Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moskal a ty kiedy kupujesz GT5 :?: :naughty:

Jak mi sie znudzi Forza3 czyli nieprędko :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A tak na poważnie to poczekam az troche spadnie z ceny albo pozycze od kogoś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a nie wiesz o tym :naughty:

A w szafie ma pegasusa, atari, comodere 64, 116, amige 1200, Sege 32 Bit, Sege saturn oraz nintendo snes oraz Nintendo 64 nie mówię już o psx i psx one, chwalił mi się też że ma rarytasa Jaguara pierwsza konsola 64 Bitowa :naughty::kox:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal to Ty masz PS3 i Xklocka ?

Tak

A w szafie ma pegasusa, atari, comodere 64, 116, amige 1200, Sege 32 Bit, Sege saturn oraz nintendo snes oraz Nintendo 64 nie mówię już o psx i psx one, chwalił mi się też że ma rarytasa Jaguara pierwsza konsola 64 Bitowa :naughty::kox:

no nie przesadzaj , mam jeszcze PS2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu nie mam Cie na liście znajomych jakie masz PSN id ??

Bo ja na pleju wogóle nie gram. ostatnią grą w jaka grałem to RE5 świeżo po premierze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolega nawet w to nie grał ??

Te wszystkie negatywne komentarze o GT5 to były na podstawie screenów ? Czy może grałeś na wystawce w sklepie.

Ja tam GT5 nie mam, ale widze co sie dzieje po znajomych na PSN co mają GT5, grają niekiedy po 12godzin i prawie co dziennie. Więc ta gra nie może być jak to mówisz- crapiszczem. Kolega co jest tzw. trophy hunterem, łapczywym na wszelkie pucharki gra w gre co ma tak cieżkie brązy - GT5. I nie mówicie mi że nie ma nic lepszego na ps3 dlatego gra, bo ma kilka tytułów jeszcze nieodpakowanych na półce w któte pewnie zdobyłby platyny a mimo to ich nie otwiera bo gra w GT5.

Może dlatego go tak wciągneło że ma kiere G27, no i fotel kubełkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julo23, Ty znowu masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu :polew:

Ja tez nie gralem w GT5, komentuje to co czytam w dobrych recenzjach.

moskal tak samo.

I znowu wyjezdzasz z tym smiesznym argumentem, ze osoba X powiedziala to i tamto... a co mnie/nas to obchodzi ? :decayed:

Znam wielu ludzi, ktorzy spedzaja dnie i noce nad grami, ktore nie sa tego warte w/g mnie - ale im odpowiadaja.

Ja podobnie spedzam mase godzin przy jednej grze [za co nie mam nawet achievementow, tylko czysty fun].

Tak samo z GT5 - to gra dla freakow, podobnie jak FM3.

Te wszystkie negatywne komentarze o GT5 to były na podstawie screenów ?

tak, wszystkie informacje, o ktorych tytaj dyskutujemy z moskalem, czy Reniem, to na podstawie screenow :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może skonczym tą gadke hu.. z butem i wkoncu jeden z drugim niech zagra w gre ?

(mam na mysli Ciebie, moskala i również mnie) :polew:

A screeny to była ironia. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy grają w GT5, możecie zmienić opony w kupionym aucie, bo np. kupiłem nowe lamborghini murcielago lp670-4 superveloce i np jak kupiłem opony wyścigowe miękkie które najlepiej trzymają po czym założyłem zakupione twarde to później nie mogę z powrotem założyć tych miękkich i żadnych innych :shocked::decayed:

Tak więc WTF :blink:

W ustawieniach przy innych podzespołach wszystko można zmieniać różne części bo są przy nich okienka i można zaznaczyć natomiast przy oponach nie ma takiej opcji..

Nie pamiętam jak było przed zainstalowaniem ostatniego aktualnego patcha a mam 1.05.

Dajcie znać jak u was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy grają w GT5, możecie zmienić opony w kupionym aucie, bo np. kupiłem nowe lamborghini murcielago lp670-4 superveloce i np jak kupiłem opony wyścigowe miękkie które najlepiej trzymają po czym założyłem zakupione twarde to później nie mogę z powrotem założyć tych miękkich i żadnych innych :shocked::decayed:

Tak więc WTF :blink:

W ustawieniach przy innych podzespołach wszystko można zmieniać różne części bo są przy nich okienka i można zaznaczyć natomiast przy oponach nie ma takiej opcji..

Nie pamiętam jak było przed zainstalowaniem ostatniego aktualnego patcha a mam 1.05.

Dajcie znać jak u was :)

spokojnie opony możesz zmienić przed samym wyścigiem (zamiast dać start, to dajesz w prawo i masz te opcje w których ustawiasz kontrole trakcji, ABS, linia pomocnicza itd.) w tym miejscu możesz zmienić opony oczywiście jeśli w danym wyścigu nie ma ograniczeń :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy grają w GT5, możecie zmienić opony w kupionym aucie, bo np. kupiłem nowe lamborghini murcielago lp670-4 superveloce i np jak kupiłem opony wyścigowe miękkie które najlepiej trzymają po czym założyłem zakupione twarde to później nie mogę z powrotem założyć tych miękkich i żadnych innych :shocked::decayed:

Tak więc WTF :blink:

W ustawieniach przy innych podzespołach wszystko można zmieniać różne części bo są przy nich okienka i można zaznaczyć natomiast przy oponach nie ma takiej opcji..

Nie pamiętam jak było przed zainstalowaniem ostatniego aktualnego patcha a mam 1.05.

Dajcie znać jak u was :)

spokojnie opony możesz zmienić przed samym wyścigiem (zamiast dać start, to dajesz w prawo i masz te opcje w których ustawiasz kontrole trakcji, ABS, linia pomocnicza itd.) w tym miejscu możesz zmienić opony oczywiście jeśli w danym wyścigu nie ma ograniczeń :good:

Znalazłem to od razu jak napisałem posta wyżej także git i dzięki za pomoc ale szkoda że nie można tego zmienić w ogólnych ustawieniach np w garażu tam gdzie masz wszystkie podzespoły, tylko trzeba dodatkowo wchodzić tam gdzie są ustawienia abs, linii pomocniczej itd przed wyścigiem..

Na razie skończyłem 3 klasy, początkową, amatorską i zawodową i jest level 17 :>

Licencje na razie 2 pierwsze na złoto i za resztę się nie zabieram jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie to jeszcze wyślij mi zaproszenie na PSN moicz

Ok jak nie zapomnę to wyślę bo na razie nie gram w sieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...