Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Można co pograć bo dawnooo nie graliśmy :)

Jakoś teraz w tygodniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem za :good: Cały tydzień w domu jestem bo mnie choróbsko zmogło, więc właściwie każdy termin mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem wlasnie LV 40 w Bspec..

od LV35 do LV 40 9x 24 hour Le mans ... zeby zarobic doswiadczenie .. mam nazieje ze w Aspecu bedzie szybciej....

jeszcze tylko 24 Nring i jutro bede musial dac mojej PS3 odpoczac bo juz 10 dni chodzi prawie non stop....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem wlasnie LV 40 w Bspec..

od LV35 do LV 40 9x 24 hour Le mans ... zeby zarobic doswiadczenie .. mam nazieje ze w Aspecu bedzie szybciej....

jeszcze tylko 24 Nring i jutro bede musial dac mojej PS3 odpoczac bo juz 10 dni chodzi prawie non stop....:)

gratuluję (świrze :decayed: 10 dni non-stop konsolka włączona :notworthy: ) w A-specu jest to samo :) niczym się nie różni poza wygranymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhacek ty wariacie jeden :kox:

Tak ostatnio sobie zrobiłem ponad tydzień czasu przerwę i wczoraj odpaliłem GT5 to zauważyłem u Ciebie w profilu że w uj Ci przybyło km przejechanych hehe

A tak to wczoraj sobie przeszedłem wyścigi sezonowe pickupów bo się pojawiły w aktualizacji, a co do tej ploty o zapisywaniu wyścigów wytrzymałościowych to pewnie była ściema bo cały czas czekam a tak to już dawno bym skończył te 2 wyścigi 24h jak bym grał po 3-4h dziennie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe

hhacek ty wariacie jeden :kox:

Tak ostatnio sobie zrobiłem ponad tydzień czasu przerwę i wczoraj odpaliłem GT5 to zauważyłem u Ciebie w profilu że w uj Ci przybyło km przejechanych hehe

A tak to wczoraj sobie przeszedłem wyścigi sezonowe pickupów bo się pojawiły w aktualizacji, a co do tej ploty o zapisywaniu wyścigów wytrzymałościowych to pewnie była ściema bo cały czas czekam a tak to już dawno bym skończył te 2 wyścigi 24h jak bym grał po 3-4h dziennie :angry:

PABLO nie miej mi tego za złe(może to była ściema nie wiem), ja cały czas czekam na ten update heheh :polew: inaczej nie ruszam tych wyścigów, chyba że B-spec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem wlasnie LV 40 w Bspec..

od LV35 do LV 40 9x 24 hour Le mans ... zeby zarobic doswiadczenie .. mam nazieje ze w Aspecu bedzie szybciej....

jeszcze tylko 24 Nring i jutro bede musial dac mojej PS3 odpoczac bo juz 10 dni chodzi prawie non stop....:)

pszech :decayed:

bro udostępnij formułę GT jak masz to zrobię brakujący element w bspecu :wink4:

a i dzięx za redbulla :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw a czemu nie dałeś znaka że śmigasz w GT5 :naughty: :gwizdanie:

Ktoś mi przed zlotem w tamtym tygodniu wysłał zaproszenie na psn ale nie wiem kto bo nie kojarzę nicka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw a czemu nie dałeś znaka że śmigasz w GT5 :gwizdanie:

Ktoś mi przed zlotem w tamtym tygodniu wysłał zaproszenie na psn ale nie wiem kto bo nie kojarzę nicka :mysli:

pisałem dawno, że mam grę od grudnia, bardzo wczesny Mikołaj był :wink4:

moje ID jest ogólno dostępne tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw a czemu nie dałeś znaka że śmigasz w GT5 :gwizdanie:

Ktoś mi przed zlotem w tamtym tygodniu wysłał zaproszenie na psn ale nie wiem kto bo nie kojarzę nicka :mysli:

pisałem dawno, że mam grę od grudnia, bardzo wczesny Mikołaj był :wink4:

moje ID jest ogólno dostępne tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0

:)

Ok dobrze wiedzieć, sprawdzę tego nicka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endurance wBspecu zrobil sie... nagroda za 24h Nring to Ferrari F1 2007....

kilka dni przerwy i trzeba Aspeca zrobic na LV40..:):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endurance wBspecu zrobil sie... nagroda za 24h Nring to Ferrari F1 2007....

kilka dni przerwy i trzeba Aspeca zrobic na LV40..:):kox:

Wariat :kox:

Ja czekam do jutra na aktualizacje, jeśli się nie pojawi to odpalam 24h w A-specu i będę grał na raty przy włączonej ps3 :decayed:, ale jak Twojej nic się nie stało przez 10 dni to już się o nic nie martwię :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endurance wBspecu zrobil sie... nagroda za 24h Nring to Ferrari F1 2007....

kilka dni przerwy i trzeba Aspeca zrobic na LV40..:):kox:

no to nareszcie jakaś ciekawa nagroda :naughty: gratulacje ukończenia B-spec'a :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz jednak na tym owalnym torze nie ma 17 tys pkt tylko 14906 pkt i wyścig trwa 2:43-2:45 chyba że cały czas w kółko się na nim jeździ to olej się robi czarny wtedy czas jest 2:50, za to kasa jest dobra i jednak bardziej się tu opłaca jeździć niż w tamtym co jest 10 kółek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zostawcie to guwno , SHIFT2 wyszedł , jest juz w co pograć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zostawcie to guwno , SHIFT2 wyszedł , jest juz w co pograć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal wszyscy dalej grają zwłaszcza po zjaraniu się, wtedy masz fana jak byś grę pierwszy raz odpalił :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zostawcie to guwno , SHIFT2 wyszedł , jest juz w co pograć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal wszyscy dalej grają zwłaszcza po zjaraniu się, wtedy masz fana jak byś grę pierwszy raz odpalił :polew::decayed:

haahha widzę PABLO znasz się na rzeczy :naughty: nie ma to jak po lolu zawiesić się na GT5 :good: :good: najlepiej na podzielonym ekranie :decayed: chociaż ostatnio oglądaliśmy B-Speca jak jeździł i też było za***iście :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal wszyscy dalej grają zwłaszcza po zjaraniu się, wtedy masz fana jak byś grę pierwszy raz odpalił :polew::decayed:

no jesli tak to tak :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz jednak na tym owalnym torze nie ma 17 tys pkt tylko 14906 pkt i wyścig trwa 2:43-2:45 chyba że cały czas w kółko się na nim jeździ to olej się robi czarny wtedy czas jest 2:50, za to kasa jest dobra i jednak bardziej się tu opłaca jeździć niż w tamtym co jest 10 kółek :good:

przeca pisałem że 14 tys.pkt. i 70tys $$$ :decayed: i pisałem że bardziej sie opłaca :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 16:34_________________________________________________mam to w ARCHIWUM w gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...