Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to git, teraz czas na koło ?

nie w tym roku , idzie zima - nie opłaca sie :wink4:

odłoże kase i kupie... wiesz co kupie :wink4:

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 07:03_________________________________________________Zresztą na koła z kapciami musze wywalić minimum 5000pln a teraz mnie chwilowo nie stać :decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Auto odebrane , troche kopci ale oprócz tego wszystko ok , jutro po nia jade :decayed:

przepalujesz na trasie i powinien sie wydech wyproznic :naughty:

Opublikowano

Taa i się drugie turbo wysra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przepalujesz na trasie i powinien sie wydech wyproznic :naughty:

Ragga ma w Lubartowie siać pożoge i spustoszenie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Auto odebrane , troche kopci ale oprócz tego wszystko ok , jutro po nia jade :decayed:

przepalujesz na trasie i powinien sie wydech wyproznic :naughty:

odpaliłem go rano i po 30 minutach przestał dymić :decayed:

przepalujesz na trasie i powinien sie wydech wyproznic :naughty:

Ragga ma w Lubartowie siać pożoge i spustoszenie :kox: :kox: :kox: :kox:

Jade zrobię Ci dobry PR na mieście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

odpaliłem go rano i po 30 minutach przestał dymić :decayed:

czyli są dwie opcje :

1. wypalił sie cały olej z komina

2. wypalił sie cały olej z silnika :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ciśnienie oleju w normie :decayed:

chyba :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciśnienie oleju w normie :decayed:

w normie[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:47_________________________________________________Pozdrowienia z Polski "C"

dsc00134jr.jpg

Opublikowano

Duma :polew:

Opublikowano

Kto to ten bez reklamy DC? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kolkov

Opublikowano

:shocked:

Co to za zakapiory? :blink:

Opublikowano

Ciśnienie oleju w normie :decayed:

w normie[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:47_________________________________________________Pozdrowienia z Polski "C"

dsc00134jr.jpg

ładna eSa :decayed:
Opublikowano

Ciśnienie oleju w normie :decayed:

w normie[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:47_________________________________________________Pozdrowienia z Polski "C"

dsc00134jr.jpg

trzymacie sie za rece czy za kolanka? :D

Opublikowano

Polska "C"? Patrząc na te mordeczki to bardziej Polska "D" :P

Opublikowano

splecione ręce jak nic - po prostu moskal boi się jak Kolkov prowadzi :polew:

Opublikowano

Ciśnienie oleju w normie :decayed:

w normie[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:47_________________________________________________Pozdrowienia z Polski "C"

dsc00134jr.jpg

trzymacie sie za rece czy za kolanka? :D

Za pisiorki się trzymali. Na ręcznym chwilę wcześniej jechali. Stąd taki błogostan na ryjach .... :naughty::decayed:

:bag:

Opublikowano

Tak apropo wyciagania silnika do zmiany turbiny : jesli wszystko sie ladnie odkreci to gimnastyka i wyjdzie. A jesli nie odkreci Ci sie ktoras z gornych srub ( mowa o 3 mocujacych turbine do kolektora ) to masz juz ciekawie bo raz mialem kolektor z turbina odkrecony od glowicy a i tak bez rozwiercania sie nie obeszlo bo nawet przecinakiem nie bylo jak dojsc ... Wiec naprawde nie generalizujcie ze musi/nie musi. Tak jak ze sruba w zawieszeniu ta dluga z przodu trzymajaca te gorne wahacze. Jeden wymieni i powie ze zadna filozofia a drugi bedzie mial tak zajebaną ze nie obejdzie sie bez wyjecia calosci, grzania do czerwonosci i nawalania badz rozwiercania. 20 rozncyh rzeczy moze pojsc przy wymianie nie tak i nie pojdzie latwo.

A co do 400 ps z 2,7T w esce :) Zawsze mozna kupic silnik z rs4 po sofcie ze sprzeglem itp za 5 k i za stary dostac tyle samo :polew: Tylko trzeba miec wiecej szczescia niz rozumu :)

Jak kupisz okazyjnie turbawy , wtryski , uzywane sprzeglo np od kogos bo powiedzmy rozbil eske , uzywany fmic jak buba... Wszystko zalezy od farta. Ale liczac normalne ceny rynkowe 400+ za 10 k jest nierealne :hi:

Opublikowano
Zawsze mozna kupic silnik z rs4 po sofcie ze sprzeglem itp za 5 k i za stary dostac tyle samo :polew: Tylko trzeba miec wiecej szczescia niz rozumu :)

ta...
Opublikowano
  • Autor

trzymacie sie za rece czy za kolanka? :D

nie mierz wszystkich swoją miarką

Za pisiorki się trzymali. Na ręcznym chwilę wcześniej jechali. Stąd taki błogostan na ryjach .... :naughty::decayed:

Andżej, a Ty nie masz jakiegoś blutacza do wyrezania?

_________________________________________________

tymczasem w Lubartowi

zdjcie0609q.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.