Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Nie gadaj... :D

Ja już prawie mam bo koleś mi w poniedziałek wyśle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ale dajecie po piździe :polew::kox:

Mi się gra za***iście i nie żałuje tych 99zł wydanych na tą grę :decayed: (no musiał wk***ić :decayed:)

Jak na razie mam 21 level doświadczenia i śmigam Nissanem GT-R zrobionym dokładnie na tą wersję http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126488.0 czyli ponad 800KM o tym samym dźwięku i osiągach :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która licencja jest ta z bolidem Vettela ????? bo jestem ciekaw tego sajensfikszyn :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe :good:

ja od wczoraj samodzielenie zacząłem robić złotka w licencjach

ale video poradnik się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe :good:

ja od wczoraj samodzielenie zacząłem robić złotka w licencjach

ale video poradnik się przyda :)

ja juz mam wszystkie na zloto...):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ogarniam kultu tej serii. Nie podobaly mi sie stare GT na PS2. Teraz mam PS3 i GT5 jest dla mnie rownie slabe. OK, grafika jest fajna, ale przeciez cala reszta ssie na maksa. Absurdalnosc modelu jazdy najlepiej ilustruje filmik, ktory pare postow wyzej wkleil Reniu. Bolid F1 przelatuje poslizgami ciasne zakrety, zwalniajac z 430 do 350. Chyba, ze zahaczy o trawe. Wtedy zwalnia do 320. No przeciez to jak Lotus z Amigi.

Taki Grid, Dirt czy Shift miazdza te gre pod kazdym wzgledem poza liczba samochodow i tras. A to tez uproszczone gry, bez calego pietyzmu absolutnie boskiego (jedyna gra, dla ktorej podlaczam mojego Momo Force) GTR2.

GT5

http://www.youtube.com/watch?v=EsZ-0qFqPpg&feature=related

GRID

http://www.youtube.com/watch?v=6L-_eIQ8Dbk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdalnosc modelu jazdy najlepiej ilustruje filmik, ktory pare postow wyzej wkleil Reniu. Bolid F1 przelatuje poslizgami ciasne zakrety, zwalniajac z 430 do 350. Chyba, ze zahaczy o trawe. Wtedy zwalnia do 320. No przeciez to jak Lotus z Amigi.

Ale czy Ty wogóle grałeś w GT5 czy tak jak reszta plujących tutaj na ten tytuł przytaczasz zasłyszane/przeczytane opinie?

Wogóle kumasz o co chodzi w pojedynku Vettela, którego filmik wkleił Reniu?

Co do filmików wklejonych przez Ciebie to widocznie autor ustawił sobie model zniszczeń na minimalny/zerowy. Gra na takich ustawieniach oczywiście jest możliwa. Tylko wklejanie później tego typu filmików na YT po to żeby krytykować realizm GT5 jest nieporozumieniem.

Jakbyś rzeczywiśćie grał w tą grę i próbował zdobyć chociażby wszystkie licencje zobaczyłbyś, że nawet za lekkie potrącenie auta przeciwnika lub dotknięcie bandy dostaje się dyskwalifikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry traktuje jako przyjemnosc, a nie wyzwanie, wiec nie widze powodu, dla ktorego mialbym sie mordowac z przechodzeniem przez kolejne etapy, skoro juz pierwsze mi sie nie podobaja.

Napisalem, ze mi sie nie podoba, bo tak jest. Mam obowiazek przejsc cala gre 3 razy zanim wyraze taka opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry traktuje jako przyjemnosc, a nie wyzwanie, wiec nie widze powodu, dla ktorego mialbym sie mordowac z przechodzeniem przez kolejne etapy, skoro juz pierwsze mi sie nie podobaja.

Napisalem, ze mi sie nie podoba, bo tak jest. Mam obowiazek przejsc cala gre 3 razy zanim wyraze taka opinie?

Ok, ale to pokazuje, że to co piszesz to tylko subiektywna opinia a nie fakt.

W dodatku opinia oparta na bardzo małym wycinku gry.

Filmy i książki też tak oceniasz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ogarniam kultu tej serii. Nie podobaly mi sie stare GT na PS2. Teraz mam PS3 i GT5 jest dla mnie rownie slabe. OK, grafika jest fajna, ale przeciez cala reszta ssie na maksa. Absurdalnosc modelu jazdy najlepiej ilustruje filmik, ktory pare postow wyzej wkleil Reniu. Bolid F1 przelatuje poslizgami ciasne zakrety, zwalniajac z 430 do 350. Chyba, ze zahaczy o trawe. Wtedy zwalnia do 320. No przeciez to jak Lotus z Amigi.

Taki Grid, Dirt czy Shift miazdza te gre pod kazdym wzgledem poza liczba samochodow i tras. A to tez uproszczone gry, bez calego pietyzmu absolutnie boskiego (jedyna gra, dla ktorej podlaczam mojego Momo Force) GTR2.

akurat się przyczepiłeś do jedynego nie związanego z realizmem aspektu (bo ten bolid został wymyślony i łamie wszystkie bariery i ograniczenia "takie doskonałe coś") jest to jedyna i według mnie zupełnie niepotrzebna rzecz w GT5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze to subiektywna opinia. Tak oczywiste, ze w zaden sposob tego nie podkreslam, piszac w co drugim zdaniu "wg mnie". Absolutnie nie czuje sie wladny sypac dogmatami na lewo i prawo ;)

Seria kompletnie do mnie nie trafia i nie pisze tego na podstawie filmikow z YT (te wrzucilem tylko jako ilustracje jednej z drazniacych mnie cech GT), ale wlasnych doswiadczen z czesciami od 3 do 5. Fakt, ze w kazda gralem krotko, ale robilem to z opisanego wyzej powodu. Jezeli gra do mnie nie przemawia, to ja odpuszczam i zapamietuje jako taka, ktora mozna na przyszlosc pominac. Do GT wracam, bo za kazdym razem mysle, ze skoro jest tyle entuzjastycznych opini to moze zrobili cos jak w serii NFS przechodzac z beznadziejnego Hot Pursuit do bardzo fajnego Shifta. No ale poki co nic takiego sie nie dzieje ;)

Owszem, zdarza mi sie wylaczyc w polowie film albo nie doczytac ksiazki. W pewnym momencie kazdy chyba widzi, ze cos jest kompletnie nie z jego bajki i nie ma juz raczej nadziei zeby nastapil nagly zwrot, po ktorym wpadnie sie w zachwyt.

W przypadku jazdy poczatkowymi samochodami w GT nie pasowalo mi wlasciwie nic poza grafika, wiec nie brnalem dalej. Dokladnie odwrotnie niz w grach, ktore wymienialem jako przyklady tytulow jakie mi sie spodobaly.

Tyle.

Może nieszczesliwie sformulowalem tamtego posta, ale chodzilo mi jedynie o to, ze nie rozumiem co jest motorem napedowym serii GT, sprawiajacym ze tylu ludzi z utesjknieniem czeka calymi latami na kolejna czesc i znosi 10-krotne przekladanie terminu wydania.

PS

Odnosnie tego bolidu - OK, bije sie w piers. Nie wiedzialem, ze to z zalozenia pojadzd, ktorego fizyka sie nie ima. No ale wrzucam sobie Prologue'a do napedu, jade Golfem GTI (ten akurat juz istnieje ;) ) i tez sie to imo jak prawdziwy samochod nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry mają swój klimat poprostu.

Jednym podoba sie NFS a drudzy szydzą z tej serii. Tak samo jest z GT5.

Ja póki co dorwałem gre Cars :polew: (coprawda dla dzieci ale są same srebrne i złote trofea :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO to moze napisz jaki masz nick PSN to sam Cie zaproszę, no chyba że nie chcesz :mysli:

Sorry zapomniałem wcześniej Ci podać mój profil hehe

PABLO-V12 :decayed:

23 level mam i została mi ostatnia ekspercka zabawa z wyścigami a później biorę się za licencje bo na razie mam B w złocie :)

Gram trochę w szybkiej jeździe dlatego szybko nie przechodzę kariery :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry mają swój klimat poprostu.

Jednym podoba sie NFS a drudzy szydzą z tej serii. Tak samo jest z GT5.

Ja póki co dorwałem gre Cars :polew: (coprawda dla dzieci ale są same srebrne i złote trofea :naughty: )

julo skąd Ty bierzesz te gierki (TERMINATOR, KLOPSIKI, teraz CARS) heh chcesz mi uciec z trofeami :mysli::decayed:

ja dziś wbiłem platynkę w BORDERLANDS i nie wiem co teraz DEAD NATION, UNCHARTED 2 czy AC B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...