Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberczak :hi:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:25_________________________________________________czesc Anka, widze ze zmieniacie autko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:25_________________________________________________czesc Anka, widze ze zmieniacie autko :cool1:

hej

nie, kupujemy drugie, w końcu ja też czymś musze jeździć :rolleyes:

mam nadzieję że je kupimy :decayed:

a co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co namierzyliscie ciekawego??

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:29_________________________________________________u mnie stara bieda, tez chcial by cos znalezc ale nawet nie mam czasu poweszyc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co namierzyliscie ciekawego??

zobaczycie jak na spota nią zawitamy, generalnie nie ma się czym chwalić, bo to nie jakiś specjalny samochód ale ja i tak jak go kupimy będę mega szczęśliwa :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz , zobaczysz ,ale dopiero w lipcu bo wtedy wyladuje dopiero w pl :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:35_________________________________________________tez bym wolal miec prace na miejscu tylko za to samo sianko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz , zobaczysz ,ale dopiero w lipcu bo wtedy wyladuje dopiero w pl :wink4:

myślę że jak nie na spocie to tutaj, pochwalę się moim nowym nabytkiem, jeszcze nie kupiłam a już myślę co tu w nim zmienić, oczywiście nie od razu, ale małymi kroczkami...[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:37_________________________________________________

tez bym wolal miec prace na miejscu tylko za to samo sianko :naughty

niestety, ja do pracy za granicę się zupełnie nie nadaje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, ja tez mialem kupic wczesniej avanta juz bylem dogadany z gosciem. kupilem brakujace gadzety generalnie z wnetrza a ten pajac mnie wyrolowal zz autem . myslalem ze go zamorduje :cool1:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:41_________________________________________________niestety nie moglem mu nic zrobic bo to przyszywany szwagier, znaczy moglem ale szwagier to ch.... nie rodzina wiec postanowilem nie tykac g.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________ide po kawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry :hi: :hi:,

Witam damę. Dawno nie zaglądałas na forum.

blind1,

ja mógłbym długo dyskutować o niedogodnościach pracy za granica. U mnie to było to ostatnie 10 latek. W końcu pękłem. Jestem teraz na etapie "pomiędzy". Ale też nie jest łatwo. Niby fach w reku i doświadczenie, a na wysyłane CV nie bardzo odpowiadają. Tak więc mamy okres zaciśnięcia pasa. Z modami też przystopowałem.

A w jakiej branży Ty działasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry :hi: :hi:,

Witam damę. Dawno nie zaglądałas na forum.

blind1,

ja mógłbym długo dyskutować o niedogodnościach pracy za granica. U mnie to było to ostatnie 10 latek. W końcu pękłem. Jestem teraz na etapie "pomiędzy". Ale też nie jest łatwo. Niby fach w reku i doświadczenie, a na wysyłane CV nie bardzo odpowiadają. Tak więc mamy okres zaciśnięcia pasa. Z modami też przystopowałem.

A w jakiej branży Ty działasz?

stawiam pawilony z elementow drewnianych, ja dzialam tu juz chyba 13 lat :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:04_________________________________________________

cześć Bartek :hi::)

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::przebiegly:

:hi:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:07_________________________________________________od niepametnych czasow tlok z rana az milo :naughty:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:07_________________________________________________

cześć Bartek :hi::)

ladnie to tak sie witac tylko z jednym kolega? :cool1: a reszta to co? :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:09_________________________________________________spadam do pracy[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:12_________________________________________________milego dzionka zycze wszystkim[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:13_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :hi: :hi:

widzę że tłoczno z rana :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...