Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to ze ja mam chyba poziom 25 w A-SPEC a czarnuch mi odblokował vettela bo ma 30 poziom i moge nim jezdzic normalnie w specjalnych a-specem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kierunki zmieniam na krzyżaku

grasz na krzyżaku ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki zmieniam na krzyżaku

grasz na krzyżaku ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy:

OMG! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pablo tak gra, gadaliśmy o tym ze 2 strony wcześniej. Masakra co nie ? :naughty:

Mamy szczęście że na brąz opuścili poprzeczkę o 10 sek.

@infinity Ty już masz Vettela ? Przeciez niedawno grać zacząłeś... Ostro ciśniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pablo tak gra,

nieczesto sie zdarza taki przypadek :gwizdanie: tzn. widziałem jak ktoś tak gra , ale bez wyników , a tu jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO ma fest skilla jak na gościa który gra na krzyżaku :naughty:

to ciekawe co by na analogu wyrabiał ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julek B-spec mam juz 32 LVL :D ahah a A-spec 26 :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:53_________________________________________________zresztą twoich kierowcow łoiłem na zdalnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki zmieniam na krzyżaku

grasz na krzyżaku ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Napiszę to co 5 stron wcześniej: "Słuchaj, gram na krzyżaku bo na yoju nie chciałem się nawet przyzwyczajać a gaz i hamulec operuję przyciskami odpowiednio krzyżyk i kwadrat, gram tak już od 1997r kiedy uczyłem się 1 części GT" :)

Odpaliłem najdłuższy wyścig jak do tej pory w A-specu 9h Tsakube, ciekawe ile mi zajmie czasu jej przechodzenie bo będę grał z przerwami (cholernie brakuje trybu B-spec jak w GT4, w każdej chwili mogłeś sobie włączyć żeby jechał komputer i 3 krotnie tempo przyspieszyć a tutaj tylko samemu trzeba jechać :wallbash:)

Po 1:30h gry przejechałem 100 kółek to nie trudno policzyć ile ich będzie przez 9h a jadę Audi R8 LMS którą wygrałem nie dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jestescie hardkorami... moje osiagniecie to 1h wyscig w TDU:1, w FM3/Shift/GRID na szczescie sa same krotkie...

Nie dalbym rady siedziec wiecej jak 1h nad jakims wyscigiem, marnotrawienie czasu :) w dodatku NUUUUDA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram na krzyżaku bo na yoju nie chciałem się nawet przyzwyczajać a gaz i hamulec operuję przyciskami odpowiednio krzyżyk i kwadrat, gram tak już od 1997r kiedy uczyłem się 1 części GT"

no ja tez kiedys grałem na krzyzaku ale jak wyszedł analog to sie przestawiłem , na początku było ciężko ale teraz sobie nie wyobrażam zeby na czymś innym ciupać :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jestescie hardkorami... moje osiagniecie to 1h wyscig w TDU:1, w FM3/Shift/GRID na szczescie sa same krotkie...

Nie dalbym rady siedziec wiecej jak 1h nad jakims wyscigiem, marnotrawienie czasu :) w dodatku NUUUUDA!

Flyer ja mam sposób na długie wyścigi, przychodzi jeden czy dwóch kumpli i się zmieniamy co godzinę bo ja też sobie nie wyobrażam siedzieć samemu 9h i przechodzić wyścig.

Nudny to jest ten wyścig bo jedno kółko zajmuje 51s ale nie gra bo sobie wyobraź taki Nurburgring 25km gdzie zmieniają się warunki pogodowe, deszcz napierdziela, musisz czekać później aż wyschnie tor to kminisz by jechać tym samym torem co wszyscy w ten sposób jest fragment suchego toru, chcesz zjechać zmienić opony na pośrednie a tu nagle zmienia się pogoda i nie wiesz czy ryzykować, już nie mówię o planowanej strategii kiedy zjechać na tankowanie paliwa i ile litrów mechanik ma zatankować, już nie mówię o nocnej jeździe gdzie trzeba być skupionym bo nic nie widać.

Tak więc nie zgodzę się że to "NUUUUDA"

A godzinny wyścig to tutaj chłopaki nawet nie wiedzą kiedy mija jak się wkręcą w Świecie GT taka już ta gra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co innego - wtedy jest frajda...

myslalem, ze poprostu napierdalacie kolko za kolkiem, pit stop odbywa sie automatycznie.

tak czy siak - godzinak-dwie spoko, ale 9 to juz przegiecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram na krzyżaku bo na yoju nie chciałem się nawet przyzwyczajać a gaz i hamulec operuję przyciskami odpowiednio krzyżyk i kwadrat, gram tak już od 1997r kiedy uczyłem się 1 części GT"

no ja tez kiedys grałem na krzyzaku ale jak wyszedł analog to sie przestawiłem , na początku było ciężko ale teraz sobie nie wyobrażam zeby na czymś innym ciupać :kox: :kox: :kox: :kox:

Analogowe są X i kwadrat i z wyczuciem kciuka spokojnie potrafię operować pół gaz na zakręcie by nie odjechał tył :wink4:

Wiadomo że L2 i R2 są też analogowe i tak niektórzy grają ale do mnie to jakoś nie przemówiło, chyba jestem tradycjonalistą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem tradycjonalistą :decayed:

bzykasz tylko po misjonarsku ??? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co innego - wtedy jest frajda...

myslalem, ze poprostu napierdalacie kolko za kolkiem, pit stop odbywa sie automatycznie.

tak czy siak - godzinak-dwie spoko, ale 9 to juz przegiecie :decayed:

Ten poje^^ny wyścig taki niestety jest, nie rozumiem po uja zrobili 9h wyścig na takim krótkim torze :bicz:

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 15:53_________________________________________________

chyba jestem tradycjonalistą :decayed:

bzykasz tylko po misjonarsku ??? :bag:

Nie :polew: :polew: :polew:

Tylko jeśli chodzi o granie na padzie :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poje^^ny wyścig taki niestety jest, nie rozumiem po uja zrobili 9h wyścig na takim krótkim torze :bicz:

japońce tak mają :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poje^^ny wyścig taki niestety jest, nie rozumiem po uja zrobili 9h wyścig na takim krótkim torze :bicz:

japońce tak mają :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox:

Tyle tylko że ten wyścig zrobił się ciekawy bo gra kumpel ale słabo mu to idzie to będę musiał nadrabiać straty :polew:

Chociaż już obczaił ten tor bo nic tu trudnego nie ma i robi okrążenia po 53-54s do moich 51s także nie jest źle :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 16:09_________________________________________________Panowie wyobraźcie sobie taką sytuację, gracie z kolegami taki 24h, który z przerwami (pauza w grze) zajmuje jakieś 2-3dni i jak macie już 23h gry przejechane to nagle jeden kolega dał na padzie "start" zatrzymał grę by przekazać pada drugiej osobie to ta druga osoba przez przypadek dała krzyżakiem w prawo i kliknęła krzyżakiem na grę "od nowa" :evil: (Przypomnę nie ma komendy pytającej się czy na pewno chcesz od nowa)

Ja powiem tak, przez okno pokazał bym mu jak się lata z 6 pietra :polew:

Wiadomo że najbezpieczniej zmieniać się wtedy gdy auto zjeżdża do pit stopu na dobre pół minuty jak nie więcej i wtedy się zmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyobraźcie sobie taką sytuację, gracie z kolegami taki 24h, który z przerwami (pauza w grze) zajmuje jakieś 2-3dni i jak macie już 23h gry przejechane to nagle jeden kolega dał na padzie "start" zatrzymał grę by przekazać pada drugiej osobie to ta druga osoba przez przypadek dała krzyżakiem w prawo i kliknęła krzyżakiem na grę "od nowa" :evil: (Przypomnę nie ma komendy pytającej się czy na pewno chcesz od nowa)

Ja powiem tak, przez okno pokazał bym mu jak się lata z 6 pietra :polew:

Wiadomo że najbezpieczniej zmieniać się wtedy gdy auto zjeżdża do pit stopu na dobre pół minuty jak nie więcej i wtedy się zmieniać :)

To jest chore :przebiegly::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie po przeszło 5h mamy 334 kółka i 33 przewagi nad drugim ze stawki a końca nie widać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...