Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Adas za stronkę :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

cześć Pietrek :hi:

a Ty nie w pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po , dzieki bogu. leje tu jak z weza :thumbdown:. mokry jak szmata podlogowa przyjechalem

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:59_________________________________________________Adamie powiedz mi czym ty sie zajmujesz, chodzi mi o prace?

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:04_________________________________________________ide na inhalacje zaraz bede :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to różnie ... głównie kosmetyki i higieniczne artykuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to różnie ... głównie kosmetyki i higieniczne artykuły :)

a jakich firm mozesz napisac?[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:08_________________________________________________a jak by ktos potrzebowal jakies markowe perfumy to mam wtyczke wychodzi troszke taniej, ja biore testery dla siebie sa jeszcze tansze, ale wiadomo na prezent nie wypada dac testera. jak ktos cos potrzebuje na PW wiadomosc i bede dzialac. porownamy ceny z pl duglasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

higieniczne rzeczy od producenta a kosmetyczne to wella londa ducastel i takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin Ja ostatnio sprzedałem Mój poprzedni rowerek Wheeler Pro 2900 za 550 zl :gwizdanie: rama 19

Madas, ja bym szukał używanego . .może na jakiś forach rowerowych

...

kupić rower za 500-700 a za 1500 - to jest 10 dniowy obóz sportowy dla dziecka :)

ps.

19" rama dla Weroniki może być za duża trochę .. ale popatrz na rozmiary i zakres wzrostu

dzięki wielkie za podpowiedzi ... tak właśnie zrobie .... będę szukał używki .... Weronika ma ok 171-172 cm wzrostu ... 19" będzie za duży ?

co do używanych rowerów to Adaś jak na twoje potrzeby to wystarczy tylko zwórć uwagę na stan i napewno nie jedź kupować samemu, tylko z kimś kto sie zna.

Ale zacznij od tego żeby przejechać sie do np GIANTa na franowo tam jest fajny sklep rowerowy, koleś dobierze Ci rozmiar ramy, bo na to trzeba zwrócić cholerną uwagę.

jeśli chodzi o nowy rower to ja mam coś takiego:

http://www.rowerzysta.pl/2011-kellys/rower-gorski-kellys-quartz-master-2011.html?utm_campaign=2011-05&utm_content=967&utm_medium=cpc&utm_source=nokaut.pl

tylko że kupowałem go w 2008 roku, ale osprzęt ma nadal taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek Twój rower to :kox: .... ja celuje w coś tańszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o nowy rower to ja mam coś takiego:

http://www.rowerzysta.pl/2011-kellys/rower-gorski-kellys-quartz-master-2011.html?utm_campaign=2011-05&utm_content=967&utm_medium=cpc&utm_source=nokaut.pl

tylko że kupowałem go w 2008 roku, ale osprzęt ma nadal taki sam.

Bardzo ładny :naughty:

Mój kochaniutki obecny rowerek taki:

http://www.cube.eu/pl/hardtail/pro-series/reaction-team/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Towarzystwo... :hi:

Madasie, zdecydowanie polecam używany rowerek. W zeszłym roku kupiłem na allegro Gary Fischera Mambe za 400 PLN. Rower wprawdzie z 97 roku, ale na chromomolibdenowej ramie( prawie taka lekka jak aluminium ale mniej podatna na pękanie normalnie z dożywotnią gwarancją ), z osprzętem Alivio,i z przodu na elastomerowym niezniszczalnym amorze. Rower stary ale jeździ jak złoto. Swego czasu nowy chodził po 600 zielonych. Nie rzuca się zupełnie w oczy, ale wart jest swojej ceny...

Ale jeszcze mała uwaga. Jak kupować rower używany z Allegro, to tylko taki z okolicy z odbiorem osobistym, gdzie możesz się przejechać nim i obejrzeć. Ja swój znalazłem w Koziegłowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na Hetmańskiej szare A4 Avant 1.9 TDi na rej. PO z naklejka klubową. Któż to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek Twój rower to :kox: .... ja celuje w coś tańszego :)

No ja za mój dałem troche mniej niź tam jest napisane, ale i tak tani nie był.

co do roweru za 1000zł to chyba też bym wziął używany, bo można kupić naprawdę przyzwoity sprzęt.

Nie żałuje że kupiłem nowy, ale teraz pewnie też bym wziął używkę.

dwa lata temu kupiłem justynie nowy rower, jest super itd. ale za tą kasę kupił bym wypasa używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na Hetmańskiej szare A4 Avant 1.9 TDi na rej. PO z naklejka klubową. Któż to?

może onkhyomon czy jak to się tam pisze... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na Hetmańskiej szare A4 Avant 1.9 TDi na rej. PO z naklejka klubową. Któż to?

może onkhyomon czy jak to się tam pisze... :mysli:

chyba trochę inaczej, ale to mógł być on :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...