

to co se zrobić :mysli:

moskal napisz mi na priv ile ty chciałeś za cały aeb z wiązkami kabli kompem i osprzętem jeśli możesz :hi:

Opublikowano
  • Autor

moskal napisz mi na priv ile ty chciałeś za cały aeb z wiązkami kabli kompem i osprzętem jeśli możesz :hi:

a po co ci teraz jak juz nic nie ma ???

Opublikowano

bo ktoś ma do sprzedania za 3,5 koła i nie wiem czy to dużo czy mało

Opublikowano
  • Autor

bo ktoś ma do sprzedania za 3,5 koła i nie wiem czy to dużo czy mało

jak komplet do swapa ze sprawnym turbo to dobra cena , u mnie na plus było to ze turbo było świezo po regeneracji i rozrząd tez bardzo świezy a chciałem 4000pln

Opublikowano

fenkiuł wery macz

Opublikowano
  • Autor

fenkiuł wery macz

a co jest w zestawie ????

Opublikowano

no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział :cool1:

Na żywo nie widziałem, ale według moich wybrażań, to we flocku zrobiłbym tylko deskę + górę boczków.

Tunel itd. zostawił serię.

Ale jak może kiedyś oblookam na żywo, to ...

A no właśnie góra boczków może wyjśc dupnie :mysli: decha, konsola, i tunel to dobry setup :good:

Opublikowano

bardzo ładnie :good:

Opublikowano

muszę to kiedyś zobaczyć ;-)

Opublikowano

Widziałem dzisiaj, wygląda fpytke :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak wiecie mam zegary w kratkach , chce je zlikwidować (zakładam podświetlane) i wyłozyć na deske w takich kubkach

http://www.dabtuner.pl/Kubeczek_na_wskaznik_52mm_czarnu_mat-170.html

Deske bede wymieniał chyba w sobote , na bank kubki nie dojdą do tego czasu i teraz moje pytanie : czy jak pociągne same kable w tej kracie pod szybą i NIE PODEPNE zegarów (kable beda sobie dyndały) to coś sie moze stać ???? chce od razu puścić kable tamtędy bo szkoda później znowu rozbierać :thumbdown:

Zegary są na silniczku krokowym , czyli w zasadzie wszystko elektryczne , zadne wężyki do nich bezpośrednio nie wchodzą.

Opublikowano

będzie Ci chyba łatwierj to zrobic jak deska będzie poza autem ;-)

Opublikowano
  • Autor

będzie Ci chyba łatwierj to zrobic jak deska będzie poza autem ;-)

dokładnie o to mi chodzi , teraz mam puszczone w nawiewy , przy okazji demontazu deski przełożyłbym je przez tą kratke pod szybą i ładnie złożył deske i reszte do kupy.

Tylko chodzi mi o to czy te kable mogą być na aucie bez podpinania pod nie zegarów ???? czy nic sie nie przepali itp ???

Opublikowano

Takie se kup

triple-gauge-1.jpg

lipa :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

kurnika nie biore pod uwage

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.