Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jak by to moskal pisał to co drugie słowo leciało by od kurw :polew: :polew: :polew:

no wiesz co ??? czym sobie zasłużyłem na taka opinie ???? wypraszam sobie takie traktowanie ??? :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak by to moskal pisał to co drugie słowo leciało by od kurw :polew: :polew: :polew:

no wiesz co ??? czym sobie zasłużyłem na taka opinie ???? wypraszam sobie takie traktowanie ??? :foch:

Przecież żartuję :decayed:

Ale na zlocie kurwowałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to moskal pisał to co drugie słowo leciało by od kurw :polew: :polew: :polew:

Przecież żartuję :decayed:

Ale na zlocie kurwowałeś :D

no wiesz co ??? czym sobie zasłużyłem na taka opinie ???? wypraszam sobie takie traktowanie ??? :foch:

to ja zartuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze kórwie na lewo i prawo , taka praca niestety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwować to ja będę jutro i w Niedzielę na tym turnieju jak mnie jakiś dzieciak wy***ie na czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwować to ja będę jutro i w Niedzielę na tym turnieju jak mnie jakiś dzieciak wy***ie na czas :decayed:

BTW nie pamiętam cie ze zlotu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nie byłeś w Bukowinie na 1 edycji albo w Wiślę?

Może za dużo wypiłem wtedy :decayed:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nie byłeś w Bukowinie na 1 edycji albo w Wiślę?

Może za dużo wypiłem wtedy :decayed:

EOT

nie, byłem ostatnio na letnim i zimowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zrobiłem wszystkie licencje ( nie wszystkie na Gold) i mam LVL 16....

Bugatti Veyron to nie jest Premium car.... lipa...!!!

samochody Premium sa fajne ale Standard to porażka...

gra jest OK ale wkurza mnie to ze można przy 200km/h odbić sie od bandy i jechać dalej i nawet wygrac wyścig....."the real driving simulator" ....hmmmmmm..

może ktoś z was wie czy Top Gear track trzeba odblokować zęby robić "practice".. bo tylko jest w "Specials" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 5h tam spędziłem i impreza fajna :kox:

Ludzi trochę było ale pod wieczór już mniejsza ilość ludu była i można było co chwile poprawiać swój czas.

Jestem z czasem w granicach 6-7 miejsca ale jutro nie odpuszczę do końca.

Wkurzyłem się bo strasznie ciężko na tej kierownicy się jeździ (ja głównie na padzie jeżdżę) i jak pierwszy raz na niej zagrałem to zrobiłem 2:30 :shocked::polew: a pod wieczór już robiłem 2:17s

Na tych samych ustawieniach robię na padzie 2:07 :)

W ogóle nie jest dobrze ustawiona ta kiera i spróbuję jutro coś z tym zrobić i może uda się dostać na podium to grę przynajmniej zgarnę bo na 1 miejsce raczej nie ma co mierzyć bo kolega Paweł L. który ma czas 2:11 (przyjechał aż z Wrocławia :decayed:) ma tą samą kierownice w domu i ciężko będzie go pobić hehe

Szkoda że nie ma do wyboru gry na padzie albo kierownicy bo jak nie trudno się domyślić większość osób nie ma takiego Logitecha Force GT i taka gra na tej kierownicy to tak jak byś się zaczynał uczyć jazdy od nowa autem :thumbdown:

A tutaj fotki z turnieju, może ja później swoje wrzucę.

Mieli dziś w promocyjnej cenie GT5 w Mega Avansie w Bonarce z okazji turnieju za 159zł hehe

http://www.facebook.com/GranTurismo5RoadShow?v=info#!/GranTurismo5RoadShow?v=photos

A tu moje fotki na szybko robione ale kiepskiej jakości.

Nowy C65 AMG, prawie 500KM :kox:

merol.jpg

merol2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo weź swojego pada i na tajniaka coś ugraj.

To mi przypomina jak kolega miał zegarek z funkcją pilota do TV :polew: co sie działo z telewizorami w Euro RTV AGD.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo weź swojego pada i na tajniaka coś ugraj.

To mi przypomina jak kolega miał zegarek z funkcją pilota do TV :polew: co sie działo z telewizorami w Euro RTV AGD.... :polew:

Trzeba tak zrobić właśnie i może ktoś nie zauważy tego wałku :polew:

A z tym zegarkiem to dobra sprawa :polew:

Ok śmigam zaraz na turniej i zobaczymy jak dzisiaj będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i który byłeś ?

6 z czasem 2:16.. Na więcej nie było już szans bo duże kolejki i zapisy byłe także nie było czasu się wkręcić więcej w tą kiere.

Wiem teraz że trzeba będzie kupić kierownice i trenować :naughty:

Do 1 miejsca brakło mi 5 s i spokojnie jest to odrobienia zwłaszcza że na padzie o 3s lepszy robię czas w domu od kolegi który wygrał.

Kraków się nie popisał bo 4 pierwsze miejsca należały do gości z innych miast :thumbdown:

Ale dobrze będę wspominać ten turniej bo zabawa była przednia :kox:

Z tego co zgarnąłem to koszulkę GT5, ramkę pod tablice rejestracyjną która jest dodawana w droższej wersji GT5, smycz GT5 oraz identyfikator licencji GT5 z wklejoną moją głową :polew:

img101p.jpg

Tu są fotki z Krakowa => http://www.facebook.com/#!/GranTurismo5RoadShow?v=photos

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 16:00_________________________________________________A ciekawostką były kopie GT5 jakie dawali za 3 pierwsze miejsca, nie w pudełku jak ori tylko w standardowym pudełku na płyty CD i co najlepsze płyta GT5 była biała z czerwonymi napisami mówiącymi że ta kopia nie jest przeznaczona do sprzedaży, prawdziwy unikat promo :naughty: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...