Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gościu walił konia zamiast robić gre a wy mu wierzycie :polew:

Kto by tyle lat gre robił... Pewnie impra odchodziła i laski co chwile nowe za tą kase były :kox:

@Pablo, nie wiem jak z tym patchem 1.05 ale mój kolega dalej ma problem z kierownicą G27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz nie wiem jak z tą kierą G27 bo już jej nie mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans na platyne w tej grze, powód Wyzwanie Seb. Vetela niewykonalne :shocked::wallbash: :wallbash:

no jak tobie nie poszło to ja nie widze innego kozaka :thumbdown: moze Reniu ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans na platyne w tej grze, powód Wyzwanie Seb. Vetela niewykonalne :shocked::wallbash: :wallbash:

no jak tobie nie poszło to ja nie widze innego kozaka :thumbdown: moze Reniu ?? :mysli:

dzięki w tym wyzwaniu jeździ się futurystycznym bolidem red bulla (lekkie, zwrotne, mocne, szybkie) ciężko to opanować jutro znowu będe próbował choćby przejechać 2 okrazenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans na platyne w tej grze, powód Wyzwanie Seb. Vetela niewykonalne :shocked::wallbash: :wallbash:

no jak tobie nie poszło to ja nie widze innego kozaka :thumbdown: moze Reniu ?? :mysli:

Do takich cudów trzeba urodzić się z padem w ręku ;) Ja gram tylko amatorsko :decayed:

Poćwicz trochę a w końcu się uda. Na początku nie potrafiłem w Carbonie przejechac kilku zakrętów a po kilku setkach prób jakoś to wychodziło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT5 - real driving simulator - co to ma wspolnego z tym wyzwaniem Vettela?

Widze, ze tym bolidem koles wchodzi po 300kmh w zakret 180 stopni - no Prosze Was... nie wiem, czy smiac sie, czy plakac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT5 - real driving simulator - co to ma wspolnego z tym wyzwaniem Vettela?

Widze, ze tym bolidem koles wchodzi po 300kmh w zakret 180 stopni - no Prosze Was... nie wiem, czy smiac sie, czy plakac :decayed:

Ale po co ty porównujesz taki bolid jak wiadomo że to jest bonus którym można zasuwać ile się chce i w tym wypadku fizyka nas nie interesuje, tak o do wyszalenia się (miłośnicy burnout'a będę wniebowzięci :decayed:)

Porównaj np jazdę taką Betą M3 a RS4 tutaj widać dobrze różnice i symulator jazdy bo na pewno takim jest a zwłaszcza jak włączymy/wyłączymy wszystkie ułatwienia (ABS, ESP czy realne zachowanie auta na deszczu itd)

Kupiłem sobie S4 B5 i bawię się w modzenie, zrobiony chip i dolot, jak na razie 308 KM i wystarcza na konkurencję a później się wymodzi ponad 500KM :lol1:

Wziąłem się za przechodzenie kariery bo do tej pory grałem w szybką grę i klasa dla początkujących skończona a wkurzył mnie wyścig samochodów klasycznych (Europa) z lat 60 i 70 bo za cholerę nigdzie nie mogłem kupić/znaleźć auto spełniającego te wymogi dopiero po jakimś czasie w komisie kupiłem Alfę z 63r :decayed:

Aha i level doświadczenia 13 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo modzicie te S4 :gwizdanie: W FM3 miałem zeswapowany silnik z R8 plus kupa gratów do tego :evil: wyjeżdzał mocno przodem ale w przyspieszeniu był kox na maksa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT5 - real driving simulator - co to ma wspolnego z tym wyzwaniem Vettela?

Widze, ze tym bolidem koles wchodzi po 300kmh w zakret 180 stopni - no Prosze Was... nie wiem, czy smiac sie, czy plakac :decayed:

Ale po co ty porównujesz taki bolid jak wiadomo że to jest bonus którym można zasuwać ile się chce i w tym wypadku fizyka nas nie interesuje, tak o do wyszalenia się (miłośnicy burnout'a będę wniebowzięci :decayed:)

Porównaj np jazdę taką Betą M3 a RS4 tutaj widać dobrze różnice i symulator jazdy bo na pewno takim jest a zwłaszcza jak włączymy/wyłączymy wszystkie ułatwienia (ABS, ESP czy realne zachowanie auta na deszczu itd)

ja wiem, ze Ty zawsze wszystko sobie chcesz przetlumaczyc tak zeby bylo z korzyscia dla GT5 :wink4: - ale albo gra jest symulatorem, albo ma elementy zrecznosciowki.

samo wyzwanie tego typu jest swietna sprawa w grze - fajne urozmaicenie... ale zeby to mialo rece i nogi, to mogli postawic poprostu bolid F1, albo mocno skoksowany samochod bez systemow i trudny odcinek do pokonania na czas.

mnie jazda statkiem kosmicznym i pokonywanie ostrych lukow przy 400km/h nie jara, bo to zwyczajnie zaklamanie fizyki... nie tego szukam w grach typu GT5/FM3 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo modzicie te S4 :gwizdanie: W FM3 miałem zeswapowany silnik z R8 plus kupa gratów do tego :evil: wyjeżdzał mocno przodem ale w przyspieszeniu był kox na maksa :kox:

:mysli:

I znowu porównanie do FM3 :evil:

swapy tam można było robić bo nie pamiętam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna.

Ja do S4 B5 wsadzilem silnik z RS4 B5 i podkoksowalem go... na prostej opitalalem wszystko, w zakretach niestety masakra :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT5 - real driving simulator - co to ma wspolnego z tym wyzwaniem Vettela?

Widze, ze tym bolidem koles wchodzi po 300kmh w zakret 180 stopni - no Prosze Was... nie wiem, czy smiac sie, czy plakac :decayed:

Ale po co ty porównujesz taki bolid jak wiadomo że to jest bonus którym można zasuwać ile się chce i w tym wypadku fizyka nas nie interesuje, tak o do wyszalenia się (miłośnicy burnout'a będę wniebowzięci :decayed:)

Porównaj np jazdę taką Betą M3 a RS4 tutaj widać dobrze różnice i symulator jazdy bo na pewno takim jest a zwłaszcza jak włączymy/wyłączymy wszystkie ułatwienia (ABS, ESP czy realne zachowanie auta na deszczu itd)

ja wiem, ze Ty zawsze wszystko sobie chcesz przetlumaczyc tak zeby bylo z korzyscia dla GT5 :wink4: - ale albo gra jest symulatorem, albo ma elementy zrecznosciowki.

samo wyzwanie tego typu jest swietna sprawa w grze - fajne urozmaicenie... ale zeby to mialo rece i nogi, to mogli postawic poprostu bolid F1, albo mocno skoksowany samochod bez systemow i trudny odcinek do pokonania na czas.

mnie jazda statkiem kosmicznym i pokonywanie ostrych lukow przy 400km/h nie jara, bo to zwyczajnie zaklamanie fizyki... nie tego szukam w grach typu GT5/FM3 :gwizdanie:

Przy jeździe bolidem F1 to już normalnie wygląda ale fakt faktem pokonywanie łuków przy takiej prędkości to :decayed:

A co do koks samochodu czy formuły F1 to są do wyboru i tras jest kilkadziesiąt (zawsze można zrobić własną trasę w edytorze) i wtedy śmiało pośmigać.

Mnie tylko ciekawi co nowy patch poprawi tym razem jak wyjdzie hehe[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:28_________________________________________________

Mozna.

Ja do S4 B5 wsadzilem silnik z RS4 B5 i podkoksowalem go... na prostej opitalalem wszystko, w zakretach niestety masakra :confused4:

To szkoda że w GT5 tego nie można robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S4B5 podkreconą do prawie 900KM , silnik z R8+graty :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj np jazdę taką Betą M3 a RS4 tutaj widać dobrze różnice i symulator jazdy bo na pewno takim jest a zwłaszcza jak włączymy/wyłączymy wszystkie ułatwienia (ABS, ESP czy realne zachowanie auta na deszczu itd)

Do tego fragmentu w sumie nawiązywałem, do fizyki i "symulacji"... w FM3 po zmianie silnika na tak ciężki kompletnie zmienia się charakterystyka auta, na prostej zapierdziela niemiłosiernie, w zakręty bardzo niechętnie wchodzi :decayed:

Można robić swapy silnika, przeniesienia napędów, konfiguracji i typu doładowania, układów chłodzenia i takich tam :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:35_________________________________________________

Ja mam S4B5 podkreconą do prawie 900KM , silnik z R8+graty :kox: :kox: :kox: :kox:

To samo :thumbup: oczywiście na takich kołach:

http://www.impressiveimportperformance.com/catalog/images/Wheels_Logo_Pics/Volk_TE37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S4B5 podkreconą do prawie 900KM , silnik z R8+graty :kox: :kox: :kox: :kox:

Ok to dajesz do swojej S4 i modzimy na 900KM, tylko trzeba silnik załatwić a wszystko zapewne Nosb poskłada :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na takich kapciach , później wrzuce fote :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:44_________________________________________________

Ja mam S4B5 podkreconą do prawie 900KM , silnik z R8+graty :kox: :kox: :kox: :kox:

Ok to dajesz do swojej S4 i modzimy na 900KM, tylko trzeba silnik załatwić a wszystko zapewne Nosb poskłada :naughty::decayed:

nosb by poskładał ale gorzej ze zdobyciem hajsu na to :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...