Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo ty pewnie leciales bez zapisu ty kacie Gt5 :-)

Poczytaj te kilka stron od tego miejsca jest co powspominać robiłem foto story :grin:, kiedyś wnukom to pokaże i zobaczą jaki ich dziadek był świrem :grin:

Wtedy jeszcze nie było możliwości zapisywania gry więc hardcore :decayed: a insane chciał mi wtedy prąd odłączyć i doprowadzić o zawał :polew:

http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gran-turismo-5-a-139841/index62.html#post2099580

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Kto ma wykupione DLC do GT5 bo można by było pośmigać w końcu na torze SPA w Belgii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że choroba GT5 niektórym nie mija ... ja troche odpusciłem i sie relaksuje przy Dirt: Showdown...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flickr: gtacademyeurope's Photostream

Kristian nadal jest w finałowej 12 GT Academy które odbywa się w Anglii na Silverstone, skończyła się zabawa, już nie grają w GT5 tylko śmigają prawdziwymi furami Nissan 370Z i GT-R'em :kox::kox::kox:

Ścigałem się z nim na turnieju u mnie w Krk o którym kiedyś tutaj pisałem.

Zwycięzca podpisuje kontrakt na start w Dubaju... Oto do czego potrafi doprowadzić granie w GT5 :banan:

GT Academy | Facebook

558410_10151028354725197_688722814_n.jpg

546537_10151028343005197_966936227_n.jpg

558223_10151028356540197_136548103_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GT5 i szału na mnie nie robi, o wiele lepiej pasuje mi Forza 4. :wink:

Jak zagrałeś 5 minut w na arcade a nie kilka dni w świecie GT to nie dziwie się że szału nie robi :decayed:

Ja mam porównanie dwóch gier i jeśli chodzi o tryb kariery zdecydowanie GT5 wygrywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

552360_416691055065058_1148308614_n.png

"Już jutro premiera pierwszego odcinka serii Gran Turismo Academy 2012 w telewizji TVN Turbo. W programie będziecie mieli okazje zobaczyć polskich finalistów Gran Turismo Academy 2012: Krystiana Korzeniowskiego i Tomasza Bogusławskiego, którzy wraz z pozostałymi najlepszymi kierowcami Gran Turismo Academy z całej Europy walczyli o zwycięstwo na słynnym brytyjskim torze Silverstone.

Godzina 19.50 - zapamiętajcie i bądźcie z nami!"

:naughty:

Z Krystianem rywalizowałem na turnieju w Krakowie w Bonarce.

Wariat po całej PL jeździł by wygrać w końcu miejscowy turniej i dostał się do finalistów academy co później w finale w Wawie był w czołówce i załapał się do finalistów z całej europy którzy się zjechali na Silverstone :decayed:

Na UK już nie było tak łatwo i nie wygrał z najlepszymi z EU więc nie pojechał jako zawodnik GT-Academy na wyścig długodystansowy w Dubaju ale cała historia zdjęć na fejsie pokazuje jakimi furami miał okazje pojeździć, Nissan 370Z czy hardcorowy Nissan GT-R :kox: to wszystko pokazuje że grając w serie GT można spełnić swoje marzenia i jednocześnie zarabiać krocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GT5 i szału na mnie nie robi, o wiele lepiej pasuje mi Forza 4. :wink:

Jak zagrałeś 5 minut w na arcade a nie kilka dni w świecie GT to nie dziwie się że szału nie robi :decayed:

Ja mam porównanie dwóch gier i jeśli chodzi o tryb kariery zdecydowanie GT5 wygrywa :wink:

Kumpel też odpalil gt5 a wcześniej grał w Forze i stwierdził że męczy go granie w GT5:decayed: Tylko stwierdził że w Forzie jest 400 aut :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...