Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miesiąc temu byłem w SJS (Szkole Jazdy Subaru) w Kielcach i powiem szczerze, że nawet auta z napędem na przód można fajnie postawiać...

uważam że nie ma znaczenia czy ośka czy Q jeśli ktoś umie jeździć i czerpać przyjemność z zabawy na śniegu to nie ma znaczenia.

co do 4x4 to niejednokrotnie zimą widziałem ludzi którzy myśleli że jak mają 4x4 to mogą wszystko a za chwile rów albo drzewo.

Napewno quattro to quattro ale umiejątności i inteligencja za kierownicą się liczą.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miesiąc temu byłem w SJS (Szkole Jazdy Subaru) w Kielcach i powiem szczerze, że nawet auta z napędem na przód można fajnie postawiać...

uważam że nie ma znaczenia czy ośka czy Q jeśli ktoś umie jeździć i czerpać przyjemność z zabawy na śniegu to nie ma znaczenia.

co do 4x4 to niejednokrotnie zimą widziałem ludzi którzy myśleli że jak mają 4x4 to mogą wszystko a za chwile rów albo drzewo.

Napewno quattro to quattro ale umiejątności i inteligencja za kierownicą się liczą.

dokładnie tak... trzeba umieć jeździć... fakt liczba km za kółkiem robi swoje...ale ja akurat na SJS-ie nie jeździłem Subaru, lecz właśnie doskonaliłem jazdę... jazda w poślizgu, hamowania awaryjne w zakręcie z omijaniem przeszkód... wyprowadzanie auta z poślizgu w zakręcie z ominięciem przeszkody lub chociażby specjalne zarzucenie auta, aby przeszkodę ominąć szybko i bezpiecznie... wiele to daje...

co do cwaniaków to zapominają oni w zimie o jednym - 4x4 przyśpiesza lepiej i lepiej łapie glebę, ale hamuje tak samo jak ośka...

poza tym jest masa cwaniaków, która próbuje się sprawdzić...

a kierowcy zimna... boją się, bo są nerwowi i nie umieją zazwyczaj jeździć, bo czują się niepewnie... jeśli droga jest dobra to czy będzie to 30 czy 50 km/h jedzie się tak samo... ważne by czuć auto, być go pewnym i przede wszystkim nie robić nic gwałtownego i nieprzemyślanego...

zdarzało mi się wyprzedzać samochody co zimą jechały 30 km na godzine bo ludzie się boją śniegu... wiem wiem... większość myśli idiota, śpieszy mu się, ale ja po prostu staram się czuć auto i przewidywać je oraz użytkowników...

oczywiście są sytuacje, których przewidzieć się nie da, ale zdarzają się one zawsze... i przy dużej i przy małej prędkości

i mam ochotę zrobić drugi certyfikat w SJS-ie :)

Opublikowano

4x4 silnikiem lepiej hamuje, bo zawsze to 4 kółka :gwizdanie:

A tak, to się 100% zgadzam :kox:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

4x4 silnikiem lepiej hamuje, bo zawsze to 4 kółka :gwizdanie:

A tak, to się 100% zgadzam :kox:

ja to hamowania używam hamulców :tongue4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 08:45_________________________________________________siema :hi:

Piotrek do pracy się zbierasz?

Opublikowano

Ale jadąc wolno z ośnieżonej górki, gdzie potrzebujesz trochę zwalniać, to napęd na 4kola lepiej sobie radzi :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam, Witam :siema:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Czy ktoś wie jak można zrobić diagnozę webasta ?

Mam Thermo Top C sterowane pilotem.

W serwisie powiedzieli tylko, że nie mogą się połączyć z centralką i pewno jest uszkodzona a kosztuje 1500 PLN :(

Do serwisu się zraziłem bo za takie stwierdzenie zawołali 200 zł (około 10 minut roboty)

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

dobry

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Czy ktoś wie jak można zrobić diagnozę webasta ?

Mam Thermo Top C sterowane pilotem.

W serwisie powiedzieli tylko, że nie mogą się połączyć z centralką i pewno jest uszkodzona a kosztuje 1500 PLN :(

Do serwisu się zraziłem bo za takie stwierdzenie zawołali 200 zł (około 10 minut roboty)

W lusówku jest kolo ktory naprawia i zakłada webasta. Ja bym tam podjechał :>
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

co tu taka cisza od kilku dni?

Opublikowano

cisza przed śniegiem

Opublikowano

jakim śniegiem, w tym ruku zimy nie będzie :cool1:

Opublikowano

będzie będzie i da nam popalić

Opublikowano

ale to dopiero po sylwestrze :decayed:

Opublikowano

Ma być śnieg, ja mu rozkazuje :kox: :kox:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________Co to za zima bez śniegu :wallbash:

Opublikowano

i będzie od 12 lutego bo 19 jadę na narty i utrzyma sie do 25 marca bo wtedy wróce z ostatniego górskiego wyjazdu :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.