Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

miesiąc temu byłem w SJS (Szkole Jazdy Subaru) w Kielcach i powiem szczerze, że nawet auta z napędem na przód można fajnie postawiać...

uważam że nie ma znaczenia czy ośka czy Q jeśli ktoś umie jeździć i czerpać przyjemność z zabawy na śniegu to nie ma znaczenia.

co do 4x4 to niejednokrotnie zimą widziałem ludzi którzy myśleli że jak mają 4x4 to mogą wszystko a za chwile rów albo drzewo.

Napewno quattro to quattro ale umiejątności i inteligencja za kierownicą się liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

miesiąc temu byłem w SJS (Szkole Jazdy Subaru) w Kielcach i powiem szczerze, że nawet auta z napędem na przód można fajnie postawiać...

uważam że nie ma znaczenia czy ośka czy Q jeśli ktoś umie jeździć i czerpać przyjemność z zabawy na śniegu to nie ma znaczenia.

co do 4x4 to niejednokrotnie zimą widziałem ludzi którzy myśleli że jak mają 4x4 to mogą wszystko a za chwile rów albo drzewo.

Napewno quattro to quattro ale umiejątności i inteligencja za kierownicą się liczą.

dokładnie tak... trzeba umieć jeździć... fakt liczba km za kółkiem robi swoje...ale ja akurat na SJS-ie nie jeździłem Subaru, lecz właśnie doskonaliłem jazdę... jazda w poślizgu, hamowania awaryjne w zakręcie z omijaniem przeszkód... wyprowadzanie auta z poślizgu w zakręcie z ominięciem przeszkody lub chociażby specjalne zarzucenie auta, aby przeszkodę ominąć szybko i bezpiecznie... wiele to daje...

co do cwaniaków to zapominają oni w zimie o jednym - 4x4 przyśpiesza lepiej i lepiej łapie glebę, ale hamuje tak samo jak ośka...

poza tym jest masa cwaniaków, która próbuje się sprawdzić...

a kierowcy zimna... boją się, bo są nerwowi i nie umieją zazwyczaj jeździć, bo czują się niepewnie... jeśli droga jest dobra to czy będzie to 30 czy 50 km/h jedzie się tak samo... ważne by czuć auto, być go pewnym i przede wszystkim nie robić nic gwałtownego i nieprzemyślanego...

zdarzało mi się wyprzedzać samochody co zimą jechały 30 km na godzine bo ludzie się boją śniegu... wiem wiem... większość myśli idiota, śpieszy mu się, ale ja po prostu staram się czuć auto i przewidywać je oraz użytkowników...

oczywiście są sytuacje, których przewidzieć się nie da, ale zdarzają się one zawsze... i przy dużej i przy małej prędkości

i mam ochotę zrobić drugi certyfikat w SJS-ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x4 silnikiem lepiej hamuje, bo zawsze to 4 kółka :gwizdanie:

A tak, to się 100% zgadzam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x4 silnikiem lepiej hamuje, bo zawsze to 4 kółka :gwizdanie:

A tak, to się 100% zgadzam :kox:

ja to hamowania używam hamulców :tongue4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 08:45_________________________________________________siema :hi:

Piotrek do pracy się zbierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jadąc wolno z ośnieżonej górki, gdzie potrzebujesz trochę zwalniać, to napęd na 4kola lepiej sobie radzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Czy ktoś wie jak można zrobić diagnozę webasta ?

Mam Thermo Top C sterowane pilotem.

W serwisie powiedzieli tylko, że nie mogą się połączyć z centralką i pewno jest uszkodzona a kosztuje 1500 PLN :(

Do serwisu się zraziłem bo za takie stwierdzenie zawołali 200 zł (około 10 minut roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Czy ktoś wie jak można zrobić diagnozę webasta ?

Mam Thermo Top C sterowane pilotem.

W serwisie powiedzieli tylko, że nie mogą się połączyć z centralką i pewno jest uszkodzona a kosztuje 1500 PLN :(

Do serwisu się zraziłem bo za takie stwierdzenie zawołali 200 zł (około 10 minut roboty)

W lusówku jest kolo ktory naprawia i zakłada webasta. Ja bym tam podjechał :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być śnieg, ja mu rozkazuje :kox: :kox:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________Co to za zima bez śniegu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...