Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałem się pochwalić prezentem od Mikołaja :)

IMG_7746.JPG

IMG_7753.JPG

IMG_7765.JPG

IMG_7754.JPG

Fotel nieźle trzyma na zakrętach :decayed:

Moicz, dzięki za zaproszenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:slina: :slina: kurde , mój Mikołaj jakis taki nie jaki :D hehe Ale TV Daje Radę ..LG?? ja mam 50'' ale Fotel Miazga masz :D hehe ja czekam Na Sparco z Ebay.com...leci z USA :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzutnik Full HD Epsona, ekran 115"

Ale to juz kompletowalem od dawna na etapie kina domowego.

Mikolaj przyniosl GT5, kiere GT i fotel ze stelarzem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik :shocked:

Jak będę w Wawie to wpadnę na partyjkę GT5 :naughty:

Czyli widzę że jest nas coraz więcej i nie długo będzie można zrobić ściganie on line :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik :shocked:

Jak będę w Wawie to wpadnę na partyjkę GT5 :naughty:

Czyli widzę że jest nas coraz więcej i nie długo będzie można zrobić ściganie on line :naughty:

No właśnie online coś mi kuleje. Cały czas mam informację, że nie można połączyć się do serwera. I nie wiem czy to natłok graczy GT5 czy moje łącze jest takie badziewne (1Mb Netia Wimax i bez szans na upgrade :thumbdown:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik :shocked:

Jak będę w Wawie to wpadnę na partyjkę GT5 :naughty:

Czyli widzę że jest nas coraz więcej i nie długo będzie można zrobić ściganie on line :naughty:

No właśnie online coś mi kuleje. Cały czas mam informację, że nie można połączyć się do serwera. I nie wiem czy to natłok graczy GT5 czy moje łącze jest takie badziewne (1Mb Netia Wimax i bez szans na upgrade :thumbdown:).

No to masz za małe łącze, a patch'e to byś 2 dni chyba ściągał z taką prędkością :decayed:

Ja mam 25MB i wszystko zapitala tak jak trzeba, patch 600MB w 4-5 minut ściągnął a w sieci jak sprawdzałem serwer z Hiszpanii to dało się grać i nie było jakiś lagów :)

Ściągnij te patche i graj na razie karierę żeby się wgrać :naughty:

A jak nas będzie więcej to będziemy zasuwać w on line.

A nie myślałeś o tej kierze http://polygamia.pl/Polygamia/51,107184,8881125.html?i=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik Adoptuj Mnie :polew: :polew:

Już jest kolejka także odpuść sobie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... @Malik, wyznaczasz standardy :good:

W nowym domu musze sobie wygospodarować jedno pomieszczenie i będe dążył do tego co masz :cool1:

Sam robiłeś stelaż czy kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... @Malik, wyznaczasz standardy :good:

W nowym domu musze sobie wygospodarować jedno pomieszczenie i będe dążył do tego co masz :cool1:

Sam robiłeś stelaż czy kupiłeś ?

Tak jak pisałem. Mikołaj przyniósł w worku zestaw: GT5, kiera GT i fotel ze stelażem :)

Malik Adoptuj Mnie :polew: :polew:

Mam już 1.5 roczną córeczkę. Na razie wystarczy :gwizdanie:

no właśnie z tym netem malik to chyba za słabe, aczkolwiek kumpel ma 2MB i jest ok

a już myślałem że Cie obdaruje jakimś prezentem :naughty: a tu lipa na liście PSN Cie mam,a w GT Cie nie ma :disgust:

Kicha. Mam dom w środku pola i żadna firma telekomunikacyna nie chciała podciągnąć kabla. Netia namówiła mnie rok temu na Wimaxa 1Mb obiecując, że po 6 miesiącach podwyższą mi xfer do 2Mb. Na obietnicach się skończyło. GSM-owe "internety stacjonarne" od Ery czy z Orange szybciej nie polecą mimo szumnie ogłaszanych 7Mb. Wszystko ściema. Patche nie ściągają się tak źle. Update 600MB do GT5 ciągnęło jakąś godzinkę więc da się przeżyć. Niestety to 1Mb widcznie jest za wolne na grę online.

Całe szczęście ostatnio pojawiły się w okolicy firmy dające dostęp przez Wifi. Robili testy u mnie i nawet 4Mb mogą zapiąć. Chyba się skuszę żeby z Wami przyciąć na sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłeś stelaż czy kupiłeś ?

Taaa , sam robił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mikołajem to myślałem że żart.

A stelaż można równie dobrze zrobić. Można wiedzieć gdzie zaopatruje sie Twój mikołaj ? :D

Mam kolege co kupił G27, fotel i stelaż, ale nie jest z niego zadowolony i chce go troche przerobić. Dlatego pytam.

Pokój robi wrażenie, widać że lubisz pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak, bo przesuwa fotel i ma z tyłu kanape. 115'' to takie prawie kino.

Można 5zł od wstępu brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś testowalem GT5 w sieci :naughty: nawet fajnie jesli wyscig tych samych samochodów

Fajnie fajnie nawet jak ktoś wybierze Fiata 500 tego starego z 20KM na pokładzie :D

Ostatnio tak sobie spróbowałem i jeździliśmy taki potworami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej obiektywne porównania GT5 z FM3

Starcie tytanów

http://www.ps3site.pl/ring-ps3site-gran-turismo-5-kontra-forza-motorsport-3-starcie-tytanow/61073/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...