Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Karol bierz Brembo albo zwykłe ATE... Na power disc narzekają ;)

Którą trasę ostatecznie obieramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 07:48_________________________________________________

blind do kiepsko bo furka była fajna

BTW :hi:

:kwasny: wiem Bartasie, biorac od Macka to autko mial bym pewnosc ze wszystko z nim :good:. ale tak to quwa bywa......[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 07:50_________________________________________________spadam do pracy, milego dnia. narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też ukradli auto z parkingu ale nie strzeżonego ale zamkniętego, oczywiście nikt nie widział i nie słyszał, auto stało pod za***istym halogenem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ukradli w Poznaniu spod bloku gdzie mieszkałem na studiach, miałem alarm i niedźwiedź-locka, mieszkałem na parterze a auto stało pod oknem, 2 godziny po zaparkowaniu wyszedłem po płyty do zmieniarki... tylko ślady opon na piasku były

następnym parkowałem tylko na strzeżonym, ale teraz widzę, że to tylko pozornie bezpieczne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, gadałem wczoraj z parkingowym, moim zdaniem jak by wjechała ekipa po auto to z budki by nawet nie wyszedł - tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą trasę ostatecznie obieramy?

dobry

ja jechał bym a2 w uniejowie uciec na łask, z łasku na piotrków, dalej na częstochowe i tak jak ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Brembo, używałem Brembo w kilku autach i bez zarzutu, jest kilka modeli, zwykłe, sportowe i bardziej sportowe, nawet w moim Fordzie mam sportowe nacinane tarcze :kox:

Pepin/Adas jak chcesz to w Norauto mają dobre ceny na Brembo, można jeszcze sprawdzić w Intercarsie, jak by co to w Poznaniu w IC mam ok 20% rabatu po za klubem

Z tego co już ustaliłem to podobno Brembo i Zimmerman to to samo - jutro będę w InterTeam - to coś ustalę ...

klocki będą Ferodo Premier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 23:13_________________________________________________kiepawo z tymi kradzieżami ... znowu rypią fury :kwasny::thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo Premier to chyba zwykłe klocki takie jak OEM, jak kupisz nacinane tarcze to dosyć szybko się skończą, chociaż, kto to wie, jak miałem B7 to pierwsze kolcki wymieniłem po 60 tkm a tarcze po 90 (przednie) to chyba całkiem dobry wynik jak na seryjne hamulce, w Alfie 155 pierwsze klocki wymieniłem po 12 tkm :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 07:31_________________________________________________co tam spiochy??[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 07:51_________________________________________________spadam do pracy, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 23:13_________________________________________________kiepawo z tymi kradzieżami ... znowu rypią fury :kwasny::thumbdown:

to było ponad 4 miesięce temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Ktos sie wybiera na targi motocyklowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wie ktoś gdzie kupić fajne i niedrogie rolki? potrzebuję na prezent dla córki[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 15:10_________________________________________________Moto show jest też z autkami i w niedziele na targach, może się przejdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wie ktoś gdzie kupić fajne i niedrogie rolki? potrzebuję na prezent dla córki[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 15:10_________________________________________________Moto show jest też z autkami i w niedziele na targach, może się przejdę

:hi:

pewnie bedzie taka bieda jak rok temu - przedstawienie oferty polskich salonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...